گوناگون

فرماندار اسلامشهر: آتش سوزی شهر لبنیات اسلامشهر تلفات جانی نداشت

فرماندار اسلامشهر: آتش سوزی شهر لبنیات اسلامشهر تلفات جانی نداشت

پارسینه: فرماندار اسلامشهر گفت: آتش سوزی شهر لبنیات اسلامشهر تلفات جانی نداشت.

مسعود مرسلپور شامگاه سه شنبه در خصوص حریق شهر لبنیات اسلامشهر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه آتش سوزی شهر لبنیات میهن تلفات جانی نداشت اظهار داشت: تا یک ساعت دیگر آتش به طور کامل اطفا خواهد شد.

مرسلپور در ادامه افزود: آتش سوزی رخ داده در یکی از سالن‌های شهر لبنیات که به عنوان انبار برخی لوازم استفاده می‌شد با تلاش نیرو‌های پرتلاش آتش نشانی مهار شده و به سایر سالن‌های سرایت نکرده است.

وی با بیان اینکه نیرو‌های کمکی از آتش نشانی‌های چهاردانگه، تهران و شهریار نیز به کمک مأموران آتش نشانی اسلامشهر آمدند گفت: علت وقوع این حادثه پس از بررسی‌های کارشناسان رسمی اطلاع رسانی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه حدود ٨٠ دستگاه ماشین آتش نشانی به همراه تیم‌های تخصیصی از ١۵ ایستگاه آتش نشانی تهران، شهریار و دیگر شهر‌های تهران در محل حادثه حضور دارند و در حال اطفای حریق هستند عنوان داشت: با توجه به تلاش‌های گسترده مأموران آتش نشانی آتش حریق مهار شد و اعلام علت دقیق وقوع حادثه نیاز به بررسی جامع دارد، اما بر اساس بررسی‌های اولیه پیش بینی می‌شود آتش سوزی بر اثر اتصال سیم‌های برق اتفاق افتاده باشد.

بر اساس این گزارش ساعت ۱۸ امروز سه شنبه آتش سوزی گسترده‌ای در شهر لبنیات اسلامشهر رخ داد که عملیات اطفا توسط آتش نشانان در حال انجام است.
منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار