تابلوی نتایج روز ششم؛ صعود ایتالیا و اولین برد ولز و روسیه + جدول و برنامه بازیهای امروز
پارسینه: در شروع دور دوم مسابقات یورو ۲۰۲۰ تیم ملی ایتالیا با غلبه بر سوئیس صعود خود را به مرحله یک هشتم نهایی قطعی کرد و ولز و روسیه به اولین بردشان دست یافتند.
روز ششم رقابتهای یورو ۲۰۲۰ روز گذشته (چهارشنبه - ۲۵ خرداد ماه) با برگزاری سه دیدار در دو گروه A و B پیگیری شد که در دور دوم مسابقات ایتالیا صعود خود را قطعی کرد.
در نخستین دیدار، روسیه در گروه B به مصاف فنلاند رفته بود که موفق شد در این بازی با نتیجه یک بر صفر به برتری دست پیدا کند.
دو دیدار گروه A نیز از هفته دوم مسابقات برگزار شد که ولز با نتیجه ۲ بر صفر ترکیه را از پیش رو برداشت تا شاگردان سنول گونش دومین شکست مشابه خود را تجربه کنند و در آستانه حذف قرار بگیرند. ایتالیا نیز با نتیجه ۳ بر صفر از سد سوئیس گذشت تا صعودش را به مرحله یک هشتم نهایی قطعی کند.
تابلوی نتایج بازیهای روز ششم به شرح زیر است:
روسیه یک - فنلاند صفر
گل: الکساندر میرانچوک (۲+۴۵)
ترکیه صفر - ولز ۲
گلها: آرون رمزی (۴۳) و کانر رابرتس (۵+۹۰)
ایتالیا ۳ - سوئیس صفر
گلها: مانوئل لوکاتلی (۲۶ و ۵۲) و چیرو ایموبیله (۸۹)
وضعیت جدول گروه A در شروع هفته دوم بازیها به شرح زیر است:
وضعیت جدول گروه B پس از برگزار یک دیدار از هفته دوم بازیها به شرح زیر است
در نخستین دیدار، روسیه در گروه B به مصاف فنلاند رفته بود که موفق شد در این بازی با نتیجه یک بر صفر به برتری دست پیدا کند.
دو دیدار گروه A نیز از هفته دوم مسابقات برگزار شد که ولز با نتیجه ۲ بر صفر ترکیه را از پیش رو برداشت تا شاگردان سنول گونش دومین شکست مشابه خود را تجربه کنند و در آستانه حذف قرار بگیرند. ایتالیا نیز با نتیجه ۳ بر صفر از سد سوئیس گذشت تا صعودش را به مرحله یک هشتم نهایی قطعی کند.
تابلوی نتایج بازیهای روز ششم به شرح زیر است:
روسیه یک - فنلاند صفر
گل: الکساندر میرانچوک (۲+۴۵)
ترکیه صفر - ولز ۲
گلها: آرون رمزی (۴۳) و کانر رابرتس (۵+۹۰)
ایتالیا ۳ - سوئیس صفر
گلها: مانوئل لوکاتلی (۲۶ و ۵۲) و چیرو ایموبیله (۸۹)
وضعیت جدول گروه A در شروع هفته دوم بازیها به شرح زیر است:
وضعیت جدول گروه B پس از برگزار یک دیدار از هفته دوم بازیها به شرح زیر است
برنامه بازیهای امروز (پنجشنبه) به شرح زیر است:
گروه C:
اوکراین - مقدونیه شمالی، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه ناسیونالا، داور: فرناندو راپایینی
هلند - اتریش، ساعت ۲۳:۳۰، ورزشگاه یوهان کرایف، داور: اورل گرینفلد
گروه B:
دانمارک - بلژیک، ساعت ۲۰:۳۰؛ ورزشگاه همپدن پارک، داور: بیورن کوئیپرس
منبع:
تسنیم
ارسال نظر