مرگ یک آمریکایی پس از تزریق دوز دوم واکسن فایزر
پارسینه: بر اساس گزارش مقامات بهداشتی در ایالت کالیفرنیای آمریکا، یکی از کارکنان بهداشتیِ "مرکز پزشکی ایروین" در این ایالت پس از تزریق دوز دوم واکسن فایزر جان خود را از دست داده است.
۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸
۳
"تیم زوک"، تکنسین اشعه ایکس در مرکز طبی "South Coast Global" در شهر "سانتا آنا"ی کالیفرنیا، دو روز پس از تزریق دومین دوز واکسن فایزر جان خود را از دست داد.

این مرد ۶۰ ساله پس از تزریق دوز دوم واکسن، واکنش نامطلوبی نشان داده و به همکارانش گفته است که درد شدیدی در معده خود دارد و در تنفسش مشکل به وجود آمده است.

پس از بدتر شدن علائم زوک، همکارانش او را به اورژانس رسانده و چهار ساعت پس از ورود به بیمارستان به دستگاه اکسیژن احتیاج پیدا کرد. وی دو روز بعد به کما رفته و جان خود را از دست داده است.

خانواده زوک اظهار داشته‌اند که وی فشار خون بالا و کمی اضافه وزن داشت اما به غیر از این، هیچ بیماری زمینه ای دیگری نداشته است.

به گزارش شبکه تلویزیونی ای بی سی سِوِن، یک مقام بهداشتیِ "سانتا آنا" اعلام کرده که علت مرگ زوک و ارتباط آن با تزریق واکسن در حال بررسی است و متعاقبا به مقامات بهداشتی این ایالت گزارش خواهد شد.


نظرات
ناشناس
این خبرای جعلی چیه تا حالا یک مورد گزارش نشده
سبحان شاهمرادی اصولگرا
خداوند امام خامنه ای و جایگاه ولایت مطلقه فقیه
را برای ملت و حکومت ایران اسلامی حفظ کند
که
به دور از حاشیه سازی ها و دروغ های رسانه ای کفار و منافقین
کشور را بر اساس حکم صحیح اداره میکنند

اگر آن حکم صحیح و حکیمانه پدر ملت ایران نبود
معلوم نبود واکسن های معیوب و مریض کننده ی آمریکایی
چه فاجعه پزشکی در ایران رقم میزدند!
ناشناس
سبحانف و سبحانف ها واکسن محبوبشون روسی رو بزنن ما مردم ایران ولی نظرمون استانداردهای جهانیه. نه چیزی که حتی پزشکان ایرانی هم تایید نمی کنند. این خبرهای جعلی رو هم تکرار نکن پارسینه.
ارسال نظر
نمای روز
حواشی پلاس
آخرین اخبار
به پرداخت ملت
سداد2