پیشنهاد پارسینه
اسامی فیلم‌های راه‌یافته به شانزدهمین جشنواره فیلم تصویر اعلام شد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۹
۰

اسامی فیلم‌های راه‌یافته به شانزدهمین جشنواره فیلم تصویر (به‌ترتیب زمان) به شرح زیر است:

بخش مسابقه‌ جوانان زیر ۲۵ سال

۱۹-۰۷ / کارگردان: سهراب شعبان‌پور کتیگری/ ۱ دقیقه

سورچی/ کارگردان: ایمان بابایی/ ۱ دقیقه

تیکه‌ای از زندگی/ کارگردان: پگاه عبادت‌دوست/ ۱ دقیقه

خانه/ کارگردان: دریا نیکذات/ ۱ دقیقه

پرش/ کارگردان: صادق حجتی/ ۲ دقیقه

موزه/ کارگردان: پدرام حبیب پیران/ ۲ دقیقه

برق‌کار/ کارگردان: امید مهدوی/ ۲ دقیقه

مرثیه‌ای برای یک زندگی/ کارگردان: علی رستمیان/ ۳ دقیقه

سرنوشت تاریک/ کارگردان: امید مهدوی/ ۳ دقیقه

انسان‌واره/ کارگردان: سیدمحمد تقیان/ ۴ دقیقه

گوشه‌ای از حیات/ کارگردان: امیررضا طاهروردی/ ۶ دقیقه

پالیزار/ کارگردان: امیرحسن رحیمزاده/ ۶ دقیقه

هفت صبح/ کارگردان: محمد حسینی/ ۶ دقیقه

پوسته/ کارگردان: باران چراغی‌پور/ ۶ دقیقه

زنده به گور/ کارگردان: حسن حسینی/ ۷ دقیقه

افسرده نیستم/ کارگردان: محمد ارسلان/ ۸ دقیقه

تروکاژ/ کارگردان: نسیم تهرانی/ ۸ دقیقه

یک شب/ کارگردان: آیدا علی‌مددی/ ۹ دقیقه

شیرجه آزاد/ کارگردان: دنیا زندی/ ۱۰ دقیقه

روزهای ابری/ کارگردان: علی ریاحی/ ۱۲ دقیقه

کمد/ کارگردان: فاطمه کشاورز/ ۱۲ دقیقه

یک سلفی از تهران/ کارگردان: محمد حسینی/ ۱۲ دقیقه

ده صبح/ کارگردان: علی ثابت‌قدم مقدم/ ۱۳ دقیقه

روز بی پایان/ کارگردان: آرمین سعیدی/ ۱۳ دقیقه

پناه/ کارگردان: ابوالفضل حسینی‌پور/ ۱۵ دقیقه

گذار/ کارگردان: کیمیا هندی/ ۱۵ دقیقه

چندش/ کارگردان: رضا نجاتی/ ۱۵ دقیقه

مُنسی/ کارگردان: عرفانه صادق‌زاده، امین جعفری/ ۱۶ دقیقه

خودتو برسون/ کارگردان: آیدا تبیانیان/ ۱۶ دقیقه

دگردیسی/ کارگردان: سالار شریفی/ ۱۸ دقیقه

تو هنوز اینجایی/ کارگردان: کتایون پرمر، محمد روح‌بخش/ ۲۰ دقیقه

تشریح/ کارگردان: سیاوش شهابی/ ۲۰ دقیقه

بَخ تَک/ کارگردان: نرگس نره‌ای/ ۲۰ دقیقه

چوب‌ها/ کارگردان: آناهیتا هوشان/ ۲۰ دقیقه

کدر/ کارگردان: ابوذر پاک‌نژاد/ ۲۳ دقیقه

سکوت سفید/ کارگردان: یاسین فرخی/ ۲۶ دقیقه

چغامیش/ کارگردان: آریان عطارپور/ ۲۷ دقیقه

بلوبری/ کارگردان: علی جعفرآبادی/ ۲۹ دقیقه

بومرنگ/ کارگردان: پدرام ابوئی/ ۳۰ دقیقه

قصر/ کارگردان: صبا قاسمی/ ۳۷ دقیقه

سالسوس/ کارگردان: آریان عطارپور/ ۴۳ دقیقه

بخش آزاد

زیستن/ کارگردان: سجاد دادپور/ ۱ دقیقه

لطفا صبر کنید/ کارگردان: امید برجسته/ ۱ دقیقه

باربران کوچک جهان/ کارگردان: سمانه رستمی/ ۱ دقیقه

رمه/ کارگردان: سمانه رستمی/ ۱۰۰ ثانیه

زار/ کارگردان: لیلا سیاوشی/ ۱۰۰ ثانیه

محله ما/ کارگردان: امیر سماواتی/ ۱۰۰ ثانیه

شکاف/ کارگردان: داود عباسی/ ۲ دقیقه

این رویای من نبود/ کارگردان: وریا نیک‌منش/ مریم هاشم نژاد/ ۲ دقیقه

دست‌انداز/ کارگردان: گلناز قاسمی/ ۲ دقیقه

ناموجود موجود/ کارگردان: سجاد دادپور/ ۲ دقیقه

انعکاس/ کارگردان: سمیرا رجبی/ ۲ دقیقه

مادربزرگ/ کارگردان: حسین دارابی/ ۲ دقیقه

در بزنید تا گشوده شود/ کارگردان: مهگان فرهنگ/ ۳ دقیقه

خواب سرخ/ کارگردان: آیدا نامجو/ ۳ دقیقه

یادداشت/ کارگردان: سیاوش عیدانی/ ۴ دقیقه

انسان/ کارگردان: رامین پورغلامی/ ۴ دقیقه

مردگی/ کارگردان: سعید افسر/ ۴ دقیقه

پت من/ کارگردان: مرضیه ابرار پایدار/ ۴ دقیقه

خشک ماهی/ کارگردان: فرزاد حبیب‌زاده/ ۴ دقیقه

پاپیتال/ کارگردان: نرگس ذاکری/ ۴ دقیقه

آنتروپی/ کارگردان: فرشاد(عباس) عباسی/ ۴ دقیقه

رج/ کارگردان: سولماز نراقی/ ۴ دقیقه

بامن/ کارگردان: آزاده قچاق/ ۵ دقیقه

چنار خواب/ کارگردان: حسین منصور/ ۵ دقیقه

دیار/ کارگردان: معصومه رشیدیان/ ۵ دقیقه

هه/ کارگردان: سولماز نراقی/ ۵ دقیقه

ساسیسم/ کارگردان: محبوبه کریمی‌نژاد/ ۵ دقیقه

دربی تهران/ کارگردان: مهرداد مه‌آبادی/ ۵ دقیقه

او/ کارگردان: نداعبادی/ ۶ دقیقه

هلی شات/ کارگردان: ایرج کیانیان/ ۶ دقیقه

و او به جستجوی راه شد/ کارگردان: میثم شاه‌بابایی/ ۷ دقیقه

دخمه/ کارگردان: علیرضا ربیع‌مقدم/ ۷ دقیقه

اشک باران/ کارگردان: اسماعیل عباسی/ ۷ دقیقه

دزدانه/ کارگردان: مهران امیری‌حسینی/ ۷ دقیقه

هفت پیکر/ کارگردان: محمود حسینی‌پناه/ ۷ دقیقه

نامه شماره یک/ کارگردان: امیر ابوطالبی/ ۷ دقیقه

لحظه آخر/ کارگردان: جابر نوری/ ۷ دقیقه

ورم/ کارگردان: اصغرلایی/ ۷ دقیقه

برادر/ کارگردان: مهدیه محمدی/ ۸ دقیقه

ساکنین بهشت/ کارگردان: رامین سامانی/ ۸ دقیقه

یک/ کارگردان: نگارالوند/ ۹ دقیقه

آقای گوزن/ کارگردان: مجتبی موسوی/ ۹ دقیقه

هدیه‌ای برای یک روز غم‌انگیز/ کارگردان: بهزاد خداویسی/ ۹ دقیقه

دژاوو/ کارگردان: نسیم فروغ/ ۱۰ دقیقه

سکون/ کارگردان: مهدی برجیان/ ۱۰ دقیقه

یک درب پایین‌تر/ کارگردان: سعید زارع سهیلی/ ۱۱ دقیقه

تنفس/ کارگردان: فرشید ایوبی نژاد/ ۱۲ دقیقه

بالین/ کارگردان: احسان شادمانی/ ۱۲ دقیقه

ترجمه‌ی افول/ کارگردان: جواد عبداله‌زاده/ ۱۳ دقیقه

ذبح/ کارگردان: آکو زندکریمی و سامان حسین‌پور/ ۱۳ دقیقه

قایم باشک/ کارگردان: سعید افسر/ ۱۳ دقیقه

اختلاف/ کارگردان: علی اسداللهی/ ۱۴ دقیقه

بیگانه/ کارگردان: مرتضی اتابکی/ ۱۴ دقیقه

زنی که او بودم/ کارگردان: آزاده سلیمیان/ ۱۴ دقیقه

لغزش/ کارگردان: آرمین اعتمادی/ ۱۴ دقیقه

داستان شکلاتی/ کارگردان: یوسف جعفری/ ۱۴ دقیقه

نقطه‌ای لرزان/ کارگردان: یاسر مروت/ ۱۴ دقیقه

فرفره آخر/ کارگردان: شاهین منصور/ ۱۴ دقیقه

خاکستر/ کارگردان: آریان گل‌صورت/ ۱۵ دقیقه

چای جوشیده/ کارگردان: محمد علیزاده‌فرد/ ۱۵ دقیقه

آتی/ کارگردان: مهدی راوش/ ۱۵ دقیقه

پانیک/ کارگردان: مرتضی فرهادنیا/ ۱۵ دقیقه

چکه/ کارگردان: مرجان هاشمی/ ۱۵ دقیقه

تشدید/ کارگردان: شیرین صبور/ ۱۵ دقیقه

خانه ی عروسک/ کارگردان: سلیمان ابراهیمی/ ۱۵ دقیقه

دیوار/ کارگردان: قاسم شیشه گری/ ۱۵ دقیقه

پولوس/ کارگردان: منصور غلامی/ ۱۵ دقیقه

پرواز ماهی ها/ کارگردان: محمد توریوریان/ ۱۵ دقیقه

سی پی/ کارگردان: حامد قاسمی/ ۱۵ دقیقه

ضد نور/ کارگردان: مجتبی کوه‌کن/ ۱۶ دقیقه

بیست/ کارگردان: بهرنگ میرزایی/ ۱۶ دقیقه

یکدیگر/ کارگردان: سارا طبیب‌زاده/ ۱۶ دقیقه

زندگی با طعم سینما/ کارگردان: سجاد ترابی/ ۱۷ دقیقه

یلدا/ کارگردان: محمد باغیرت/ ۱۷ دقیقه

تلخ/ کارگردان: مجید اسماعیلی/ ۱۷ دقیقه

فردا، هشت صبح/ کارگردان: محمدعلی انتظاریان/ ۱۷ دقیقه

شهر هزار کبوتر/ کارگردان: وریا نیک‌منش/ مریم هاشم‌نژاد/ ۱۷ دقیقه

سمعک/ کارگردان: حمید یوسفی/ ۱۷ دقیقه

زنگ آخر/ کارگردان: محمد خیمه‌گاهی/ ۱۷ دقیقه

فیمبریا/ کارگردان: فرشته چلبی/ ۱۸ دقیقه

پنج و نیم/ کارگردان: حامد امیری/ ۱۸ دقیقه

عبور/ کارگردان: سارا غفوریان/ ۱۸ دقیقه

بذار یه امشب بگذره/ کارگردان: حامد قاسمی/ ۱۸ دقیقه

چشم انداز خالی/ کارگردان: علی زارع‌ قنات‌نوی/ ۱۸ دقیقه

سوزن/ کارگردان: یوسف جعفری/ ۱۹ دقیقه

دیدار/ کارگردان: علی محرابی/ ۱۹ دقیقه

مر/ کارگردان: حسام رحمانی/ ۱۹ دقیقه

آمریکا/ کارگردان: مهرنوش فطرت/ ۱۹ دقیقه

ابرهای کومولوس/ کارگردان: رضا کوه‌پور/ ۲۰ دقیقه

عزیز/ کارگردان: سید مهدی موسوی‌برزکی/ ۲۰ دقیقه

جاده فرعی/ کارگردان: پندار اکبری/ ۲۰ دقیقه

باربرها/ کارگردان: رضا حماسی/ ۲۰ دقیقه

شب/ کارگردان: علی زارع/ ۲۰ دقیقه

پاگرد/ کارگردان: سیدمحسن بنی‌هاشمی/ ۲۰ دقیقه

قارلاواج/ کارگردان: احسان کمالی/ ۲۰ دقیقه

بازگشت/ کارگردان: شهریار پورسیدیان/ ۲۱ دقیقه

راحانا/ کارگردان: کاظم دانشی/ ۲۱ دقیقه

بگذار بگذریم/ کارگردان: مریم نراقی/ ۲۱ دقیقه

بازی‌های دسته جمعی/ کارگردان: سامان نام نیک/ ۲۲ دقیقه

مردم نامحرم‌اند/ کارگردان: تورج کلانتری - امیر منیری/ ۲۲ دقیقه

قرار عاشقانه/ کارگردان: محمد صفا/ ۲۲ دقیقه

تیرگی/ کارگردان: بابک بیگی/ ۲۲ دقیقه

مه/ کارگردان: علی شورورزی/ ۲۳ دقیقه

دیده‌بان و بانو/ کارگردان: محمد صفا/ ۲۳ دقیقه

مثله/ کارگردان: فاطمه امیدیان/ ۲۳ دقیقه

بی‌سرزمین‌تر از باد/ کارگردان: غلامرضا جعفری/ ۲۴ دقیقه

عاشقانه‌ای برای یک دوست/ کارگردان: حسین نارمنجی/ ۲۵ دقیقه

پدرم خسرو/ کارگردان: محمد حیدری خلیلی/ ۲۵ دقیقه

زرهی/ کارگردان: کورش مشهدی/ ۲۵ دقیقه

زندگی کن/ کارگردان: مسعود امینی/ ۲۵ دقیقه

گله را بردند/ کارگردان: رضا اکبریان گالشکلایی/ ۲۵ دقیقه

شهروند/ کارگردان: مهدی مختاری/ ۲۶ دقیقه

میکل آنژ افغانستان/ کارگردان: محمد صفا/ ۲۶ دقیقه

بدل/ کارگردان: روناک جعفری/ ۲۶ دقیقه

پرتره/ کارگردان: سیاوش فرهادی/ ۲۶ دقیقه

احتمال گرفتگی/ کارگردان: امید پناهی‌آذر/ ۲۶ دقیقه

من هنرمندنیستم/ کارگردان: سیما ابراهیمی/ ۲۶ دقیقه

گوشه ها و زاویه ها/ کارگردان: جبار اوجاقلو، مجتبی حیدری/ ۲۶ دقیقه

گیر/ کارگردان: محمد رحمتی: ۲۶ دقیقه

روزهای خاکستری/ کارگردان: علی محمد کرمی/ ۲۷ دقیقه

معصومه گرگ/ کارگردان: مهران ریاضی- زهرا رمضانی/ ۲۷ دقیقه

آوای دور/ کارگردان: روشنک صدر/ ۲۸ دقیقه

در جست و جوی گمشده/ کارگردان: آبتین شمیلی/ ۲۸ دقیقه

لال/ کارگردان: آرین لطفعلیان/ ۲۸ دقیقه

مسخ/ کارگردان: ایمان حسن‌زاده/ ۲۹ دقیقه

جوکر/ کارگردان: سجاد ایمانی/ ۲۹ دقیقه

همه نیمه من/ کارگردان: سیدمهدی موسوی برزکی/ ۲۹ دقیقه

صف سلام/ کارگردان: هادی آفریده/ ۲۹ دقیقه

زروان/ کارگردان: فرانک آرتا/ ۳۰ دقیقه

جایزه ویژه/ کارگردان: سیدعلی سیدی/ ۳۰ دقیقه

بازگشت/ کارگردان: علی قاسمی/ ۳۰ دقیقه

رادکان/ کارگردان: حجت حیدری-احسان ملازاده/ ۳۱ دقیقه

طبقه کارگر به بهشت نمی‌رود/ کارگردان: محمد شمس الدینی/ ۳۲ دقیقه

دوربرگردان/ کارگردان: محمود آقازاده/ ۳۸ دقیقه

سیاه دنباله‌دار/ کارگردان: نیلوفرعظیمیان/ ۳۸ دقیقه

روزی روزگاری آناتولی/ کارگردان: تورج کلانتری - امین یگانه/ ۴۲ دقیقه

فرش چین/ کارگردان: امیر منیری/ ۴۲ دقیقه

دموکراسی در جاده ساوه/ کارگردان: تورج کلانتری/ ۴۳ دقیقه

ماجرای پرنس گیت/ کارگردان: سام سلیمانی/ ۴۷ دقیقه

تلکه/ کارگردان: مسعود کارگر/ ۴۸ دقیقه

مجموعه مستند وطن من/ کارگردان: مهدی دوایی/ ۵۰ دقیقه

عروسک کوکی نیستم/ کارگردان: امیر منیری/ ۵۶ دقیقه

تاریک ماه/ کارگردان: امید پناهی آذر/ ۵۸ دقیقه

رومو/ کارگردان: فرزاد جعفری/ ۶۰ دقیقه

ده برادر/ کارگردان: محسن علی‌دادی/ ۶۶ دقیقه

کنیز/ کارگردان: حامد کریمی‌پور/ ۶۹ دقیقه

روزهای خوب گمشده تقویم/ کارگردان: حجت طاهری/ ۶۹ دقیقه

پردیس‌های خیال/ کارگردان: هادی آفریده/ ۶۹ دقیقه

بودن/ کارگردان: ونداد فلاح/ ۷۱ دقیقه

در میان تپه‌ها/ کارگردان: محمدرضا کیوانفر/ ۷۶ دقیقه

همایون/ کارگردان: پیروز کلانتری/ ۷۶ دقیقه

آرپاچای نغمه‌ی جدایی/ کارگردان: علی ابدالی/ ۹۳ دقیقه

برسد به دست مالدینی/ کارگردان: مهدی علمی‌نیا/ ۹۰ دقیقه

و کیارستمی ادامه دارد.../ کارگردان: احسان ناجی/ ۹۸ دقیقه

پــنــجــره
ارسال نظر
نمای روز
آخرین اخبار
سداد
شفا دارو