پیشنهاد پارسینه
تیم ملی کشتی فرنگی ایران به مقام قهرمانی مسابقات بین‌المللی جام تختی دست یافت.
۰۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۷
۰

به گزارش سایت فدراسیون کشتی، سی‌ونهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام تختی روز‌های چهارم و پنجم بهمن ماه با حضور کشتی‌گیران مطرح داخلی و کشتی‌گیرانی از هشت کشور خارجی در سالن شهید سروندی شهر اندیمشک برگزار شد و در پایان تیم ایران با کسب ۲۴۰ امتیاز به عنوان قهرمانی رسید. تیم‌های آذربایجان، گرجستان و کوبا نیز به ترتیب با ۱۳۴، ۱۰۹ و ۷۸ امتیاز دوم تا چهارم شدند.

۵۵ کیلوگرم: ۱- مصیب اکبری، ۲- رضا خدری، ۳- زیاد زینال‌اف (آذربایجان) و ۴- محمد سید احمدیان
۶۰ کیلوگرم: ۱- مهرداد مردانی، ۲- علیرضا نجاتی، ۳- خاویر دومینیگو (کوبا) و شیرزاد بهشتی طلا، ۵- وازگن خاچاتریان (ارمنستان) و میخائیل رحیم اف (آذربایجان)
۶۳ کیلوگرم: ۱- محمد نوربخش، ۲- سامان عبدولی، ۳- محسن حاجی‌پور و کرامت عبدولی، ۵- زائور نوریف (آذربایجان) و خویچا تچیتاوا (گرجستان)
۶۷ کیلوگرم: ۱- محمد الیاسی، ۲- بهرام معروف‌خانی، ۳- اندار شاوادزه (گرجستان) و دانیل چانچیچ (کرواسی)، ۵- کریم جعفراف (آذربایجان) و احمد خرسانی
۷۲ کیلوگرم: ۱- محمدرضا گرایی، ۲- آزاد علی اف (آذربایجان)، ۳- محمدرضا آقانیا و اشکان سعادتی‌فر، ۵- تورنیکه جانگوادزه (گرجستان) و محمدرضا رستمی
۷۷ کیلوگرم: ۱- محمدعلی گرایی، ۲- رسول گرمسیری، ۳- پیام بویری و بوزو استارکوویچ (کرواسی)، ۵- محمد ناقوسی و خلیل رابع (فلسطین)
۸۲ کیلوگرم: ۱- جمال اسماعیلی، ۲- عباس مهدی‌زاده، ۳- هادی علیزاده پورنیا و حسین فروزنده، ۵- المادین رمضان‌اف و ژانگ چنگ وو (چین)
۸۷ کیلوگرم: ۱- یوسف قادریان، ۲- مهدی فلاح، ۳- شالوا خاتچیدزه (گرجستان) و حسن فروزنده، ۵- سامان عزیزی و رامین طاهری
۹۷ کیلوگرم: ۱- الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا)، ۲- حسن آریایی‌نژاد، ۳- عارف نیفتولایف (آذربایجان) و محمد یگانه، ۵- والرین موروانیدزه (گرجستان) و مهدی بالی
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- اسکار پینو هیندس (کوبا)، ۲- شهاب قوره جیلی، ۳- امیر قاسمی منجزی و نویداله قلی نوه سی و ۵- امیرمحمد حاجی پور و شادمان عظیمی

نتایج دیدار‌های فینال:

۵۵ کیلوگرم: مصیب اکبری ۷ - رضا خدری ۲،
۶۰ کیلوگرم: مهرداد مردانی ۴ - علیرضا نجاتی یک
۶۳ کیلورم: محمد نوربخش ۳ - سامان عبدولی ۲،
۶۷ کیلوگرم: محمد الیاسی ۳ - بهرام معروف‌خانی ۲،
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا گرایی ۹ - آزاد علی‌اف (آذربایجان) صفر
۷۷ کیلوگرم: محمدعلی گرایی ۵ - رسول گرمسیری صفر
۸۲ کیلوگرم: جمال اسماعیلی ۹ - عباس مهدی‌زاده صفر
۸۷ کیلوگرم: یوسف قادریان ۵ - مهدی فلاح ۴،
۹۷ کیلوگرم: الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) ۸ - حسن آریایی‌نژاد صفر
۱۳۰ کیلوگرم: اسکار پینو هیندس (کوبا) ۳ - شهاب قوره جیلی یک

نتایج دیدار‌های رده‌بندی:

۵۵ کیلوگرم
زیاد زینال اف (آذربایجان) ۱۰ - محمد سیداحمدیان صفر

۶۰ کیلوگرم
خاویر دومینیگو (کوبا) ۸ - وازگن خاچاتریان (ارمنستان) ۲
شیرزاد بهشتی طلا ۹- میخائیل رحیم‌اف (آذربایجان) ۳،

۶۳ کیلوگرم
محسن حاجی پور ۱۲ - زائور نوریف (آذربایجان) ۶
کرامت عبدولی ۱۶ - خویچا تچیتاوا (گرجستان) ۸،

۶۷ کیلوگرم
اندار شاوادزه (گرجستان) ۶ - کریم جعفراف (آذربایجان) یک
دانیل چانچیچ (کرواسی) ۴ - احمد خرسانی یک

۷۲ کیلوگرم
محمدرضا آقانیا ۴- تورنیکه جانگوادزه (گرجستان) صفر
اشکان سعادتی فر ۸- محمدرضا رستمی یک

۷۷ کیلوگرم
پیام بویری ۲ - محمد ناقوسی صفر
بوزو استارکوویچ (کرواسی) ۹ - خلیل رابع (فلسطین) صفر

۸۲ کیلوگرم
هادی علیزاده پورنیا ۹ - المادین رمضان اف (آذربایجان) ۱
حسین فروزنده ۱۱ - ژانگ چنگ وو (چین) صفر

۸۷ کیلوگرم
شالوا خاتچیدزه (گرجستان) ۶ - سامان عزیزی ۱
حسن فروزنده، برنده - رامین طاهری (حاضر نشد)

۹۷ کیلوگرم
عارف نیفتولایف (آذربایجان) ۳ - والرین موروانیدزه (گرجستان) ۱
محمد یگانه ۱۲ - مهدی بالی ۳،

۱۳۰ کیلوگرم
امیر قاسمی منجزی ۹ - امیرمحمد حاجی پور صفر
نویداله قلی نوه سی ۷ - شادمان عظیمی ۵

نتایج کامل مسابقات برگزار شده (مقدماتی - شانس مجدد) به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم (دوره‌ای)

دور اول:
مصیب اکبری ۸ - محمد سیداحمدیان صفر
رضا خدری ۹ - فرزاد محبی یک
دور دوم:
محمد سید احمدیان ۱۰ - علیرضا اسدی ۲
رضا خدری ۴ - زیاد زینال‌اف (آذربایجان) ۲
دور سوم:
مصیب اکبری ۸ - علیرضا اسدی صفر
زیاد زینال اف (آذربایجان) ۱۰ - فرزاد محبی صفر
نیمه نهایی:
رضا خدری ۹ - محمد سیداحمدیان صفر
مصیب اکبری ۹ - زیاد زینال‌اف (آذربایجان) ۵،

۶۰ کیلوگرم

مقدماتی:
امید آرامی ۵ - محمد محرابی ۳
شیرزاد بهشتی طلا ۳ ضربه فنی - رضا مردی
یک چهارم:
خاویر دومینیگو (کوبا) ۵ - مراد بازاروف (آذربایجان) ۳
شیرزاد بهشتی طلا ۴ - امید آرامی ۲
مهرداد مردانی ۴ - وازگن خاچاتریان (ارمنستان) صفر
علیرضا نجاتی ۷ - میخاییل رحیم اف (آذربایجان) صفر
نیمه نهایی:
مهرداد مردانی ۶ - خاویر دومینیگو (کوبا) صفر
علیرضا نجاتی ۶ - شیرزاد بهشتی طلا ۴،

۶۳ کیلوگرم

مقدماتی:
کرامت عبدولی ۳ (برنده) - میثم دلخانی ۳
یک چهارم:
تچیتاوا خویچا (گرجستان) ۱۰- محسن مدهنی یک
محسن حاجی پور ۳- امید قادری نریمانی یک
سامان عبدولی ۵ - کرامت عبدولی یک
محمد نوربخش ۶ - زائور نوریف (آذربایجان) صفر
نیمه نهایی:
محمد نوربخش ۱۲ - محسن حاجی پور صفر
سامان عبدولی ۸ - تچیتاوا خویچا (گرجستان) ۴،

۶۷ کیلوگرم
مقدماتی:
شاهین بداغی ۱۲ - پریکا دیمیتریویچ (صربستان) ۲
بهرام معروف خانی (برنده) - یوسف حسینوند (حاضر نشد)
اندار شاوادزه (گرجستان) ۱۰ - وحید میرفتح الهی ۵
یک چهارم:
کریم جعفراف (آذربایجان) ۸ - شاهید بداغی صفر
محمد الیاسی ۵ - دانیل جانسیچ (کرواسی) ۲
بهرام معروف خانی ۹ - اندر شاوادزه (گرجستان) صفر
احمد خرسانی ۱۲ - مروژان یسایان (ارمنستان) صفر
نیمه نهایی:
محمد الیاسی ۲ - احمد خرسانی یک
بهرام معروف خانی ۵ - کریم جعفراف (آذربایجان) ۲
شانس مجدد:
اندار شاوادزه (گرجستان)، برنده - یوسف حسینوند (حاضر نشد)

۷۲ کیلوگرم
مقدماتی:
تورنیکه جانگوادزه (گرجستان) ۸- علی ارسلان صفر
محمدرضا گرایی ۱۰- دومینیک اتلینگر (کرواسی) ۵
گئورگی خوتچوا (گرجستان) ۶ ضربه فنی – عرفان سعادتی فر ۱
محمدرضا آقانیا ۲- سریوژا برنتسیان (ارمنستان) صفر
یک چهارم:
آزاد علی اف (آذربایجان) ۴- محمدرضا رستمی ۲
محمدرضا گرایی ۹- تورنیکه جانگوادزه (گرجستان) صفر
محمدرضا آقانیا ۹- گئورگی خوتچوا (گرجستان) صفر
اشکان سعادتی فر ۱۱- عابد بابکان صفر
نیمه نهایی:
آزاد علی اف (آذربایجان) ۲- اشکان سعادتی فر ۱
محمدرضا گرایی ۸ – محمدرضا آقانیا ۳
شانس مجدد:
تورنیکه جانگوادزه (گرجستان)، برنده ۵- دومینیک اتلینگر (کرواسی) ۵،

۷۷ کیلوگرم
مقدماتی:
نصیر حسن اف (آذربایجان) ۷- سامان نجم سهیلی صفر
پیام بویری ۳- حمیدرضا جعفری صفر
گوگولی باکوری (گرجستان) ۳- یوسوانیس پنافلورس (کوبا) ۲
محمدعلی گرایی ۱۵- چن وی وی (چین) ۴
محمد ناقوسی ۴- علی نوروزی ۲
یک چهارم:
رسول گرمسیری ۱۱- خلیل رابع (فلسطین) صفر
محمدعلی گرایی ۹- محمد ناقوسی صفر
بوزو استارسویچ (کرواسی) ۸- نصیر حسن اف (آذربایجان) صفر
پیام بویری ۷- گوگولی باکوری (گرجستان) صفر
نیمه نهایی:
رسول گرمسیری ۸- بوزور استارسویچ (کرواسی) ۷
محمدعلی گرایی ۵- پیام بویری ۲
شانس مجدد:
محمد ناقوسی ۲- چنگ وی وی (چین) صفر

۸۲ کیلوگرم
مقدماتی:
ژانگ گانگ (چین) ۱۱ صربه فنی – التون وزیرزاده (آذربایجان) ۴
یک چهارم نهایی:
جمال اسماعیلی ۶- حسین فروزنده ۵
هادی علیزاده، برنده – مهدی ابراهیمی (حاضر نشد)
ژانگ چنگ وو (چین) ۹- ژانگ گانگ (چین) ۴
عباس مهدی زاده ۸- المادین رمضان اف (آذربایجان) صفر
نیمه نهایی:
عباس مهدی زاده ۲- هادی علیزاده پورنیا ۱
جمال اسماعیلی ۱۰ – ژانگ چنگ وو (چین) ۲،

۸۷ کیلوگرم
مقدماتی:
علی خلیل زاده ۸- گیقام تورگومیان (ارمنستان) ۲
مهدی فلاح ۸- سامان عزیزی صفر
میلاد خسروی، برنده – دنیل گریگوریس هچاواریتا (حاضر نشد)
یک چهارم:
شالوا خاتچیدزه (گرجستان) ۵- علی خلیل زاده ۱
رامین طاهری ۷- بهروز هدایت ۶
مهدی فلاح ۸- میلاد خسروی ۴
یوسف قادریان ۵- حسن فروزنده ۲
نیمه نهایی:
یوسف قادریان ۹ – رامین طاهری ۱
مهدی فلاح ۲- شالوا خاتچیدزه (گرجستان) ۱
شانس مجدد:
سامان عزیزی ۶- میلاد خسروی ۳،

۹۷ کیلوگرم
یک هشتم:
ادریس ابراهیمی ۴- وحید دادخواه صفر
ابوالفضل سید مهدوی ۳- دژان فراکوویچ (صربستان) صفر
الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) ۱۰- محمد بیرانوند صفر
لیو یان (چین) ۹- ژانگ لینگ لونگ (چین) صفر
حسن آریایی نژاد ۵- والرین موروانیدزه (گرجستان) ۳
عاریف نیفتولایف (آذربایجان) ۴- لی‌ی مینگ (چین) ۲
مهدی بالی ۴- ژیائو دی (چین) ۳
محمد یگانه ۱۱ ضربه فنی – کارن آبگاریان (ارمنستان) ۶
یک چهارم:
حسن آریایی نژاد ۴- ابوالفضل سید مهدوی ۲
مهدی بالی ۲- لیو یان (چین) ۱
عارف نیفتولایف (آذربایجان) ۹ – ادریس ابراهیمی ۲
الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) ۱۰- محمد یگانه ۱
نیمه نهایی:
الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) ۵ ضربه فنی – مهدی بالی ۲
حسن آریایی نژاد ۱۱– عارف نیفتولایف (آذربایجان) ۲،

۱۳۰ کیلوگرم
مقدماتی:
امیر محمد حاجی پور ۸- میو ژولی (چین) صفر
علی اکبر یوسفی، برنده ۳- منگ لینگ ژو (چین) ۳
امیر قاسمی منجزی ۸- کونگ شوای (چین) صفر
اوسکار پینو هیندز (کوبا) ۸- مسعود نعمت چکانی صفر
یک چهارم:
امیرمحمد حاجی پور ۳- علی اکبر یوسفی ۱
شادمان عظیمی ۵- سولخان بوییدزه (گرجستان) ۳
اسکار پینو هیندز (کوبا) ۵- امیر قاسمی منجزی ۳
شهاب قوره جیلی ۹ – نویده اله قلی نوه سی صفر
نیمه نهایی:
شهاب قوره جیلی ۳- شادمان عظیمی صفر
اسکار پینو هیندز (کوبا) ۵- امیرمحمد حاجی پور ۱
شانس مجدد:
شهاب قوره جیلی ۵- مسعود نعمت چکانی صفر

پــنــجــره
ارسال نظر
نمای روز
آخرین اخبار
سداد
شفا دارو