پیشنهاد پارسینه
برنامه کامل مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات به تفکیک بازی‌ها و روز‌ها مشخص شده و دیدار افتتاحیه و فینال در ورزشگاه زائد شهر ابوظبی برگزار می‌شود.
۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۳
۱

رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات از ۱۵ دی آغاز می‌شود و ۱۲ بهمن‌ماه با مشخص شدن تیم قهرمان به پایان خواهد رسید. برنامه کامل این بازی‌ها به تفکیک روز و گروه‌بندی و ساعت برگزاری بازی‌ها به شرح زیر است:

(زمان بازی‌ها به وقت محلی است و ساعت امارات ۳۰ دقیقه جلوتر از ایران است. به طور مثال بازی ساعت ۲۰ به وقت دبی، ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران است.)

برنامه بازی‌های مرحله گروهی
شنبه، ۱۵ دی‌ماه ۱۳۹۷
بازی شماره ۱/ گروه A. | امارات - بحرین، ساعت ۲۰، ورزشگاه زائد شهر ابوظبی

یکشنبه، ۱۶ دی‌ماه ۱۳۹۷
بازی شمار ۲/ گروه B. | استرالیا - اردن، ساعت ۱۵، هزاع بن زائد شهر العین
بازی شماره ۳/ گروه A. | تایلند - هند، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه النهیان شهر ابوظبی
بازی شماره ۴/ گروه B. | سوریه - فلسطین، ساعت ۲۰، ورزشگاه شارجه شهر شارجه

دوشنبه، ۱۷ دی‌ماه ۱۳۹۷
بازی شماره ۵/ گروه C. | چین - قرقیزستان، ساعت ۱۵، ورزشگاه خلیفه بن زائد شهر العین
بازی شماره ۶/ گروه C. | کره‌جنوبی - فیلیپین، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه آل‌مکتوم شهر دبی
بازی شماره ۷/ گروه D. | ایران - یمن، ساعت ۲۰، ورزشگاه محمد بن زائد شهر ابوظبی

سه‌شنبه، ۱۸ دی‌ماه ۱۳۹۷
بازی شماره ۸/ گروه D. | عراق - ویتنام، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه زائد شهر ابوظبی
بازی شماره ۹/ گروه E. | عربستان - کره‌شمالی، ساعت ۲۰، ورزشگاه رشید شهر دبی

چهارشنبه، ۱۹ دی‌ماه ۱۳۹۷
بازی شماره ۱۰/ گروه F. | ژاپن - ترکمنستان، ساعت ۱۵، ورزشگاه النهیان شهر ابوظبی
بازی شماره ۱۱/ گروه F. | ازبکستان - عمان، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه شارجه شهر شارجه
بازی شماره ۱۲/ گروه E. | قطر - لبنان، ساعت ۲۰، ورزشگاه هزاع بن زائد شهر العین

پنجشنبه، ۲۰ دی‌ماه ۱۳۹۷
بازی شماره ۱۳/ گروه A. | بحرین - تایلند، ساعت ۱۵، ورزشگاه آل مکتوم شهر دبی
بازی شماره ۱۴/ گروه B. | اردن - سوریه، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه خلیفه بن زائد شهر العین
بازی شماره ۱۵/ گروه A. | هند - امارات، ساعت ۲۰، ورزشگاه زائد شهر ابوظبی

جمعه، ۲۱ دی‌ماه ۱۳۹۷
بازی شماره ۱۶/ گروه B. | فلسطین - استرالیا، ساعت ۱۵، ورزشگاه رشید شهر دبی
بازی شماره ۱۷/ گروه C. | فیلیپین - چین، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه محمد بن زائد شهر ابوظبی
بازی شماره ۱۸/ گروه C. | قرقیزستان - کره‌جنوبی، ساعت ۲۰، ورزشگاه هزاع بن زائد شهر العین

شنبه، ۲۲ دی‌ماه ۱۳۹۷
بازی شماره ۱۹/ گروه C. | ویتنام - ایران، ساعت ۱۵، ورزشگاه آل نهیان شهر ابوظبی
بازی شماره ۲۰/ گروه C. | یمن - عراق، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه شارجه شهر شارجه
بازی شماره ۲۱/ گروه E. | لبنان - عربستان، ساعت ۲۰، ورزشگاه آل مکتوم شهر دبی

یکشنبه، ۲۳ دی‌ماه ۱۳۹۷
بازی شماره ۲۲/ گروه E. | کره‌شمالی - قطر، ساعت ۱۵، ورزشگاه خلیفه بن زائد شهر العین
بازی شماره ۲۳/ گروه F. | عمان - ژاپن، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه زائد شهر ابوظبی
بازی شماره ۲۴/ گروه F. | ترکمنستان - ازبکستان، ساعت ۲۰، ورزشگاه رشید شهر دبی

دوشنبه، ۲۴ دی‌ماه ۱۳۹۷
بازی شماره ۲۵/ گروه A. | امارات - تایلند، ساعت ۲۰، ورزشگاه هزاع بن زائد شهر العین
بازی شماره ۲۶/ گروه A. | هند - بحرین، ساعت ۲۰، ورزشگاه شارجه شهر شارجه

سه‌شنبه، ۲۵ دی‌ماه ۱۳۹۷
بازی شماره ۲۷/ گروه B. | فلسطین - اردن، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه محمد بن زائد شهر ابوظبی
بازی شماره ۲۸/ گروه B. | استرالیا - سوریه، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه خلیفه بن زائد شهر العین

چهارشنبه، ۲۶ دی‌ماه ۱۳۹۷
بازی شماره ۲۹/ گروه C. | کره‌شمالی - چین، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه آل نعیان شهر ابوظبی
بازی شماره ۳۰/ گروه C. | قرقیزستان - فیلیپین، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه رشید شهر دبی
بازی شماره ۳۱/ گروه D. | ایران - عراق، ساعت ۲۰، ورزشگاه آل مکتوم شهر دبی
بازی شماره ۳۲/ گروه D. | ویتنام - یمن، ساعت ۲۰، ورزشگاه هزاع بن زائد شهر العین

پنجشنبه، ۲۷ دی‌ماه ۱۳۹۷
بازی شماره ۳۳/ گروه F. | عمان - ترکمنستان، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه محمد بن زائد شهر ابوظبی
بازی شماره ۳۴/ گروه F. | ژاپن - ازبکستان، ساعت ۱۷:۳۰، خلیفه بن زائد شهر العین
بازی شماره ۳۵/ گروه E. | عربستان - قطر، ساعت ۲۰، ورزشگاه زائد شهر ابوظبی
بازی شماره ۳۶/ گروه E. | لبنان - کره‌شمالی، ساعت ۲۰، ورزشگاه شارجه شهر شارجه

جمعه و شنبه، ۲۸ و ۲۹ دی‌ماه ۱۳۹۷ (استراحت تیم‌ها برای آماده شدن جهت حضور در مرحله یک هشتم نهایی)

از هر گروه دو تیم به مرحله یک هشتم نهایی راه می‌یابند و علاوه بر آن، ۴ تیم سوم گروه‌های شش‌گانه که بهترین نتایج را کسب کرده‌اند صعود می‌کنند.

برنامه مرحله یک هشتم نهایی

یکشنبه، ۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۷
بازی شماره ۳۷/ دیدار تیم اول گروه B. - تیم سوم برتر یکی از گروه‌های acd، ساعت ۱۵، ورزشگاه آل مکتوم شهر دبی
بازی شماره ۳۸/ دیدار تیم دوم گروه A. - تیم دوم گروه C، ساعت ۱۸، ورزشگاه هزاع بن زائد شهر العین
بازی شماره ۳۹/ دیدار تیم اول گروه D. - تیم سوم برتر یکی از گروه‌های bef، ساعت ۲۰، ورزشگاه محمد بن زائد ابوظبی

دوشنبه، اول بهمن‌ماه ۱۳۹۷
بازی شماره ۴۰/ تیم اول گروه F. - تیم دوم گروه E، ساعت ۱۵، ورزشگاه شارجه شهر شارجه
بازی شماره ۴۱/ تیم دوم گروه B. - تیم دوم گروه F، ساعت ۱۸، ورزشگاه خلیفه بن زائد شهر العین
بازی شماره ۴۲/ تیم اول گروه A. - تیم سوم برتر یکی از گروه‌های cde، ورزشگاه زائد شهر ابوظبی

سه‌شنبه، ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۷
بازی شماره ۴۳/ تیم اول گروه C. - تیم سوم برتر یکی از گروه‌های abf، ساعت ۱۷، ورزشگاه رشید شهر دبی
بازی شماره ۴۴/ تیم اول گروه E. - تیم دوم گروه D، ساعت ۲۰، ورزشگاه آل نهیان شهر ابوظبی

چهارشنبه، ۳ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ (استراحت برای حضور تیم‌ها در مرحله یک چهارم نهایی)

برنامه مرحله یک چهارم نهایی

پنجشنبه، ۴ بهمن‌ماه ۱۳۹۷
بازی شماره ۴۵/ برنده بازی شماره ۳۷ - برنده بازی شماره ۴۰، ساعت ۱۷، ورزشگاه محمد بن زائد ابوظبی
بازی شماره ۴۶/ برنده بازی شماره ۳۸ - برنده بازی شماره ۳۹، ساعت ۲۰، ورزشگاه ورزشگاه آل مکتوم دبی

جمعه، ۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۷
بازی شماره ۴۷/ برنده بازی شماره ۴۳ - برنده بازی شماره ۴۴، ساعت ۱۷، ورزشگاه زائد شهر ابوظبی
بازی شماره ۴۸/ برنده بازی شماره ۴۲ - برنده بازی شماره ۴۱، ساعت ۲۰، ورزشگاه هزاع بن زائد شهر العین

شنبه و یکشنبه، ۶ و ۷ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ (استراحت برای حضور تیم‌ها در مرحله نیمه نهایی)

مرحله نیمه نهایی

دوشنبه، ۸ بهمن‌ماه ۱۳۹۷
بازی شماره ۴۹/ برنده بازی شماره ۴۶ - برنده بازی شماره ۴۵، ساعت ۱۸، ورزشگاه هزاع بن زائد شهر العین

سه‌شنبه، ۹ بهمن‌ماه ۱۳۹۷
بازی شماره ۵۰/ برنده بازی شماره ۴۷ - برنده بازی شماره ۴۸، ساعت ۱۸، ورزشگاه محمد بن زائد شهر ابوظبی

چهارشنبه و پنجشنبه، ۱۰ و ۱۱ بهمن‌ماه (استراحت برای تیم‌های فینالیست)

پــنــجــره
نظرات
سبحان شاهمرادی اصولگرا
ان الله اولین روز دهه فجر انقلاب اسلامی ،تیم ایران قهرمان جام شود و سوریه یا عراق هم نائب قهرمان شوند
ارسال نظر
نمای روز
آخرین اخبار
سداد
شفا دارو