پیشنهاد پارسینه
قرعه کشي جام حذفي فوتبال ايران با حضور مسئولان سازمان ليگ و نمايندگان باشگاه ها در محل آکادمي فوتبال برگزار شد.
۰۱ شهريور ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۰
۰
به گزارش پارسینه به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، در مرحله اول این مسابقات قهرمانان جام حذفی استان ها به مصاف یکدیگر می روند.  تیم‌های لیگ برتری از مرحله پنجم و یک شانزدهم نهایی وارد این مسابقات می‌شوند .
در این مرحله هیچ تیم لیگ برتری با یکدیگر بازی نمی‌کند و احتمال رویارویی تیم‌های لیگ برتر در صورت پیروزی مقابل حریفانشان در مرحله یک هشتم نهایی وجود دارد.
قرعه کشی مرحله اول  : 
1-قهرمان کرمان-قهرمان ایلام 
2-قهرمان آذربایجان شرقی-قهرمان گیلان
3-قهرمان توابع تهران-قهرمان البرز
4-قهرمان بوشهر-قهرمان کردستان
5-قهرمان فارس-قهرمان مرکزی
6- قهرمان آذربایجان غربی-لرستان
7-قهرمان کهگیلویه و بویراحمد-قهرمان خراسان جنوبی
8-نماینده خرمشهر-قهرمان خراسان رضوی
9-قهرمان کیش-قهرمان زنجان
10-قهرمان قم-قهرمان گلستان
11- قهرمان قزوین-قهرمان اصفهان
12-قهرمان یزد-قهرمان هرمزگان
13-قهرمان خوزستان-قهرمان مازندران
14-قهرمان چهارمحال و بختیاری-قهرمان همدان
مرحله دوم حذفی :
15- قهرمان اردبیل با برنده دیدار اول 
16-برنده دیدارهای دوم و سوم
17- قهرمان تهران با برنده دیدار چهارم
18- قهرمان سیستان و بلوچستان-برنده دیدار پنجم
19- قهرمان سمنان-برنده دیدار ششم
20- قهرمان کرمانشاه-برنده دیدار هفتم
21- برنده دیدارهای هشتم و نهم
22- قهرمان خراسان شمالی-برنده دیداردهم
23- برنده دیدارهای یازدهم و دوازدهم
24- برنده دیدارهای سیزدهم و چهاردهم
مرحله سوم حذفی:
25-برنده دیدار پانزدهم با فولاد نوین اهواز
26-گیتی پسند اصفهان-پارسه تهران
27-گاز فجر جم بوشهر-کاسپین قزوین
28- فجر سپاسی شیراز با برنده دیدار شانزدهم
29-ملی حفاری اهواز-ایرانجوان بوشهر
30-داماش گیلان –بدر بندر کنگ
31-اتکا گلستان-برنده دیدار هفدهم
32-نساجی مازندران-برنده دیدار هجدهم
33-الوند همدان-گل گهر سیرجان
34-آلومینیوم هرمزگان-نیروی زمینی تهران
35-فولاد یزد-شهرداری جویبار
36-مس رفسنجان-خلخال دشت اردبیل
37-کارگر بنه گز بوشهر-شهرداری دزفول
38-ذوب آهن نوین اصفهان-پاس همدان
39-بعثت کرمانشاه با برنده دیدار نوزدهم
40-راهیان کرمانشاه-برنده دیدار بیستم
41-استقلال اهواز-ایرانجوان بوشهر
42-گهر دورود-استقلال آبی تهران
43-شهرداری اردبیل-یزد لوله
44-صنعت ساری-مس سونگون ورزقان
45-شهرداری بندرعباس-ابومسلم خراسان
46-پرسپولیس گناوه-شهرداری تبریز
47-بهمن شیراز-برنده دیدار بیست و یکم
48-صنعت نفت نوین آبادان-برنده دیدار بیست و دوم
49-خونه به خونه بابل-مس کرمان
50-نفت و گاز گچساران-صنعت نفت آبادان
51-شهرداری یاسوج-برنده دیدار بیست و سوم
52-پرسپولیس شمال-سیاه جامگان مشهد
53-کاروان اهواز-ماشین سازی تبریز
54-شهرداری لنگرود با برنده دیدار بیست و چهارم
مرحله  چهارم  :
55-پیام وحدت مشهد-برنده دیدار بیست و پنجم
56-برنده دیدار بیست وشش و بیست و هفت
57-برنده دیدار بیست و هشت و بیست و نه
58-برنده دیدار سی و سی و یکم
59-برنده دیدار سی و دو  و سی و سه
60-برنده دیدار سی و چهار و سی و پنج
61-برنده دیار سی و شش و سی و هفت
62-برنده دیدار سی و هشتم و سی و نهم
63-برنده دیدار چهل و چهل و یکم
64-برنده دیدار چهل و دوم  و چهل و سوم
65-برنده دیدار چهل و چهارم  و چهل وپنجم
66-برنده دیدار چهل و ششم و چهل و هفتم
67-برنده دیدار چهل و هشتم و چهل و نهم
68-برنده دیدار پنجاه و پنجاه و یک
69-برنده دیدار پنجاه و دو و پنجاه و سه
70-نفت امیدیه با برنده دیدار پنجاه و چهار
مرحله پنجم :
71-استقلال تهران با برنده دیدار پنجاه و پنج
72-فولاد خوزستان با برنده دیدار پنجاه و شش
73-استقلال خوزستان با برنده دیدار پنجاه و هفت
74-ذوب آهن اصفهان با برنده دیدار پنجاه و هشت
75-فولاد مبارکه سپاهان با برنده دیدار پنجاه و نه
76-نفت مسجد سلیمان با برنده دیدار شصت
77-پرسپولیس تهران با برنده دیدار شصت و یک
78-راه آهن تهران با برنده دیدار شصت و دو
79-نفت تهران با برنده دیدار شصت و سه
80-صبای قم با برنده دیدار شصت و چهار
81-ملوان بندر انزلی با برنده دیدار شصت و پنج
82-پیکان تهران با برنده دیدار شصت و شش
83-پدیده مشهد با برنده دیدار شصت و هفت
834-گسترش فولاد تبریز با برنده دیدار شصت و هشت
85-تراکتورسازی تبریز با برنده دیدار شصت و نه
86-سایپای البرز با برنده دیدار هفتاد



پــنــجــره
ارسال نظر
نمای روز
آخرین اخبار
سداد
شفا دارو
شاتل 2