نمونه آزمایش کرونای ۳ بازیکن تیم فوتبال واتفورد مثبت گزارش شده است و بهترین بازیکن این تیم حاضر به تمرین کردن نیست.
طبق گزارش‌ها نمونه آزمایش کرونای چندین بازیکن واتفورد مثبت گزارش شده است و به همین خاطر تروی دینی بهترین بازیکن این تیم عنوان کرد به خاطر سلامت نوزاد ۵ ماهه خود تمرین نخواهد کرد. کاپیتان این باشگاه، تروی دینی، فاش کرد که نمی‌تواند روز سه شنبه برای تمرین به محل تمرین باشگاه برود.

بازیکنان و کارکنان لیگ برتر قبل از بازگشت به تمرین، روز‌های یکشنبه و دوشنبه در پایگاه‌های خود تحت آزمایش کروناویروس قرار گرفتند و از مجموع ۷۴۸ تست شش مورد مثبت (۰.۸ درصد) نشان داد که ۳ بازیکن تیم واتفورد در این فهرست هستند.

گفته می‌شود افرادی که به این ویروس مبتلا شده اند تحت درمان خواهند بود و اکنون ۷ روز آینده را در قرنطینه خود خواهند گذراند.

واتفورد که تصور می‌شود اعتقاد دارد تصمیم لیگ برتر برای بازگشت به تمرینات عجولانه بوده است، تمام پروتکل‌ها را دنبال می‌کند و با وجود اینکه بازیکنان بیشتری ابراز نگرانی در مورد امنیت خود دارند، به تمرین ادامه خواهند داد.

تروی دینی درباره تمرین نکردن با اعضای این تیم گفت: پسرم تنها پنج ماه است، او دچار مشکلات تنفسی است، بنابراین نمی‌خواهم به خانه بروم تا او را در معرض خطر بیشتری قرار دهم. من نمی‌توانم سلامت خود و خانواده خودم را به خطر بیندازم و به همین خاطر به سران باشگاه گفتم که نمی‌توانم در تمرینات حاضر باشم.

باید منتظر ماند و دید سران تیم واتفورد و لیگ برتر انگلیس چه تصمیمی را برای شروع فصل جاری لیگ برتر انگلیس خواهند گرفت.