محمدعلی رمضانی نماینده منتخب مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی دار فانی را وداع گفت.

 نماینده منتخب شهرستان آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش دار فانی را وداع گفت.

محمدعلی رمضانی دستک ۱۷ بهمن با علاِیم سرماخرودگی به بیمارستان کوثر مراجعه و به علت حاد شدن شرایط جسمانی و مشکلات ریوی به بیمارستان پارس رشت مراجعه و چند روز در آنجا بستری شد.

وی سپس با مناسب شدن نسبی شرایط جسمانی ۳۰ بهمن در آخرین روز تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی در جوار ملکوتی حرم مطهر حضرت سلطان سید جلال الدین اشرف در جمع مردم سخنرانی و همان شب دوباره با وخیم شدن حال خود به بیمارستان قائم (عج) رشت و در بخش مراقیت‌های ویژه بستری شده و علیرغم تلاش بسیار تیم پزشکی ایشان به دلیل آنفلوآنزا شدید و مشکلات ریوی دعوت حق را لبیک گفت.

محمدعلی رمضانی در انتخابات دو اسفند مجلس شورای اسلامی با ۱۳ هزار رو ۹۴۷ رای به عنوان نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شده بود.

فرمانداری شهرستان آستانه‌اشرفیه، مدیرکل تعاون استان گیلان، مدیرکل حوزه استاندار گیلان، رئیس سازمان بسیج دانشجویی گیلان،چ و معاون هماهنگ کننده سپاه خوزستان از جمله سوابق کاری رمضانی دستک بود.

پایگاه خبری پارسینه درگذشت ایشان را به خانواده ایشان و عموم مردم آستانه‌اشرفیه تسلیت گفته از خداوند منان طلب آمرزش برای وی و صبر برای بازماندگان مسئلت دارد.