معاون فنی و عمران شهرداری منطقه چهار تهران از ترمیم ،مرمت و درزگیری آسفالت معابر محدوده منطقه به طول بیش از 5 هزار متر طول خبر داد.

میکائیل علی پور معاون فنی و عمرانی منطقه با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور سهولت در تردد خودروها و مناسب سازی مسیر های تردد عابران پیاده، عملیات درزگیری بیش از پنج هزار متر طول از محدوده منطقه اجرایی شد.

وی افزایش سطح کیفی آسفالت معابر را یکی از اهداف مهم منطقه چهار دانست و تصریح کرد: با اجرای زیر سازی مناسب و با کیفیت ومدیریت مطلوب هزینه ها، عملیات ترمیم آسفالت در قالب درزگیری آسفالت در معابر سطح منطقه اجرایی می شود.

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه چهار افزود: تمامی مسیرها و معابر که نیاز به آسفالت دارند شناسایی شده است و بر اساس اولویت نسبت به ترمیم آسفالت معابر اقدام می شود.

وی افزود: درزگیری آسفالت میدان رسالت به طول یکهزار و 567 متر، بلوار سامان حد فاصل خیابان قلیچ خانی تا خیابان صباح شرقی به متراژ یکهزار و 828 مترطول و خیابان هنگام حدفاصل تقاطع خیابان فتحی تا تقاطع خیابان فرجام به متراژ دوهزار و500 متر طول از جمله اقدامات صورت گرفته از ابتدای سالجاری است.

علی پوردر پایان از برگزاری جلسه هماهنگی با شهرداران نواحی 9 گانه خبر داد و گفت: در آستانه فصل تابستان کلیه اقدامات معاونت فنی و عمرانی در قالب نگهداشت معابر، بهسازی پیاده رو ها، انهار و لکه گیری آسفالت در دستور کار قرار دارد.