دومین دوره بازدید از محله ها با حضور شهردار، قائم مقام و معاونین شهرداری منطقه 15 با هدف رفع مشکلات شهری و رسیدگی به درخواست شهروندان انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، وحیدرضا محمدی شهردار منطقه با اشاره به اینکه نخستین دوره بازدید از محله ها در آبان سال گذشته انجام شد، افزود: دور جدید بازدید ها با هدف پیگیری روند اجرای مصوبات سندتوسعه تحول محله ها در سال گذشته و برنامه ریزی دقیق و اثر بخش در سال 97 به اجرا در می آید.

به گفته وی در این برنامه علاوه بر بازدید از محله ها، نشستهایی با دبیران شورایاری برگزار و مصوبات بسته محله ها، مشکلات، و نقاط آسیب خیز بررسی و عقب ماندگی های احتمالی جبران خواهد شد.

محمدی با اشاره به اینکه مصوبات بازدید از محله ها تا حصول نتیجه نهایی پیگیری می‌شوند، افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام گرفته، تا پایان اردیبهشت و قبل از شروع ماه مبارک رمضان از تمامی آنها بازدید می شود.
بر پایه این گزارش این دوره از بازدید ها از محله رضویه آغاز و تا پایان ماه به طول خواهد انجامید و طبق برنامه زمان بندی انجام شده هر روز از 2 محله منطقه بازدید می شود.
شایان ذکر است در این بازدید و نشست ها معاونین اجرایی، شهرداران نواحی ، شورایاران و مدیر محله های مذکور محمدی شهردار منطقه 15 را همراهی می کنند.