از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه
نماینده مردم اردستان در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با پارسینه:

سید صادق طباطبایی‌نژاد: مجلسِ اصولگرا نقطه ضعف يا قوت نيست/ اولویت اصلی‌ مصالح عمومی است

سید صادق طباطبایی‌نژاد گفت: لازم است مسئولین در هر جایگاهی كه قرار گرفته‌‌اند، اولویت اصلی‌شان را مصالح عمومی بدانند و با بررسی دقیق شرایط به راه‌كارهای لازمی برای برچیدن مانع‌ها برسند.
عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با پارسینه:

سید رضا اكرمی: مسئولان به چیزی به جز پاسداری از آرمان‌های نظام فكر نكنند/ كوتاهی‌ها به وجهه انقلاب ضربه می‌زند

مردم ایران با شیوع كرونا بیشتر از قبل گرفتار شده و انواع محرومیت‌ها را به چشم دیده‌اند. در چنین شرایطی به هیچ وجه پذیرفته نخواهد بود، تعدادی با استفاده از فرصت نمایندگی اقدام به سیاه‌نمایی بكنند و از این طریق چوب رد لای چرخ مملكت بگذارند.

تاکید قالیباف بر گسترش همکاری های ایران و روسیه در کمیسیون مشتر‌ک‌ پارلمانی

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به پیام تبریک رئیس دومای روسیه بر تسهیل روابط اقتصادی، تجاری، سیاسی، فرهنگی و پارلمانی ایران و روسیه تاکید و از آمادگی مجلس شورای اسلامی برای گسترش همکاری های فیمابین خبر داد.

قالیباف: رویکرد مجلس تداوم همکاری و تقویت روابط پارلمانی با چین است

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به پیام تبریک رئیس کمیته دائمی کنگره ملی خلق چین، تاکید کرد: رویکرد مجلس یازدهم، تداوم همکاری و تقویت روابط پارلمانی با کمیته دائمی کنگره ملی خلق چین در جهت توسعه و گسترش هر چه بیشتر مناسبات است.
منتخب قائمشهر در مجلس یازدهم در گفت‌و‌گو با «تریبون مجلس»:

کمال علیپور خنکداری:قانون شفافیت آرا از رانت های اقتصادی جلوگیری میکند

منتخب مردم قائمشهر در مجلس یازدهم، گفت: «مجلس باید قوانین تولید را آسان تر کند.» کمال علیپور، خنکداری منتخب مردم قائمشهر در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه اولویت های مجلس چیست، مطرح کرد: «باتوجه به وضعیت کشور، اولویت مجلس یازدهم به چند موضوع باز می گردد. اولین اولویت درباره شفافیت آرا ست. هرچند در مجلس دهم پیگیری هایی انجام شد اما مجلس یازدهم باید پیگیری و عملی کند.»
منتخب خمین در مجلس یازدهم در گفت‌و‌گو با «تریبون مجلس»:

علیرضا نظری:اصلاح بودجه ۹۹ و منابع درآمدی در اولویت کاری مجلس یازدهم است

منتخب مردم خمین در مجلس یازدهم، گفت: «مجلس یازدهم باید در اولین روزهای کاری خود اصلاح بودجه ۹۹ و منابع درآمدی مبتنی بر واقعیت های موجود را در دستور کار خود قرار دهد.»
منتخب ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس یازدهم در گفت‌و‌گو با «تریبون مجلس»

حسن شجاعی:مردم ما منتظر شنیدن پیام امیدی از مجلس یازدهم هستند

منتخب مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه معتقد است که اولویت مجلس یازدهم باید توجه به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باشد و در آغاز به کار مجلس جدید باید طرح‌های زود بازده در این زمینه را در دستور کار قرار داد.

تحریم‌های آمریکا در شرایط کنونی اقدامی تروریستی است

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات ضد بشر دوستانه دولت ایالات متحده آمریکا در شرایط بحران جهانی کرونا تاکید کرد: تحریم‌های آمریکا در شرایط کنونی از منظر حقوق بشر و موازین حقوق بین المللی خود اقدامی تروریستی است.

دلیل افزایش قیمت تلفن همراه

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس کاهش واردات گفت: هیچ نهادی نظارت درستی بر قیمت گذاری گوشی همراه ندارد و تعیین قیمت‌ها سلیقه‌ای است.
منتخب مردم نجف آباد در مجلس یازدهم در گفتگو با پارسینه:

ابوترابی:برنامه‌های خوبی برای حل مشکلات معیشتی مردم در مجلس یازدهم دیده شده است

یک منتخب مردم در مجلس یازدهم تاکید کرد: حلقه مفقوده مجلس دهم، نظارت بود. مجلس دهم در قانون گذاری خوب عمل کرد، اما در بعد نظارت ضعیف عمل کرد که موجب انتقاد مردم به مجلس دهم شده است. در مجلس یازدهم باید بعد نظارتی را قویتر و بعد قانون گذاری را کم کنیم. چون اساسا تورم قانون داریم و بیش از ۱۲ عنوان قانونی داریم. در حالیکه اکثر کشور‌های دنیا حدود ۳ هزار عنوان قانونی دارند.
منتخب ماکو و چالدران در مجلس یازدهم در گفتگو با «پارسینه»:

محمد علیپور:پیگیری جهش تولید مهم‌ترین دستورکار برای مجلس یازدهم است

منتخب مردم ماکو در مجلس یازدهم پیگیری جهش تولید را مهم‌ترین دستورکار برای مجلس یازدهم توصیف و تصریح کرد: «انتخاب رویکرد و شعار جهش تولید برای سال جاری توسط رهبرانقلاب اولویت مجلس یازدهم را مشخص کرده است.»
منتخب مردم نطنز در گفتگو با پارسینه:

فیروزی:مشکلات اقتصادی و برداشتن موانع راه تولید در کشور از اولویت‌های مجلس یازدهم است

یک منتخب مجلس یازدهم، تاکید کرد: ایجاد امنیت برای فراهم کردن سرمایه گذاری است؛ و همینطور ایجاد بستر برای اشتغال نیز از اولویت‌های مهم مجلس یازدهم است. مجلس یازدهم حتما باید گام‌هایی را در جهت ایجاد اشتغال در کشور انجام دهد.
منتخب مردم اصفهان در مجلس یازدهم در گفتگو با پارسینه:

مهدی طغیانی:حل مشکلات تولید، مهمترین اولویت مجلس یازدهم است

یک منتخب مردم اصفهان، تاکید کرد: مشکلات واحد‌های تولیدی با شیوع کرونا در کشور تشدید شده است و سلسله وار در زمینه‌های مختلف تکثیر می‌شود. باید به مشکلات اقتصادی رسیدگی کرد و به شکل جدی مشکلات تولید را حل کرد.
وزیر امور اقتصاد و دارایی در دولت نهم و دهم:

مجلس از جریان امور خارج شده است/ مدعیان ریاست مجلس بدانند قرار نیست رئیس یک قوه شوند

وزیر امور اقتصاد و دارایی در دولت نهم و دهم با تاکید بر این‌که رئیس مجلس باید حسن شهرت و کمترین شائبه را داشته باشد، گفت: مدعیان ریاست مجلس بدانند قرار نیست رئیس یک قوه شوند.
منتخب مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس یازدهم در گفتگو با «پارسینه»:

محمدرضا مبلغی:مجلس یازدهم در خدمت محرومان است

منتخب مردم کوهدشت در مجلس یازدهم، مطرح کرد: «به طور فرضی اگر کار به استیضاح دولت هم برسد، مجلس باید کار خود را درست انجام دهد.»
منتخب مردم فسا در مجلس یازدهم در گفتگو با پارسینه:

حجت‌الله فیروزی:مجلس یازدهم محکوم به موفقیت است

منتخب فسا در مورد مجلس یازدهم گفت: «به خاطر امیدی که مردم به مجلس یازدهم بسته‌اند، این مجلس محکوم به موفق شدن است. مجلس یازدهم حتماً باید موفق شود و همه کسانی که دل در گرو کشور دارند و قلب‌شان برای کشور می‌تپد، باید برای موفقیت مجلس یازدهم تلاش کنند. جناح‌های سیاسی مختلف با هر دیدگاه و مرام و مشی سیاسی نیز باید مجلس یازدهم را برای نیل به موفقیت یاری نمایند.»
نماینده مجلس دهم و منتخب تبریز در مجلس یازدهم در گفتگو با «پارسینه»:

محمد حسین فرهنگی:رونق اقتصادی و کاهش تبعیض مطالبه مردم از مجلس یازدهم است

منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم تاکید دارد که رونق اقتصادی به همراه زیرمجموعه‌های آن اعم از حمایت از کالای ایرانی و تحقق جهش تولید مطالبات حقیقی مردم است که مجلس یازدهم باید در اولویت کاری خود قرار دهد.
منتخب ارومیه در مجلس یازدهم در گفتگو با «پارسینه»:

سید سلمان ذاکر:مجلس یازدهم بیانیه گام دوم انقلاب را چهارچوب اولویت‌بندی دستورکارخود قرار‌می‌دهد

منتخب مردم ارومیه در مجلس یازدهم با تاکید بر این که ایجاد خط مشی‌های جهادی در ادارهٔ امور کشور به منظور اجرای صحیح بیانیه گام دوم انقلاب الزامی است، تاکید کرد: «در تمامی حوزه‌ها در این بیانیه موارد لازم برای پیگیری و اولویت‌بندی تصریح شده‌است، بنابراین مجلس یازدهم یک نقشه جامع و کامل برای طی مسیر در اختیار دارد.»
نماینده مجلس دهم و منتخب تبریز در مجلس یازدهم در گفتگو با «پارسینه»:

مسعود پزشکیان:حفظ وحدت و افزایش اعتماد؛ دو دستورکار مهم مجلس یازدهم

منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم و نایب رییس مجلس فعلی تاکید دارد که حفظ وحدت در جامعه و افزایش اعتماد بین مردم و مسوولان باید اولویت مجلس یازدهم باشد.
منتخب ورزقان در مجلس یازدهم در گفتگو با «پارسینه»:

الله‌وردی دهقانی:قانون‌گذاری اصولی برای جهش تولید و رونق اقتصادی اولویت مجلس یازدهم باشد

منتخب مردم ورزقان در مجلس یازدهم تاکید دارد که تحقق جهش تولید و حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی جز با قانون‌گذاری اصولی و کارشناسی در حوزه اقتصاد ممکن نیست.

یک کرسی و چند انتخاب!!!

بعد از پایان یافتن انتخابات مجلس یازدهم و مشخص شدن منتخبین خانه ملت و ترکیب آتی مجلس از جریان های سیاسی کشور(چپ، راست، سنتی، مدرن و همه داعیه داران تهران و شهرستان ها)، کمتر کنشگر سیاسی، اقتصادی و اجتماعی است که نگاهش به آینده خانه ملت و چیدمان احتمالی ریاست، هیات رئیسه و کمیسیون ها نباشد.

در سوگ اولویت شناسی مجلس دهم

در شرایط فعلی کشور و بسیج همه توان بهداشتی درمانی کشور، از ظرفیت‌های دولتی گرفته تا بخش خصوصی و حتی نیرو‌های مسلح، نمایندگان مجلس به دنبال چه موضوعی هستند که فارغ از هرگونه دغدغه و پیگیری نسبت به مسائلی وقت و هزینه کشور را صرف می‌کنند.
منتخب مردم شبستر در مجلس یازدهم در گفتگو با پارسینه:

جعفر راستی:مجلس یازدهم باید گره‌ای از زندگی مردم را باز کند/ سعی می‌کنیم جامعه را از اختلافات مجلس و دولت دور نگه داریم

یک منتخب مجلس یازدهم تاکید کرد: برخی از مسایل میان دولت و مجلس بوجود خواهد آمد، اما سعی می‌کنیم جامعه را از اختلافات دور نگه داریم. ما آمده ایم که گره‌ای از زندگی مردم باز کنیم و اگر خودمان در چاله بیفتیم مردم در مورد ما قضاوت خوبی نخواهند داشت.
منتخب قروه و دهگلان در مجلس یازدهم در گفتگو با «پارسینه»:

پرویز اوسطی:باید به وضعیت معیشتی مردم در مجلس یازدهم رسیدگی فوری شود

منتخب مردم قروه و دهگلان در مجلس یازدهم گفت: «باید به معیشت و سفره مردم، رسیدگی فوری شود. به این دلیل که درآمد بخش عمده جامعه، پاسخگوی شرایط تورمی موجود نیست.»
منتخب مردم خلخال در مجلس یازدهم در گفتگو با پارسینه:

سید غنی نظری:اولین اولویت مجلس یازدهم بازگرداندن قوه مقننه به راس امور است/ بزرگترین مشکل جامعه مشکلات اقتصاد و اشتغال است

منتخب مردم خلخال در مجلس یازدهم تاکید کرد: گاهی در مجلس حرف‌هایی می‌زنند که شاید دغدغه اساسی مردم نباشد. امروز بزرگترین مشکل جامعه مسایل اقتصاد و اشتغال است. همچنین مردم می‌خواهند بدانند بعد از کرونا چه اتفاقی می‌افتد.

مدرک تحصیلی یکی از نمایندگان جعلی از آب درآمد!؟

از روز گذشته اخباری در استان مرکزی مبنی بر جعلی بودن مدارک نماینده منتخب مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس یادزهم به گوش می‌رسد که این اخبار تایید صلاحیت این نامزد را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است.
نماینده مجلس و منتخب کاشان در مجلس یازدهم در گفتگو با «پارسینه»:

سید جواد ساداتی‌نژاد:تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و شعار رونق تولید باید الگوی حرکتی مجلس یازدهم باشد

منتخب مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس یازدهم با تاکید بر این که وضعیت معیشت مردم و بهبود و رسیدگی به آن مهم‌ترین نقطه تمرکز و اولویت مجلس یازدهم است، تاکید کرد: «برای بهبود وضعیت اجتماعی و اقتصادی جامعه، مجلس یازدهم تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و برنامه‌ریزی برای تحقق شعارسال را باید الگوی حرکتی خود قرار می‌دهد.»
منتخب سبزوار، جغتای و جوین در مجلس یازدهم در گفتگو با «پارسینه»:

بهروز محبی نجم‌آبادی:باید بودجه سال ۹۹ را واقعی کنیم

منتخب مردم سبزوار، جغتای و جوین در مجلس یازدهم معتقد است که یکی از اولین اولویت‌های مجلس یازدهم توجه به کسری بودجه‌ای است که در سال ۹۹ با آن مواجه خواهیم بود.
منتخب مردم بجنورد، مانه، جاجرم، سملقان در مجلس یازدهم در گفتگو با «پارسینه»:

محمد وحیدی:اصلاح ساختار پولی و بانکی و ایجاد توازن در عدالت اجتماعی اولویت ما ست

منتخب مردم بجنورد، مانه، جاجرم و سلمقان در مجلس یازدهم معتقد است که یکی از مهم‌ترین اقدامات مجلس آینده باید اصلاح ساختارها باشد.
نماینده مجلس دهم و منتخب اردستان در مجلس یازدهم در گفتگو با پارسینه:

سید صادق طباطبایی‌نژاد:از پیگیری رونق تولید تا مبارزه با فساد اولویت‌های مجلس بعدی است

منتخب مردم اردستان در مجلس یازدهم رفع بیکاری و اشتغال‌زایی، تحقق شعار سال در قالب سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و مبارزه با فساد را سه رویکرد اصلی مجلس یازدهم توصیف کرد.
منتخب مردم ماکو و چالدران در مجلس یازدهم در گفتگو با پارسینه:

محمد علیپور:معیشت مردم بایددر اولویت مجلس یازدهم باشد/ مجلس برای حل مشکلات مردم باید در کنار دولت باشد

یک منتخب مردم در مجلس یازدهم معتقد است که مشکلات معیشتی و گذران زندگی از چالش‌های سال جاری است. در این راستا دولت برای تامین منابع باید کمک کند. اگر دولت برای اقدامات اساسی و تصویب قوانین نیاز به کمک مجلس داشته باشد، مجلس باید در کنار دولت باشد.

جایگاه نمایندگی؛ عمل به تکالیف شرعی و قانونی یا عدول از وظایف اساسی؟

علی ربانی، دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق عمومی دانشگاه قم در یادداشتی با عنوان «جایگاه نمایندگی؛ عمل به تکالیف شرعی و قانونی یا عدول از وظایف اساسی»، به بررسی مصوبه اخیر مجلس مبنی بر اصلاح قانون انتخابات پرداخته است.

خاوازی در مجلس: تغییر حلقه‌‌های تولید محصولات کشاورزی در اولویت برنامه‌هایم قرار دارد

وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت: در رویکرد تغییر حلقه‌‌های تولید محصولات کشاورزی، تمامی حلقه‌های زنجیره با هدف خلق ارزش مورد توجه قرار می‌گیرد و این در اولویت برنامه‌‌های بنده قرار دارد.
رئیس سازمان برنامه، بودجه در نشست علنی مجلس؛

دولت در حساس ترین مراحل مدیریت منابع و مصارف بودجه قرار دارد/کرونا روی منابع دولت اثر گذاشت

رئیس سازمان برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اثرات شیوع بیماری کرونا بر اقتصاد کشور، گفت: دولت در حساس ترین مراحل مدیریت منابع و مصارف بودجه قرار دارد.

نامه منتخبان مردم به مقام معظم رهبری/ مجلس یازدهم زمینه‌های «جهش تولید» را فراهم می‌کند

۱۸۲ منتخب مجلس یازدهم در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب متعهد شده‌اند که از ظرفیت‌های تقنینی، نظارتی و کارشناسی برای تحقق شعار سال در مجلس آینده استفاده و زمینه‌های جهش تولید را فراهم کنند.
آغاز رایزنی‌ها برای جانشینی «لاریجانی»

«قالیباف» نزدیک‌ترین و دورترین گزینه به کرسی ریاست مجلس یازدهم/ چه کسانی نایب رئیس مجلس می‌شوند؟!

با مشخص شدن نهایی ترکیب مجلس یازدهم و همچنین با توجه به اینکه کمتر از دو ماه دیگر تا آغاز به کار اعضای جدید پارلمان فرصت باقی است، کنش‌های سیاسی و رایزنی‌ها برای تعیین مسئولیت‌ها در مجلس پیش روی آغاز شده و گفته می‌شود برخی که شانس بیشتری برای تصدی کرسی ریاست دارند، چندی است که تلاش‌ها و رایزنی‌های خود را با نمایندگان جدید آغاز کرده اند؛ هرچند شرایط کرونایی کشور تا حد زیادی این موضوعات را هم تحت تاثیر قرار داده است.
در فاصله کمتر از دو ماه به آغاز کار مجلس یازدهم

رؤسای احتمالی کمیسیون‌های تخصصی پارلمان چه کسانی هستند؟ + اسامی

کار مجلس دهم کم کم رو به پایان می‌رود و تا کمتر از دو ماه دیگری شاهد شکل گیری مجلس یازدهمی خواهیم بود که از حیث ترکیب تفاوت معناداری با مجلس فعلی دارد و احتمالا همین تفاوت‌ها نیز تاثیر بسیاری در چیدمان نهایی ریاست، هیات رئیسه و روسای کمیسیون‌های تخصصی خواهد گذاشت.

وزارت کشور: از تعطیلی متروها، اتوبوسرانی‌ها و پایانه‌های مسافری خودداری می‌شود

سخنگوی وزارت کشور گفت: مقرر گردید با برنامه‌ریزی مناسب ضمن رعایت بیشتر اصول بهداشتى و دستورالعمل‌هاى ابلاغ‌شده، از تعطیلی متروها، اتوبوسرانی‌ها و پایانه‌های مسافری درون‌شهری و برون‌شهری خودداری شود.
در گفتگو با روسای بیمارستان‌های قم عنوان شد؛

تاکید رئیس مجلس بر اولویت رفع نیازمندی‌های کادر درمان

رئیس مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با معاون بیمارستان کامکار و روسای بیمارستان‌های نکویی، شهیدبهشتی، شهدا، کودکان، علی بن ابی طالب(ع) و امام رضا(ع) قم از وضعیت آمادگی این بیمارستان‌ها در مقابله با کرونا و روند درمان مبتلایان به این بیماری اطلاع یافت و از خدمات صادقانه پزشکان و پرستاران تشکر و قدردانی کرد.

طرح مجلس برای جایگزینی تعطیلات نوروزی پس از شکست کرونا

رئیس کمیسیون عمران مجلس از تهیه طرحی برای به تعویق انداختن تعطیلات نوروزی سال ۹۹ به ایام پس از رفع خطر ویروس کرونا خبر داد و گفت: با توجه به اینکه به دلیل کرونا مردم امکان سفر در تعطیلات نوروزی را ندارند درحال تهیه طرحی هستیم تا مردم تعطیلاتی پس از شکست کرونا داشته باشند.

متن بودجه سال ۱۳۹۹کل کشور منتشر شد

متن بودجه سال ۱۳۹۹کل کشور که در کمیسیون تلفیق مجلس تصویب و برای تایید شورای نگهبان به عنوان "قانون بودجه ۱۳۹۹ کل کشور" به این شورا ارسال شده، منتشر شد.

لزوم برخورد شدید با احتکارکنندگان لوازم بهداشتی

نایب رئیس کمیسیون بهداشت‌ مجلس برخورد سریع و فوری با افراد مال‌اندوزی که مانع از توزیع لوازم مورد نیاز بهداشت فردی به مردم می‌شوند را در شرایط فعلی امری ضروری خواند و گفت: تمام دستگاه‌ها در شرایط فعلی به وزارت بهداشت کمک کنند.

کدخدایی: صحت انتخابات مجلس در ۱۳۴ حوزه انتخابیه تأیید شد / اضافه‌شدن ۵۰ حوزه انتخابیه جدید

سخنگوی شورای نگهبان از تأیید صحت انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۵۰ حوزه انتخابیه جدید خبر داد و گفت: در مجموع صحت انتخابات در ۱۳۴ حوزه انتخابیه از سوی شورای نگهبان تأیید شده است.

مشاوران املاک عامل افزایش قیمت مسکن

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی، قیمت مسکن توسط برخی مشاوران املاک تعیین می‌شود و املاکی‌ها هماهنگ با تولیدکنندگان مسکن، قیمت‌ها را بالا و پایین می‌برند.

شـشـمـیـن رئـیـس مـجـلـس کـیـسـت؟

دوم اسفند ۹۸ تکلیف ۲۹۰ کرسی مجلس یازدهم مشخص شد. مجلسی که ۸۰ درصد از نمایندگان دوره دهم در آن حضور ندارند و علی لاریجانی رئیس مجالس هشتم تا دهم هم با ثبت نام نکردن در انتخابات، از مجلس آینده کنار کشیده تا از پیش از انتخابات گمانه زنی‌هایی برای کرسی ریاست آینده مجلس مطرح شود.

حاجی بابایی:افزوده شدن ۵۰ درصد فوق العاده شغل کارمندان دولت شامل معلمان نمی شود

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: داشتیم رتبه بندی را پیگیری می‌کردیم که از آن سو کار مثبتی برای کل کارکنان دولت انجام و قرار شد ۵۰ درصد به فوق العاده شغلشان افزوده شود که کار مثبتی بود. سوال این است که پس برای معلمان چه؟ چرا معلمان نباید این ۵۰ درصد را دریافت کنند؟
در اطلاعیه اداره کل فرهنگی و روابط مجلس عنوان شد؛

سیاست ستاد مقابله با کرونا، جلوگیری از شیوع ویروس در مجلس و گسترش آن به حوزه های انتخابیه است

در پی انتشار نامه دکتر سعید نمکی، رییس ستاد ملی مقابله با کرونا خطاب به دکتر علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی، اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس اطلاعیه ای منتشر کرد.
درخواست رییس فراکسیون حقوق شهروندی مجلس به شهیدی:

کادر درمانی درگیر با کرونا در صورت فوت، شهید محسوب شوند

رییس فراکسیون حقوق شهروندی مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رییس بنیاد شهید خواستار این شد که پزشکان، پرستاران و کادر درمانی که در جریان مقابله با ویروس کرونا، از دنیا می‌روند به عنوان شهید محسوب شوند.