از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

واکنش آمریکا به آزادی سیروس عسگری

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا امروز سه‌شنبه گفته که آزادی «سیروس عسگری»، دانشمند ایرانی بازداشت‌شده در آمریکا در قالب مبادله زندانی با ایران نبوده است.

تیراندازی به ۴ افسر پلیس در سنت لوئیس

مقامات پلیس ایالت نوادا می‌گویند یکی از ماموران نظامی که ماموریت محافظت از وزارتخانه‌ای در لاس وگاس را برعهده داشته، با شلیک مستقیم یک تک تیرانداز به سرش به بیمارستان منتقل شده است. برخی از رسانه‌های محلی از جمله روزنامه مترو، اعلام کرده اند که این مارشال آمریکایی جان باخته است. لاس وگاس، بهشت قماربازان و پرجمعیت‌ترین شهر این ایالت است.

زندان‌های عراق پر از داعشی‌ها شد

یک منبع امنیتی عراق فاش کرد که بیش از سه هزار نفر از عناصر داعش از ماه‌ها پیش در این کشور، محکوم به اعدام شده‌اند، ولی مجازات آنان انجام نشده است.

نتایج کالبدشکافی قتل «جورج فلوید» را تایید کرد

ساعتی پس از آن که نتیجه کالبدشکافی خصوصی نشان داد که جورج فلوید بر اثر خفگی جان باخته است، پزشکی قانونی مینیاپولیس در آمریکا هم نتیجه بررسی‌های خود را رسما اعلام کرد و مرگ جورج فلوید را قتل اعلام کرد.

زشت‌ترین مرد دنیا+ عکس

زشت‌ترین مرد دنیا، هوآنگ چونجای ۳۸ ساله است که از بیماری ژنتیکی " نوروفیبروماتوز " در ناحیه صورت رنج می‌برد و زندگی اش را مختل ساخته است!

دو دسته‌گی در فیس‌بوک؛ پیام ترامپ زاکربرگ را از چشم کارکنانش انداخت

کارکنان ارشد فیس‌بوک از مارک زاکربرگ، مدیرعامل این شرکت به دلیل امتناع از واکنش به پیام اخیر دونالد ترامپ که به طور مشترک در فیس‌بوک و توییتر منتشر و با هشدار «تمجید خشونت» از سوی توییتر حذف شد، انتقاد کردند.

کنایه معنادار وزیر امور خارجه به آمریکایی‌ها

محمد جواد ظریف در کنایه‌ای معنادار به آمریکایی‌ها، سیاست "فشار حداکثری" این کشور علیه ایران را به فشار بر گردن شخص سیاه‌پوستی تشبیه کرده که اخیرا به دست پلیس آمریکا جان خود را از دست داد اما تاکید کرد که "این تکنیک ما را به زانو در نیاورده است".

شاهزادۀ بلژیک برای عدم رعایت قرنطینه در اسپانیا «عمیقا» ابراز پشیمانی کرد

شاهزاده یواخیم، خواهرزادۀ ۲۸ سالۀ فیلیپ، پادشاه بلژیک که در جریان سفرش به اسپانیا و شرکت در یک میهمانی پرجمعیت به کووید۱۹ مبتلا شده بود، با انتشار بیانیه‌ای از این کار خود «عمیقا ابراز پشیمانی» و اعلام کرد که «پیامد‌های اشتباهی را که انجام داده است، می‌پذیرد.»

حمله داعش نزدیک ایران خنثی شد

نیرو‌های الحشد الشعبی عراق حمله بقایای داعش به منطقه راهبردی نفت خانه در شرق استان دیالی و نزدیک مرز با ایران را ناکام گذاشتند.

انتشار تصویر نواز شریف در لندن

انتشار تصویری جدید از نخست وزیر پیشین پاکستان در رسانه‌های اجتماعی که دارد در کافه‌ای در لندن همراه با خانواده چای می‌نوشد، بحثی را درباره وضعیت سلامتش در میان اعضای حزب حاکم به راه انداخته است.

محکوم ایرانی از بلاروس به کشور بازگشت

وزارت دادگستری اعلام کرد: یکی از محکومان ایرانی محبوس در زندان‌های بلاروس با رایزنی مقامات مسئول به کشور منتقل و برای گذرانیدن ادامه محکومیت خود به مقامات دادسرای عمومی و انقلاب تهران تحویل شد.

«جورج فلوید» که بود؟ +عکس

طبق گزارش‌های رسانه‌های معتبر غربی، جورج فلوید سیاه‌پوست آمریکایی که قربانی نژادپرستی شد، مردی بود که برای گذران زندگی تجربه دو شغل را داشت: «رانندگی و مامور حفاظت از امنیت رستوران».

ادعای پزشکان ایتالیایی: کرونا باکتری است!

یک عضو کمیته مقابله با کرونا می‌گوید: خبر ادعای پزشکان ایتالیایی درباره باکتری بودن عامل بیماری‌زای کووید ۱۹ کذب و غیرموثق است و حتی توسط وزارت بهداشت ایتالیا و سازمان جهانی بهداشت تکذیب شده است.
آخرین گزارشها از پیامد قتل یک سیاهپوست و ناآرامی های آمریکا؛

فریاد معترضین به کاخ سفید رسید/ ادامه غارت و آتش زدن اموال عمومی/ مردم خواستار محاکمه ۴ افسر متهم به قتل هستند

 یک مقام کاخ سفید گفت که رییس جمهوری آمریکا هنگام تجمع جمعه‌شب معترضان در مقابل این کاخ به پناهگاه زیرزمینی فراری داده شده است.

زدن ماسک در جمهوری آذربایجان اجباری شد

مجلس ملی جمهوری آذربایجان روز یکشنبه پیشنویس اصلاح قانون مجازات تخلفات اداری را تصویب کرد و با این اقدام زدن ماسک برای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در این کشور، اجباری شد.