گوناگون

انتشار تصاویری از جنگنده میگ-۲۹ با طراحی کوسه!

انتشار تصاویری از جنگنده میگ-۲۹ با طراحی کوسه!

تصویری از یک فروند جنگنده میگ-۲۹ فالکروم اوکراینی که نوز آرت آن طرح کوسه نقاشی شده است در شبکه‌های مجازی منتشر شده است. این فالکروم اوکراینی توانایی حمل و شلیک موشک ضدرادار آمریکایی AGM-۸۸ هارم را نیز پیدا کرده است.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبر آنلاین؛ جنگنده میگ-۲۹ فالکروم اوکراینی که نوز آرت آن طرح کوسه نقاشی شده است، توانایی حمل و شلیک موشک ضدرادار آمریکایی AGM-۸۸ هارم را نیز پیدا کرده است.

جنگنده میگ-۲۹ جت جنگنده دوموتوره و دوسکانه فرامانورپذیر است که در دهه ۱۹۷۰ در شرکت میگ اتحاد شوروی به عنوان یک جنگنده برتری هوایی طراحی شد. نخستین پیش‌نمونه این هواپیما در سال ۱۹۷۷ به پرواز درآمد و از سال ۱۹۸۳ به ارتش شوروی پیوست. میگ-۲۹ از بهترین محصولات صادراتی برای شوروی در زمان خود و برای روسیه در حال حاضر بوده‌است این هواپیما همچنان توسط روسیه و بسیاری کشورهای دیگر استفاده می‌شود.

5983837

جت جنگنده دوموتوره و دوسکانه میگ-۲۹ شباهت زیادی به جنگنده بزرگ‌تر سوخو-۲۷ دارد که هم‌زمان با آن طراحی و تولید شد. این دو جنگنده به منظور رقابت با جنگنده‌های آمریکایی اف-۱۵ ایگل و اف-۱۶ فالکن ساخته شدند.

5983838

در طول سال ها، چندین نوع ارتقا یافته، میگ -۲۹ را در بازار بین المللی هواپیماهای جنگنده حفظ کرده و آن را به بخشی جدایی ناپذیر از نیروهای هوایی کشورهای جهان- به ویژه، نیروهای هوافضای روسیه، نیروی هوایی هند، و نیروهای دفاع هوایی و هوایی ازبکستان – و فصل مهمی در تاریخ جت های جنگنده مدرن تبدیل کرده‌اند.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار