گوناگون

جزئیاتی جدید از خودکشی مدل معروف روس پس از سفر به جزیره پدوفیلی اپستین+ تصاویر

جزئیاتی جدید از خودکشی مدل معروف روس پس از سفر به جزیره پدوفیلی اپستین+ تصاویر

سوپر مدل اسبق دنیای مد دو سال پس از بازدید از «جزیره پدوفیل» اپستین خودکشی کرد.

به گزارش پارسینه به نقل از دیلی میل، روسلانا کورشونووا، مدل معروف روس-قزاق دو سال پس از اینکه در سن هجده سالگی به جزیره پدوفیلی اپستین منتقل شد، از آپارتمانش در منهتن پایین پرید و جان باخت.

در ژوئن ۲۰۰۶، در سن هجده سالگی، روسلانا کورشونووا از نیویورک به همراه اپستین و سایر دوستانش با بوئینگ ۷۲۷ به جزیره شخصی اپستین در ویرجین ایالات متحده، پرواز کرده بود. معلوم نیست وقتی او آنجا بود چه اتفاقی برای او افتاده است، اما اپستین به این شهرت داشت که دختران و زنان جوان را به محل اقامت خود می‌فرستد، جایی که او و سایر مردان، از آنها سوء استفاده می کردند. مشخص نیست که او چگونه با اپستین آشنا شد، اما ماکسول( نامزد اپستین) به استخدام زنان جوان جذاب مشهور بود.

18878e7c7e7e0ed4

اپستین همچنین به برخی از زنان جوان قول داده بود که در صورت کار با او، برای دریافت ویزا به آنها کمک کند. وضعیت ویزای این مدل معروف روس (روسلانا کورشونووا) که متولد قزاقستان است مشخص نیست.

کارنامه کاری این مدل روسی شامل مدلینگ برای کنزو، وانگ، نینا ریچی، دونا کاران و کریستین دیور بود و او بر روی جلد مجلاتی از جمله وگ روسی و اله فرانسوی ظاهر شده بود و برخی از نویسندگان دنیای مد به او لقب «راپونزل روسی» داده بودند

IMG_20240106_123906_417

مدل روسی، دو سال بعد از برگشت از جزیره اپستین خودکشی کرد، در حالیکه دیگر آن دختر شاد و سرزنده نبود. مشخص نیست که آیا اپستین سبب خودکشی او شده است یا خیر! 

با این حال اپستین در آگوست ۲۰۱۹ در زندان خودکشی کرد و ماکسول اکنون در زندان است و محکومیت ۲۰ ساله خود را به اتهام قاچاق جنسی می گذراند.

IMG_20240106_123726_764

جفری اپستین کیست؟ او سرمایه‌دار سرشناس و بانفوذ امریکایی بود. وی طی چهار دهه اخیر با ساخت عمارت‌هایی پنهان در زیر زمین در نقاط مختلف جهان به چهره‌های سرشناس خدمات ارائه میداد، ربایش و قاچاق هزاران دختر نابالغ و زیر سن قانونی از سراسر دنیا و وادار کردن آن‌ها به برقراری رابطه جنسی با مشاهیر از جمله دلایل دستگیری او بود. در طی دو دهه اخیر تعدادی از کودکانی که ربوده و مورد تجاوز افراد سرشناس قرار گرفته بودند موفق به فرار و ثبت شکایت در دادگاه شدند، پس از سال‌ها تحقیقات، سرانجام لیستی از افرادی که به این جزایر رفت و آمد داشتند منتشر شده است؛ برخی از چهره های معروف عبارتند از: بیل کلینتون، دونالد ترامپ، مدونا، کیتی پری، شاهزاده اندرو، استیون هاوکینگ، لئوناردو دی کاپریو، کیت بلانشت، مایکل جکسون، دیوید کاپرفیلد، کمرون دیاز، ایهود باراک ( نخست‌وزیر اسبق اسرائیل) و ....

ارسال نظر

 • سبحان شاهمرادی اصولگرا

  مرگ بر غرب و اروپا و تمدن ها غیر اسلامی

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار