گوناگون

فال تاروت شنبه ۲ دی ۱۴۰۲

فال تاروت شنبه 2 دی 1402

پارسینه: فال تاروت شنبه 2 دی را بخوانید تا از اتفاقات مهم پیش روی خود در این روز باخبر شوید.

فال تاروت یکی از روش های پیش بینی آینده است که به وسیله‌ی کارت های تاروت‌‌‌ انجام می شود. فال تاروت انواع مختلفی دارد مثل‌ فال تاروت یهودی، فال تاروت رنگی، فال تاروت‌ اصلی، فال تاروت کبیر و فال تاروت صغیر. در این متن با ما همراه باشید تا فال تاروت کبیر را بخوانید.

فال تاروت پیشگویی آینده برای متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت چهار شمشیر
فروردینی ماهی جان، همه کارها و بدون بازی، جک را به پسری کسل کننده تبدیل می کند. این دقیقا همان چیزی است که امروز احساس خواهید کرد. شما نیاز به استراحت دارید و این به نفع شما برای تجدید قوا و تجدید انرژی خواهد بود. فضایی برای خود داشته باشید و در خلوت وضعیت فعلی را تحلیل کنید. چه ورودی هایی می تواند کار شما را منظم تر و سازنده تر کند. غریزه تحلیلی و استدلالی شما شما را برای یافتن راه حل راهنمایی می کند.

فال تاروت پیشگویی آینده برای متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت مرد به دار آویخته
اردیبهشت ماهی، ممکن است امروز در آخرین لحظه همه چیز از دست شما خارج شود و شما را برای مدتی شگفت زده کند. ممکن است مجبور شوید منتظر سفارش یا محموله‌ای باشید که قرار بود بیاید اما با عجله لغو شد. برای انجام کار باید منابع خود را ایجاد کنید. تکیه بر دیگران دردسرساز خواهد بود. در رابطه نیت خود را روشن کنید. اگر دیگر نمی خواهید ادامه دهید همین امروز بگویید.

فال تاروت پیشگویی آینده برای متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت ملکه شمشیر
خرداد ماهی عزیز، امروز، بسیار خوش صدا و عیب جو هستند. شما گاهی سختگیر، مقتدر و سلطه جو هستید. به این ترتیب محیط ممکن است خراب شود. یاد بگیرید که مردم را همانطور که هستند بپذیرید، به خصوص اگر از سالمندان یا افراد مسن انتظار زیادی دارید تا خواسته های خود را برآورده کنند. اختلاف با مادرشوهر/دختر می تواند به مشاجره شدید منجر شود. کمی مهربان و سخاوتمند باشید.

فال تاروت پیشگویی آینده برای متولدین تیر

کارت تاروت: کارت اعتدال
تیرماهی جان، نیروی بزرگ روح و قدرت فیزیکی بزرگ در درون شما نهفته است. حتی اگر همیشه متوجه آن نباشید، این پتانسیل وجود دارد و شما باید به سادگی یاد بگیرید که آن را پرورش دهید و آن را منضبط کنید. این لحظه مناسب برای استفاده از آنچه در درون شماست است. اکنون می توانید تغییرات مثبت زیادی در زندگی خود ایجاد کنید. به ماه گذشته نگاه کنید و به این فکر کنید که چقدر پیشرفت کرده اید و به چه چیزهایی رسیده اید.

فال تاروت پیشگویی آینده برای متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت جهان
مرداد ماهی، تمام زحمات شما بالاخره به ثمر می نشیند!!! این زمان جشن است. سختی‌ها و چالش‌هایی که در این راه متحمل شده‌اید، اما اینها فقط شما را قوی‌تر و عاقل‌تر کرده است. شما در حال حاضر با تجربه تر از زمانی که برای اولین بار سفر خود را شروع کردید. یک پروژه بلندمدت، دوره تحصیل بالاتر، یا رابطه کامل شده است. احساس بسته بودن و همچنین موفقیت در این زمان شما را به وجد می آورد. .

فال تاروت پیشگویی آینده برای متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت زاهد
شهریور ماهی، این واقعاً می تواند تنظیم ذهنی شما باشد که چگونه موقعیت را به نفع خود تغییر می دهید. نگرانی در مورد چیزها هرگز راه حلی برای هیچ مشکلی نیست. در عوض، اعتقاد شما به خود و خداوند متعال به شما قدرت می دهد تا با هر چالشی در زندگی روبرو شوید. اگر هرج و مرج زیاد باشد، همیشه نور خدا هست که راه شما را روشن می کند. صبر کلمه کلیدی امروز است.

فال تاروت پیشگویی آینده برای متولدین مهر

کارت تاروت: کارت شش ارابه
مهرماهی عزیز، نشاط شما در حال حاضر بسیار قوی است. شما منظم و کنترل شده و هدف گرا هستید. شما احتمالاً نسبتاً روشن هستید که امیدها و رویاهای شما شامل چه چیزهایی است و برای رسیدن به آن چه می‌خواهید انجام دهید. و شما باید عزم و اراده بسیار زیادی برای رویارویی با چالش ها داشته باشید. شما می توانید بیش از آن چیزی که فکرش را می کردید پیشرفت کنید. این زمان بسیار خوبی برای شروع یا افزایش یک برنامه تناسب اندام است.

فال تاروت پیشگویی آینده برای متولدین آبان

کارت تاروت: کارت چهار جام
آبان ماهی ها، تفکر در تنهایی در جستجوی تو در کار است. بسیار محتمل است که فرصت هایی را که در این زمان برای شما پیش می آید نادیده بگیرید یا از دست بدهید. یا ممکن است با رد هدیه ای که برای دوست داشتن یکی از آنها ارائه شده است روبرو شوید. رفتار احمقانه ای نداشته باشید که همه چیز را بدیهی بدانید، چه عشق، سلامتی و آرامش. اگر توجه لازم را به آنها نداشته باشید، هر یک از آنها بی صدا از بین می روند.

فال تاروت پیشگویی آینده برای متولدین آذر

کارت تاروت: کارت شوالیه شمشیر
آذر ماهی جان، شما امروز با توانایی های ذهنی خود تیزبین هستید. مکاتبات و ارتباطات کتبی نیاز به توجه دارد، در برخورد و بیان خود ملایم و نرم باشید. اگر متوجه شدید که محیط گرم است، از بحث و جدل خودداری کنید. شما همچنین در حال آزمایش عشق افلاطونی هستید زیرا دوستان روشنفکر یا عاشقان توجه شما را جلب می کنند. این بهترین زمان برای بحث، بحث و فعالیت های ورزشی است.

فال تاروت پیشگویی آینده برای متولدین دی

کارت تاروت: کارت تک شمشیر
دی ماهی عزیز، شما می توانید با اراده و اراده خود به اکنون که قبلاً دست نیافتنی به نظر می رسید دست یابید. فوران جرقه خلاقانه به طور ناگهانی و غیرمنتظره به سراغ شما می آید و شما را در مسیر یک دیدگاه خلاقانه جدید شروع می کند. این شما را تشویق می کند تا خود و شخصیت خود را بیان کنید. هر چیزی را که در ذهن دارید می توانید امتحان کنید، به یک موسسه مربیگری، سمینار بپیوندید یا فقط مجری یک مراسم باشید.

فال تاروت پیشگویی آینده برای متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت شش شمشیر
بهمن ماهی عزیز، به نظر می رسد امروز نمی خواهید با موقعیت های خاصی در زندگی روبرو شوید. تغییر با شریک فعلی شما اجتناب ناپذیر است، برای یک شگفتی آماده باشید. ممکن است بدون اطلاع دیگران با شریک عاشق خود به مقصدی نامعلوم بروید. گویی می بینید که لازم نیست قصد خود را به دنیا اعلام کنید. بیشتر احتمال دارد که تحت پوشش کار کنید. سفر مرتبط با شغل نیز می تواند در این زمان امکان پذیر باشد.

فال تاروت پیشگویی آینده برای متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت پادشاه جام
اسفند ماهی ها، قدرت شهودی شما عالی است. شما می توانید امروز مطالبه گر باشید و دوست دارید با شرایط خود کار کنید. شما مراقب دیگران هستید، از پرورش و برآورده کردن خواسته های عزیزانتان لذت ببرید. احساسات بالا می روند. این هفته از فیلم، درام و طعم هنری لذت می برید. اگر مرد هستید، یک زن بالغ پشتیبان خوبی برای شما خواهد بود تا وضعیت را به نفع خود در جبهه حرفه ای تغییر دهید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار