گوناگون

بسته یلدایی همراه اول اعلام شد+ روش فعالسازی

بسته یلدایی همراه اول اعلام شد+ روش فعالسازی

پارسینه: بسته ویژه شب یلدا همراه اول اعلام شد. همراه اول به مناسبت شب یلدا ۱۴۰۲ برای تمام مشتریان خود یک بسته ترکیبی ویژه را در نظر گرفت.

به گزارش سایت طلا، بسته ویژه شب یلدا همراه اول اعلام شد. همراه اول به مناسبت شب یلدا ۱۴۰۲ برای تمام مشتریان خود یک بسته ترکیبی ویژه را در نظر گرفت.
اپراتور همراه اول به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا ۱۴۰۲ برای تمام مشتریان خود اعم از دائمی، اعتباری و انارستان یک بسته ترکیبی را در نظر گرفت. از ویژگی‌های اصلی بسته ترکیبی همراه اول به مناسبت شب یلدا می‌توان به مکالمه نامحدود درون شبکه به همراه یک گیگابایت اینترنت با قیمتی به‌صرفه اشاره کرد.
در همین راستا تمام مشترکان اپراتور همراه اول از بامداد روز چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۲ تا ساعت ۷ صبح روز جمعه ۱ دی ۱۴۰۲ می‌توانند این بسته را فعال کند. ضمن این‌که مهلت استفاده از این بسته نیز از ساعت ۲۰ روز پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۲ تا ساعت ۸ صبح روز جمعه ۱ دی ۱۴۰۲ خواهد بود. گفتنی است مشترکان در بازه زمانی تعیین شده فقط می‌توانند یک بار این بسته را خریداری کنند.
مشترکان دائمی و اعتباری می‌توانند این بسته ترکیبی را با قیمت ۸ هزار تومان با شماره‌گیری کد دستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷ مربع» فعال سازند.
همچنین مشترکان انارستان این اپراتور با پرداخت ۵ هزار تومان و با شماره‌گیری کد دستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۶۷ مربع» قادر به خرید و فعال‌سازی این بسته خواهند بود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار