گوناگون

آب‌لیموی بی‌نام و نشان نخرید!

آب‌لیموی بی‌نام و نشان نخرید!

پارسینه: فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از شناسایی و پلمب یک کارگاه غیرمجاز تولید آبلیمو در این شهرستان خبرداد.

ایسنا نوشت: سرهنگ علی زنگنه در تشریح جزئیات این خبر اظهارکرد:‌ درپی دریافت گزارشی مبنی بر تولید غیر بهداشتی آبلیمو در یک کارگاه غیرمجاز در رباط کریم، بررسی موضوع در دستورکار ماموران فرماندهی انتظامی غرب استان تهران قرار گرفت.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی ماموران گفت:‌مأموران کلانتری ۱۴ ابوطالب پس از شناسایی کارگاه، به همراه ماموران اداره بهداشت شهرستان رباط کریم و با هماهنگی قضائی، اقدام به بازرسی از کارگاه مذکور کرده و در جریان آن ۱۰۰ بشکه تفاله آبلیمو به میزان ۶۰۰۰ کیلوگرم و ۲۰۰۰ لیتر آبلیموی غیربهداشتی را کشف و ضبط کردند.

به گفته فرمانده انتظامی غرب استان تهران، در این کارگاه، آبلیمو در شرایط بسیار کثیف و غیربهداشتی تولید شده و معلوم نبود که در صورت عرضه این آبلیموها در بازار مصرف‌کنندگان در معرض چه بیماری‌ها و مشکلاتی قرار می‌گرفتند.

زنگنه با بیان اینکه این کارگاه فاقد هرگونه مجوز و تائیدیه بهداشتی بود، گفت: در همین راستا نیز این کارگاه غیرمجاز تولید آبلیمو به دلیل فعالیت بدون مجوز و تولید غیربهداشتی آبلیمو، براساس دستور مقام قضائی پلمب و آبلیموهای کشف شده نیز در محل دفن زباله رباط کریم معدوم شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از تشکیل پرونده برای متصدی این کارگاه نیز خبر داد و گفت: متهم به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار