گوناگون

فال ابجد امروز پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۲

فال ابجد امروز پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۲

پارسینه: فال ابجد روزانه امروز پنجشنبه ۲۳ آذر را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۲ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: د آ ب
تعبیر: دست به انجام کاری نادرست زده اید و هم اکنون دچار اندوه و غم شده اید، اما هنوز هم دیر نیست به درگاه خداوند توبه کنید انشالله که از این وضعیت خلاص خواهید شد. با شخصی دشمنی می‌کنید و از این طریق ممکن است آسیب فراوانی به شما برسد چرا که قدرت فراوانی دارد پس از این کار دست بکشید و او را به خداوند واگذار کنید. به زودی سرمایه‌ای به دستتان می‌رسد که راهگشای مشکلات شماست. موفقیتی که نصیبتان می‌شود حاصل تلاش، دوراندیشی و ایمان شما به خودتان است. شما قدر دوستی واقعی را می‌دانید و شخصی پرحرف و دورو را از نزد خود می‌رانید. از سخن درست و حق نرنجید و تا چیزی را با چشم خود ندیده‌اید باور نکنید. به رفت و آمد فامیلی اهمیت بدهید و خودتان را از جمع‌ها کنار نکشید.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: آ د ب
تعبیر: بخت و اقبال خوبی در انتظارتان است و به وصال یار خواهید رسید. اگر دست به معاملات سودمند بزنید مطمئناً زندگیتان دستخوش تحولاتی بزرگ خواهد شد. سعی کنید که به دنبال کسب روزی حلال باشید و از اعمال حرام دوری کنید که از این طریق زندگیتان بر باد فنا خواهد رفت. اگر مشکلی برای سلامتیتان پدید آمده به زودی سلامتی خود را به دست می‌آورید نگران نباشید. عاقلانه‌تر است که این روز‌ها خودتان را از لحاظ مالی تقویت کنید تا در آینده مشکلی برایتان پیش نیاید. سرتان بسیار شلوغ است، اما متاسفانه در انجام کارهایتان نظم ندارید، شما اغلب تعطیلات را هم مشغول انجام کار هستید. زمانی را که با دیگران می‌گذرانید لذت ببرید و فرصت خندیدن با دیگران را از دست ندهید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: د ج د
تعبیر: طالع تان با شما یار است و شما را از شر بدخواهان در امان نگه میدارد بهتر است؛ نگرانی به دل خود راه ندهید به زودی مقصودتان به دستتان خواهد رسید، شادمانی و خوشبختی در زندگی نصیبتان خواهد شد سعی کنید؛ برای خود صدقه بدهید تا از چشم زخم مردم در امان بمانید. از اینکه احساسات خود را بیان کنید نترسید، ماندن در تاریکی و بی جوابی ترسناک‌تر است. شما لایق بهترین‌ها هستید. فروتنی تا جایی که با حماقت اشتباه گرفته نشود خوب است. با اراده و تلاش پیگیر می‌توانید مشکلات پیش آمده را از زندگی‌تان دور کنید. شما زحمت زیادی را برای رسیدن به جایی که امروز هستید کشیده‌اید.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ج د ج
تعبیر: اگر همت کنید با موفقیت فاصله‌ای ندارید و می‌توانید خیلی زود پیروزی و خوشبختی را در آینده به دست بیاورید و خود را از مشکلات نجات دهید سعی کنید؛ در زندگی تان بی گدار به آب نزنید و در کار‌های خود فعال باشید، تا خیلی زود به هدف خود نزدیک شوید و پیروزی را به دست بیاورید. برای آنکه رابطه خوبی با نزدیکان بخصوص اعضای خانواده‌تان داشته باشید، باید شک و دودلی را کنار بگذارید. کار‌هایی را دوست دارید، ولی برای انجام آن وقت نمی‌گذارید. به سفری خواهید رفت که شما را به یک آرامش مطلوب می‌رساند. آنچه کاشته‌اید درو خواهید کرد. به زودی در شرایطی قرار می‌گیرید که تصمیمات روشنی در خانواده اتخاذ می‌کنید.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: آ ج د
تعبیر: این روز‌ها به کسی در زندگی اعتماد نکنید، باعث می‌شود برای تان مشکلات بزرگی در آینده به وجود بیاورد و شما را به نابودی و شکست مواجه کند، اگر قصد انجام معاملات پولی و مالی را دارید سعی کنید؛ به تأخیر بیندازید که در آن مشکلات بزرگی دیده شده است. کار‌های فنی را یاد بگیرید، ضرر نمی‌کنید. سعی کنید روی پا‌های خودتان بایستید و به امید کمک این و آن نباشید. راز خود را با هرکسی در میان نگذارید، اگر افشا شود وجه و مرتبه‌تان نزد دیگران پایین خواهد آمد. به دوستی‌های یک طرفه پایان بدهید و هر دستی را برای همکاری و شراکت نفشارید، نیتشان خیر نیست.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د ب آ
تعبیر: بخت و اقبال روشنی در پیش رو داری به زودی سربلندی و موفقیت شامل حالتان می‌شود و خوشبختی به سراغ تان میاید، شخصی به شما پیشنهاد ازدواج را می‌دهد، بهتر است تحقیقات لازم را به سرانجام برسانید و بعد به این پیشنهاد پاسخ بدهید. برای جایگاهی که برای خودتان ساخته‌اید ارزش بیشتری قائل شوید. شکست خوردن در یک رابطه احساسی به معنای شکست مطلق نیست، روحیه خود را با امید به آینده بازسازی کنید. هر روز اتفاقی تازه می‌افتد دیری نمی‌گذرد که دوباره در جمع‌ها خواهید درخشید. مشکلات مالی فعلا تمامی ندارد بهتر است قناعت پیشه کنید.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: ج ج د
تعبیر: سعی کنید؛ در زندگی از مال حرام بپرهیزید و در راز و نیاز با خداوند بپردازید تا بتوانید به مقصود خود دست پیدا کنید، و سربلندی را در آینده به دست بیاورید، اگر در صدد انجام کار مهمی هستید بهتر است؛ با بزرگان تان مشورت داشته باشید تا مشکلی در آینده برایتان به وجود نیاید. امور کاری خود را پیشاپیش اولویت بندی کنید تا دچار ابهام و سردرگمی نشوید. به زودی راه مورد نظرتان را پیدا خواهید کرد. از مجبور کردن دیگران به انجام کار‌های مورد نظرتان خودداری کنید، زیرا سودی عایدتان نمی‌شود. سروکله زدن با موانع موجود، درحال حاضر فقط به تشدید مشکلات و وخیم شدن اوضاع منجر می‌گردد.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما:ج د ج
تعبیر: امسال، سال خوب و پربرکتی برایتان خواهد بود موفقیت و سربلندی در آینده نصیبتان می‌شود، و شما را به پیروزی و خوشبختی می‌رساند، به زودی خبر‌های خوشایندی به گوشتان خواهد رسید که آرامش و آسایش را در زندگیتان سرازیر می‌کند. مهربانی افراطی به نفع شما نیست و بعضی‌ها آن را به حساب ضعف شما یا تافته‌ی جدا بافته بودن خودشان می‌گذارند. فرصت‌های تجاری بلند مدت به شما آموخته که سرمایه گذار خوبی هستید. در مورد موضوع پیش آمده کمی صبر داشته باشید. وقت ان رسیده که کار‌ها و تجارت خود را با احتیاط دنبال کنید.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ج ب آ
تعبیر: بخت و اقبال خوبی در انتظارتان است و خداوند و شما را به آرزو‌ها و اهداف تان می‌رساند. به زودی تحولاتی در زندگیتان روی می‌دهد که برایتان سود بخش می‌باشد. مراقب باشید و به هرکسی اعتماد نابجا نکنید چرا که ممکن است از این طریق ضربه فراوان ببینید. پیش از اتخاذ هر تصمیمی چند هفته‌ای درباره آن فکر کنید. افکار بیهوده را از خود دور کنید، منافع خود را در نظر بگیرید و به حرف افراد منفی‌باف گوش ندهید. برای رسیدن به خواسته‌هایتان ممکن است سختی و مرارت بکشید. در کمک به دیگران اعتدال را رعایت کنید تا در انتهای کار متضرر نشوید. به فکر یک برنامه‌ریزی جدید باشید.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: آ د آ
تعبیر: مقصودتان نیک است و بخت و اقبال خوبی در انتظارتان است. غم و اندوهی که در زندگی داشته اید را به دست فراموشی سپرده اید، اما ممکن است به زودی از جانب افرادی حسود و دروغگو آسیب ببینید پس بسیار مراقب خودتان باشید. اگر متاهل هستید همسرتان از شما حمایت خواهد کرد در غیر این صورت به زودی فردی حامی وارد زندگیتان خواهد شد. اتفاقات خوب در راهند. شما قبل از اینکه به فکر خودتان باشید غمخوار دیگران هستید و دست آن‌ها را می‌گیرید و از مشکلات عبور می‌دهید. در اطرافتان دوستان همه دعاگویتان هستند. برای رسیدن به نیتتان مطمئن باشید با کمی تلاش بیشتر به آرزویتان خواهید رسید. پروژه‌ای بزرگ به شما پیشنهاد می‌شود که قبول آن برایتان بسیار خوب است.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ب د د
تعبیر: مقصودتان خیر نمی‌باشد و از این قضیه ممکن است آسیب فراوانی به شما برسد پس از آن دست بکشید. انسان‌های دورو فریبکار در زندگیتان فراوان دارید و به همین دلیل آشفته و سردرگم هستید، اما به خداوند پناه ببرید و سعی کنید که در دوستی هایتان بیشتر دقت نمایید تا انشالله گزندی به شما نرسد. حفظ و تحکیم خانواده را بر هر چیز دیگری ترجیح دهید. برای شکوفایی استعداد‌های بالقوه خود وقت بگذارید. به آرزوی دیرینه‌ای که داشته‌اید می‌رسید. سختی‌های گذشته به زودی تمام می‌شود. مراقب همسایه تازه وارد باشید تا سر از کارتان در نیاورد. روی شخصی حساب باز کرده‌اید که در هنگام نیاز شانه خالی خواهد کرد.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: د د ج
تعبیر: مقصودی که دارید تا ماه آینده حاصل می‌شود و شما را سعادتمند و خوشبخت خواهد کرد. قصد انجام وصلتی را دارید که به خیر و صلاحتان نیست، اما بر آن اصرار و پافشاری می‌کنید بسیار مراقب باشید که از آن آسیب خواهید دید. سفری سودبخش در پیش دارید که ممکن است شما را از نظر مالی در موقعیت مناسب قرار دهد. بین نزدیکان شخصی به شما حسادت می‌ورزد که بهتر است از او دوری کنید، از فرصت‌های سر راهتان و حرفی که خواهید شنید استفاده کنید. این روز‌ها هیچ چیز قادر به متوقف کردنتان نیست، خویشاوندی که در هنگام نیاز در گذشته به شما مساعدت مالی کرده است را فراموشش نکنید و احوال پرسش باشید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار