گوناگون

ریمیکس انرژی بخش «استاس تونه» ۲+ موزیک ویدیو

ریمیکس انرژی بخش «استاس تونه» ۲+ موزیک ویدیو

پارسینه: پارسینه تلاش می‌کند جهت تأمین سلیقه مخاطبان هنردوست، پربیننده‌ترین موزیک ویدیو‌هایی که در سراسر وب با استقبال چشمگیر مخاطبان ایرانی وبین المللی مواجه شده، در دسترس کاربران قرار دهد. موسیقی‌های منتشر شده با سبک‌های مختلف، از خاور دور تا غرب و موسیقی محلی و شرقی در اشکال متنوع جهت استفاده و تماشای علاقمندان با ذائقه و سلایق گوناگون در نظر گرفته شده که تدریجاً بر روی خروجی قرار داده خواهد شد.

ریمیکس استاس تونه Estas Tonne - Spirit of Time (Cignus Remix)

این آهنگ با استفاده از گیتار، صدای استاس تونه و افکت‌های صوتی ساخته شده است و دارای ملودی‌های زیبا و پویا، ریتم‌های متغیر و حالات عاطفی مختلف است.اِستاس تونه با نام کامل اِستانیسلاو تونه، او یک موسیقی‌دان و نوازندهٔ گیتار اهل اوکراین میباشد. زاده ۲۴ آوریل ۱۹۷۵ (۴۸ سال) در زاپروژیا شهری در جنوب مرکزی کشور اوکراین است.

او در سن ۸ سالگی گیتار را شروع کرد و به مطالعه موسیقی کلاسیک در آموزشگاه موسیقی محلی خود پرداخت. نواختن گیتار را همراه یک ویولون‌نواز به نام مایکل شولمن در خیابان‌ها آغاز کرد. اما پس از آن در سراسر جهان به صورت تنها سفر و کنسرت‌های زیادی برگزار کرد. استاس تونه با برگزاری این کنسرت‌ها طرفداران زیادی برای خود جمع کرده و همچنین کنسرت‌های خود را در بهترین سالن‌های سراسر جهان برگزار می‌کند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار