گوناگون

فال ابجد امروز شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲

فال ابجد امروز شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲

پارسینه: فال ابجد روزانه امروز شنبه ۱۸ آذر را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب د ب
تعبیر: به زودی از مشکلات رهایی خواهید یافت و اوضاع به نفع تان خواهد شد. به زودی دعوا مرافعه در پیش دارید که اگر بخواهید به آن‌ها دامن بزنید متاسفانه افراد زیادی را از دست خواهید داد. به بزرگتر‌ها احترام بگذارید و نصیحت شان را بپذیرید تا راه سعادت و خوشبختی را بیابید. هر حرفی را هر جایی و به هر کسی نباید زد خوددار باشید وگرنه از صحبت‌های شما به ضررتان استفاده خواهند کرد. اگر قصد فروش دارید بهتر است کمی صبر کنید، حالا زمان مناسبی نیست. به سفری رفته‌اید که بسیار به شما خوش گذشته حالا بهتر است با انرژی بیشتر به کار و تلاش بپردازید. از روزگار کمتر شکایت کنید.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ج ب ب
تعبیر: به هدف بزرگی که در سر دارید می‌رسید و خداوند در این راه شما را همراهی می‌کند. اگر بخواهید دست به اعمال حرام و نادرست بزنید متاسفانه سعادت و خوشبختی از شما دور خواهد شد. وارد معاملاتی سودمند می‌شوید و مال و سرمایه فراوانی به دستتان خواهد رسید سعی کنید تا مقداری از آن را در راه خداوند صرف کنید. آنچه اتفاق افتاده تقصیر شماست، شما از روز اول می‌دانستید وارد شدن در این رابطه کار درستی نیست، اما چشمتان را روی واقعیت‌ها بستید، به جای بد اخلاقی با دیگران به فکر چاره باشید. یک سفر پیش رو خواهید داشت دیداری غیر مترقبه با یکی از اقوام خواهید داشت به شدت از آنان احساس رضایت خواهید کرد اعتماد بی از حد به همه کس درست نیست.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: د ج آ
تعبیر: در زندگی به کسی اعتماد نکنید که برایتان مشکلات بزرگی به وجود می‌آورد، وشمارا به نابودی میرساند اگر قصد انجام معاملات پولی و مالی را دارید سعی کنید؛ در انجام آن دقت خود را بالا ببرید تا مشکلی برایتان در آینده به وجود نیاورد. گمشده‌ای که مدت‌ها دنبالش می‌گشتید را پیدا خواهید کرد، مژدگانی بدهید. در گزینش دوست تازه واردی که این روز‌ها به جمع آشنایان شما پیوسته بیشتر دقت کنید. از حرف نسنجیده نا رفیقان باکی نداشته باشید و حسادت رقیبان مایوستان نکند آن‌ها دقیقا دنبال همین هستند تلاش ستودنی شما در هر شرایطی که باشید پله‌ی موفقیت تان است.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ج آ ب
تعبیر: از مشکلات زندگی هراسی به دل خود راه ندهید به لطف خداوند خوشبختی در زندگیتان به وجود خواهد آمد سعی کنید؛ در زندگی بخود مغرور نشوید که برایتان غم و اندوه فراوانی به وجود می‌آورد وشمارا به دردسر‌های بزرگی خواهد انداحت سعی کنید؛ در زندگی برای خود صدقه‌ای بدهید تا از شر بد خواهان در امان بمانید. به سخن خبر چین‌ها توجهی نکنید و هر حرفی را بدون تحقیق و بررسی نپذیرید، شک نکنید که خبرچین پشت سر شما هم حرف میزند. در مورد مشکل جسمیتان بهتر است پزشک معالجتان را عوض کنید، سر خود برای خودتان نسخه نپیچید. برای تصمیمی که گرفته‌اید احترام قائل شوید تا دیگران هم برای رسیدن به هدفتان با شما همراه شوند.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: د ج ج
تعبیر: بزودی گره از کارتان گشوده خواهد شد که موفقیت و شادمانی را در زندگیتان سرازیر میکند و شمارا به آرزوهایتان میرساند، بزودی از طرف شخصی خبر‌های خوب و خوشایندی به گوشتان خواهد رسید، که خوشبختی را در زندگیتان فراهم میسازد برایتان آرامش و آسایش را در زندگی ایجاد میکند. حواستان به دوستانی که شما را حمایت می‌کنند باشد، این روز‌ها چنین دوستانی نایابند. تکلیف تعلیقی که در کارتان افتاده همین روز‌ها مشخص می‌شود. از خریدی که کرده‌اید نهایت سود را خواهید برد و این بسیار خوشحالتان می‌کند. یکی از نزدیکانتان را رنجانیده اید، شاید حق با شما باشد، ولی زخم زبان زدن فقط کدورت ایجاد می‌کند.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ب ج ب
تعبیر: اگر مقصودی داری باید برای آن تلاش و کوشش خود را بالا ببرید تا بتوانید خوشبختی و نشاط را در زندگی خود احساس کنید وخودتان را به سربلندی و مقامات بالا نزدیک کنید، اگر قصد رفتن به سفری دارید بزودی این سفر را طی خواهید کرد و موفقیت را در زندگیتان به وجود می‌آورید. قولی که داده بودید یا نذری که داشته‌اید را هر چه زودتر ادا کنید. این اواخر خودتان را غرق کار کرده‌اید قدری بیشتر وقت خود را صرف خانه و خانواده‌تان بکنید. یک درد قدیمی کمی شما را آزار می‌دهد، بهتر است با مدیتیشن آرامش را به روحتان برگردانید. برای حرف کسی که شناختی از شما ندارد ارزشی قائل نشوید، دیگران هم به او اهمیتی نخواهند داد.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: ب ج آ
تعبیر: بزودی اوضاع زندگیتان روبه راه خواهد شد که موفقیت وشادمانی در زندگیتان سرازیر میشود اگر آرزویی در دل خود دارید، بزودی به خواسته‌های خود خواهید رسید و شادمانی و نشاط را در زندگیتان سرازیر خواهد کرد و شمارا به مقامات بالا و آرامش میرساند. شما نمی‌توانید جلوی حرف زدن دیگران را بگیرید، اما جلوی شنیدن و توجه کردن خودتان را چرا. برای انجام کاری باید از شخصی اجازه‌ای دریافت کنید، با آن سرسری برخورد نکنید کار خودتان به تاخیر می‌افتد. در مورد مسئله‌ای به سراغ شما خواهند آمد تا نظرتان را بپرسند، راست بگویید تا وجدان و خیالتان راحت و آسوده باشد.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: آ د ب
تعبیر: طالعت خوب است. خیر و برکت در زندگیتان سرازیر خواهد شد و موفقیت و سربلندی در زندگیتان به وجود خواهد آمد سعی کنید؛ در انجام کارهایتان بی گدار به آب نزنید و در کار‌های خود فرد فعالی باشید تا بتوانید به مقصود خود دست پیدا کنید و به سربلندی برسید. در محیط کار یا خانواده مسئله‌ای پیش آمده که به شدت ناراحتتان کرده، پرخاش و بد اخلاقی در شان شما نیست اگر بخواهید می‌توانید به همین رویه ادامه دهید، اما خودتان هم خوب می‌دانید که این کار هیچ فایده‌ای برایتان نخواهد داشت و حالتان را بهتر نمی‌کند. از شما درخواستی شده آن را بی جواب نگذارید، اگر سهل انگاری بکنید خودتان پشیمان خواهید شد.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: د د د
تعبیر: قصد و نیتتان خیر است و از این طریق پول و سرمایه خوبی به دست می‌آورید. شخصی برای شما توطئه کرده و اگر هر چه سریعتر جلویش را نگیرید در دام خواهید افتاد. سفری لذت بخش به همراه خانواده در پیش دارید که موجب می‌شود از ناراحتی‌های اخیر خلاص شوید. مراقب باشید و زبان تان را نگاه دارید تا موضوع مهمی را فاش نکنید. به طور جدی به آینده خود فکر کنید و به این منظور از قوه تخیل خود کمک بگیرید، امروز با خیالی راحت به انجام کاری که در نظر دارید بپردازید ممکن است آشفتگی شما بیشتر شود، ولی برای سوق دادن فکر دیگران به سمتی دیگر لازم است لبخند به چهره بنشانید و حفظ ظاهر کنید. دوری گزیدن از مشکلات سودی به حالتان ندارد با آن‌ها مقابله کنید.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: ب د ج
تعبیر: برای رسیدن به آرزویتان باید صبوری کنید و دست از عجله و شتاب بردارید چرا که زمان زیادی می‌طلبد. از غرور و نخوت به دور باشید که از این طریق دیگران را از خودتان دور خواهید ساخت. رفتن به اعمال حرام زندگی تان را تباه میکند پس در راه خودتان بمانید و برای هر امری به خداوند توکل کنید تا سعادت‌مند شوید انشالله. مدتی است که قصد دارید به یکی از عزیزان خود هدیه‌ای بدهید، به دلیل مشغله کاری این کار را به تعویق انداخته‌اید بیش از این دست دست نکنید. بچه‌ها را دست کم نگیرید مراقب رفتارتان با آن‌ها باشید. به جمعی نا آشنا دعوت خواهید شد و حضورتان را بسیار گرامی خواهند داشت این دعوت را قبول کنید. برای خرید بهتر است عجله نکنید.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ج ب آ
تعبیر: زندگی به کامتان خواهد شد و مرادتان حاصل می‌شود اگر قصد دارید وصلتی را آغاز کنید بسیار چشمانتان را باز کنید که در دردسر نیفتید. یکی از دوستانتان ضربه بدی به شما می‌زند و از این طریق ممکن است رنج و اندوه فراوان به شما برسد، اما او را به خداوند واگذار کنید تا جوابش را به بهترین شکل بدهد. در نمازهایتان کاهلی نکنید. یکی از نزدیکانتان در تحقق بخشیدن قولی که به شما داده، دست دست می‌کند قهر و دعوا و استفاده از زبان تند فایده‌ای ندارد، گاهی اوقات صبر بیش از حد هم نتیجه عکس خواهد داشت بهتر است خیلی دوستانه و با زبانی نرم قضیه را به او گوش زد کنید و از وی جواب بخواهید. برای رفتن به جایی دو دل هستید، با خودتان صادق باشید تا راحت‌تر تصمیم بگیرید.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: ب ج د
تعبیر: شانس به شما رو می‌کند و زندگی به کامتان می‌شود. زنی لاغر اندام در زندگیتان وجود دارد که به زودی حرف‌های ناپسندی در رابطه با شما خواهد زد و ممکن است بدگویی‌هایی برای تان انجام دهد که باید جلویش را بگیرید. امر ازدواج و خواستگاری در پیش دارید و خیلی زود به وصال یار می‌رسید انشالله که مبارک است. فکری از سرتان بیرون نمی‌رود، اگر این فکر این همه پریشان تان می‌کنند یک پاسخ نه بدهید و خیال خودتان را آسوده کنید. حقی از شما گرفته شده است، ولی با زبان نرم تری هم می‌توان مقصر را متوجه خطا و اشتباهش کرد. این روز‌ها درگیر یک اسباب کشی یا جابجایی شغلی هستید که وقتتان را بسیار به خودش مشغول می‌کند، تنوع چیزی خوبی است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار