گوناگون

فال روزانه تاروت جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

فال روزانه تاروت جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

پارسینه: در ادامه فال روزانه تاروت جمعه ۱۷ آذر را مشاهده می‌کنید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت. فال روزانه تاروت امروز جمعه ۱۷ آذر را مشاهده می‌کنید.

♈ فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت ملکه: شما فرد وابسته‌ای هستید، اما از این که افسار خود را به دست دیگران دهید، بپرهیزید. امروز ممکن است دیگران با حرف هایشان شما را آزار دهند، اما سعی کنید خودتان را کنترل کنید. آنچه بدان احتیاج دارید، کمی مراقبت از خود و نیازهایتان است بنابراین مطمئن شوید کار‌هایی که انجام می‌دهید، مورد علاقه تان است. با افرادی که اخیرا ملاقات کرده اید، در ارتباط باشید. ارتباط عجیب و عمیقی میان شما و عشق زندگی تان وجود دارد. شما توانایی این را دارید که مرهم زخم‌ها شوید یا با خلاقیت خود رابطه را به گونه‌ای دیگر تغییر دهید، اما تمام این‌ها احتیاج به گفتگو به خصوص در مورد گذشته دارد. پس بهتر است شرایط آن را هر چه زودتر فراهم کنید.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت چرخ سرنوشت: سعی کنید خوش بین باشید. امروز روز خوبی برای شماست تا بتوانید کنترل امور را به دست بگیرید؛ بنابراین در پروژه‌های گروهی شرکت و ایده‌های خلاقانه خود را بیان کنید. سعی کنید گفتگوهایتان با دیگران عمیق و موثر و در ارتباط با اتفاقات اخیر باشد. مطمئنا از به اشتراک گذاشتن نظرات تان با دیگران سود خواهید برد. اخیرا متوجه شده اید که رفتار‌های شخصی نسبت به شما عجیب است و امروز می‌فهمید که او به شما علاقه دارد. با گذشت زمان به این نتیجه می‌رسید که شما هم به او علاقه دارید و این شروع رابطه‌ای فوق العاده برایتان خواهد بود و در نهایت زندگی شما پر از عشق می‌شود.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت عدالت: دیگران از رفتار تند شما خسته شده اند، اما این بدان معنی نیست که خود و راه خود را تغییر دهید، تنها کافی است به کلمات خود و تاثیری که بر دیگران می‌گذارد، بیشتر بیاندیشید. اگر با دست‌های خود دیگران را به عقب هل می‌دهید، از آن‌ها هم انتظار داشته باشید که روزی با شما همین برخورد را داشته باشند. از این که از راز‌های زندگی عشقتان باخبر شده اید، خوشحال اید. با مکالمه‌ای که با او داشته اید نه تنها چیزی از دست ندادید بلکه آنچه بدان احتیاج داشتید را هم به دست آورده اید. حضور شما در این لحظه در کنار او بسیار ارزشمند است بنابراین تنهایش نگذارید.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت قدرت: کفش‌های خود را به پا کنید و قدم اول را بردارید. تنها چیزی که برای انجام کارهایتان به آن احتیاج دارید، اندکی انرژی است. شما آماده عمل هستید و قدرت بسیاری در شما پنهان است فقط کافی است آن را با اراده‌ای محکم به کار گیرید، مطمئن باشید موفقیت در انتظار شما است. از این که در مورد موضوعی با نزدیک‌ترین فرد زندگی تان صحبت کنید، می‌ترسید، اما این را بدانید که اتفاقات اخیر روی هر دوی شما تاثیر گذاشته است و اگر در مورد آن اکنون گفتگو نکنید، در آینده اوضاع بدتر خواهد شد.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت مرد دار آویز: اینطور تصور می‌کنید که تمام آدم‌های اطرافتان زندگی هدفمندی دارند جز شما. اگر چه دیگران در مسیر خود در حال حرکت اند، اما شما همچنان در انتخاب راه خود مردد هستید. سعی کنید خودتان را در معرض چیز‌هایی که به آن علاقه‌ای ندارید، قرار ندهید. انرژی امروز شما زیاد است، اما شما هنوز نشسته اید. بهتر است بلند شوید و حرکت کنید. وقت آن است در مورد رابطه عاطفی خود تصمیم بگیرید. یا باید به این رابطه ادامه دهید یا آن را کاملا رها کنید. وسط آسمان و زمین ماندن بس است.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت خورشید: امروز روز بسیار خوبی برای شماست و تمام کار‌هایی که در گذشته گره خورده بود، باز می‌شود. روابط اجتماعی شما افزایش یافته بنابراین زمان بیشتری را با دوستان صمیمی خود بگذرانید و کار‌هایی را انجام دهید که به شما احساس مثبتی می‌دهند. شما پر از عشق و شجاعت هستید، بهتر است آن را با دیگران نیز تقسیم کنید، بنابراین از بیرون رفتن و در جمع بودن نترسید. افکار خود را عملی کنید تا موفقیت به سراغتان آید.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت قضاوت: از رفتار‌های تند و قضاوت‌های بی جا دوری کنید. شما نمی‌توانید از زاویه دید دیگران به مشکلات نگاه کنید. تفاوت‌های دلیلی بر جنگیدن نیست، باید آن‌ها را درک و قبول کنید. شما شخصیت قوی و خلاقانه‌ای دارید که به جای جر و بحث با دیگران می‌توانید آن‌ها را به بهترین و موترین شکل به کار گیرید. امروز هیچ گزینه‌ای جز قدم گذاشتن در راهی که نسبت به آن آگاهید، ندارید. شاید این همان راهی است که قبلا رفته اید، اما بهتر است بار دیگر تلاش کنید. از تصمیمی که می‌گیرید، پشیمان نخواهید شد، زیرا نتیجه آن بهتر از آنچه فکرش را بکنید است.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت ستاره: انتظار‌ها به پایان رسید و بالاخره آنچه مدت‌ها به دنبالش بوده اید، اتفاق می‌افتد بنابراین بهترین زمان است تا آن‌ها را بررسی کنید و قدم‌های بعدی را برای هدف‌های بزرگ‌تر بردارید. اگر شریک زندگی تان با دلی پر از عشق به سمت شما آمد، با آغوش باز پذیرایش باشید. شما می‌توانید این رابطه را به هر شکلی که دوست دارید، پیش ببرید. برای ابراز علاقه متقابل به عشق تان یک هدیه برای او بخرید و غافلگیرش کنید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت کاهن اعظم: امروز زمان خوبی برای یک جا نشستن و در انتظار خوشبختی بودن نیست، وقت آن است که خودتان دست به کار شوید. از روی مبل برخیزید و حرکت کنید. شما انرژی و ذکاوت لازم را درون خود دارید، کافی است آن‌ها را نشان و تا جایی که می‌توانید خلاقیت خود را بروز دهید. شما توانایی آن را دارید که یک رابطه عاطفی معمولی را تبدیل به عشقی آتشین کنید فقط کافی است در شیوه حرف زدن خود محتاط باشید و کلمات تان را با دقت انتخاب کنید. با مهربانی بیشتر شادی به زندگی شما راه می‌یابد.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت شیطان: آماده حرکت کردن باشید، زیرا امروز وقت عمل است. علاقه شما برای جنگیدن و پیروز شدن، به خصوص در چنین روزی بسیار است بنابراین اگر می‌خواهید آتش آن را بیشتر کنید، با دیگران ارتباط داشته باشید، اما احتیاط کنید. امروز میان شما و عشق زندگی تان کمی دلخوری پیش می‌آید، دلیل آن عدم اعتماد شما به یکدیگر نیست بلکه شرایط بدی است که در آن به سر می‌برید. به جای این که از این موضوع دوری کنید، در موردش صحبت کنید و به دنبال راه حلی برای آن باشید. مطمئنا همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت پاپ: فکر می‌کنید که امروز تمام آدم‌های اطرافتان با شما دشمنی دارند. شاید مخالفت‌هایی که می‌بینید برایتان بزرگ و وحشتناک باشد، اما در واقع چیزی برای ترسیدن وجود ندارد. این اختلافات به دلیل تفاوت آدم‌ها با یکدیگر است پس خودتان را برای مسائل کم اهمیت، آزار ندهید. از هم نشینی با افراد تندگو نیز بپرهیزید. حرف‌های زیادی برای گفتن وجود دارند، اما نباید تمام آن‌ها را بیان کنید. هم شما و هم شریک زندگی تان از شروع مکالمه هراس دارید، اما بهتر است قدم اول را شما بردارید و احساسات واقعی خود را که به بهبود رابطه تان کمک می‌کند بروز دهید.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت امپراطور: شاید لازم باشد در این دوره از زندگی خود کمی قوی‌تر عمل کنید. حال که جنگجوی درون شما آماده جنگ است از انرژی مثبتی که امروز در فضا است استفاده کنید و وارد عمل شوید. ممکن است در مسیری که پیش گرفته اید با تضاد و مخالفت‌هایی رو به رو شوید، اما یادتان باشد که قدرت شما بیش از این‌ها است پس نگذارید هیچ چیز مانع تان شود. هیچوقت برای گفتن بله دیر نیست. امروز زمان تصمیم گیری است، اما قبل از دادن هر تعهدی، به جایگاه یک سال بعد خود نیز بیاندیشید، آیا از آن وضعیت راضی هستید؟ اگر جواب شما مثبت است هر چه سریع‌تر حرکت کنید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار