گوناگون

فال ابجد امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

فال ابجد امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

پارسینه: فال ابجد روزانه امروز جمعه ۱۷ آذر را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: د آ ج
تعبیر: به اهداف تان می‌رسید، اما بهتر است که عجله کنید و اجازه ندهید تا فرصت‌های مناسب از دستتان بروند شخصی به شما عشق می‌ورزد و از این قضیه سعادتمند و خوشبخت میشوید. به زودی وصلتی مبارک در پیش دارید که زندگیتان را دگرگون خواهد کرد مبارک است انشالله. شایستگی‌های شما از چشم هیچ کس پنهان نیست شما نیازی ندارید تا برای پیشرفت و بالا رفتن از پله‌های ترقی از کسی کمک بخواهید، خیالتان راحت کم کاری و یا تهمت زدن دیگران نمی‌تواند نظر کارفرمایتان را نسبت به شما عوض کند او شما را به خوبی می‌شناسد. اگر مشغول تحصیل هستید در انتظار نمرات خوبی باشید صدقه‌ای کنار بگذارید

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د ب ج
تعبیر: نیت بدی ندارید و اگر اقدام به این کار کنید مطمئن باشید که غم و اندوهی به شما نخواهد رسید. اقدام به کار‌هایی می‌کنید که شما را از نظر مالی در موقعیت خوبی قرار خواهد داد. برای رسیدن به امری بسیار مستأصل و پریشان هستید و شبانه‌روز دست به دامان خداوند شده اید، اما بهتر است که صبور باشید تا خداوند هر آنچه که به صلاحتان است را برایتان رقم بزند. در مورد مساله‌ای احساسی اوضاع بر وفق مراد است نتیجه تلاشتان را بزودی خواهید گرفت یک دوست قدیمی به دیدارتان خواهد آمد که از این دیدار بسیار خوشحال می‌شوید. گاهی اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهید که نتیجه به ضرر شما تمام می‌شود قدم‌های بزرگ بر ندارید آهسته و پیوسته به جلو پیش بروید. برای هدف مالی بزرگی که در سر دارید باید بیشتر کوشش و تلاش کنید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: د ج ب
تعبیر: هیچگاه راز دل خود را با کسی در میان نگذارید ممکن است برایتان مشکلات بزرگی به وجود بیاورد و شما را به دردسر‌های فراوانی مواجه کند، سعی کنید؛ باهوش و زیرک باشید تا بتوانید به هدف خود نزدیک شوید و به آرامش برسید، اگر قصد انجام معاملات پولی را دارید بهتر است؛ به تاخیر بیندازید. خبر جدایی را خواهید شنید توصیه می‌شود از دخالت در این موضوع خودداری کنید راز دار باشید در انجام کاری که در نظر دارید شتاب نکنید. برای رسیدن به هدف بزرگ خود به حربه محبت متوسل شوید. تا حدی در زمینه عاطفی احساس نا هماهنگی می‌کنید یادتان باشد شما نمی‌توانید روی دیگران کنترل داشته باشید.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د آ د
تعبیر: به مقصود خود خواهید رسید و موفقیت را به دست می‌آورید سعی کنید؛ به دنبال حل مسائل و مشکلات زندگی خود باشید تا بتوانید به آرامش برسید دست به کار‌های ناصوابی نزنید که برایتان مشکلات بزرگی به وجود می‌آورد و شما را به نابودی و شکست می‌اندازد. در مورد مسئله‌ای اقتصادی به طور اتفاقی تصمیمی گرفته‌اید، بهتر است در برابر ناملایماتی که پیش می‌آید صبر کنید. این اواخر آنقدر تلخی و بد اخلاقی کرده‌اید که اطرافیان از دورتان پراکنده شده‌اند صبر و حوصله اگر به خرج می‌دهید گله و شکایت نکنید شخصی که به شما علاقمند است قصد دارد از شما سوالی بپرسد، اما جرات نمی‌کند با شما تماس بگیرید.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ب ج د
تعبیر: اگر بیمار هستید به زودی از بند بیماری رهایی پیدا می‌کنید و سربلندی و موفقیت را در زمینه زندگی به دست می‌آورید، شما فرد موفقی در زندگیتان می‌شوید و خیلی زود به هدف‌های خود خواهید رسید سعی کنید؛ استرس را از خود دور کنید و به سوی آرامش راهی شوید. در انجام معامله‌ای که در پیش رو دارید بهتر است دست دست نکنید، اگر قصد خرید دارید عجله کنید که به نفع شماست برای عشقی که در دل دارید باید بیش از این‌ها تلاش کنید و از خانواده کمک بگیرید به این قضیه به این سادگی نگاه نکنید. خوابی که دیده‌اید را برای کسی تعریف نکنید تعبیر‌های دیگران بیهوده پریشانتان می‌کنند به جای آن به کسی کمک کنید.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د د آ
تعبیر: به زودی رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید و موفقیت و سربلندی در زندگی تان فراهم خواهد شد سعی کنید؛ نگرانی‌ها را از خود دور کنید غم و اندوه از وجودتان خارج خواهد شد، و برایتان موفقیت در زندگی به وجود خواهد آورد از شر بدخواهان در امان خواهید ماند. اتفاقی برایتان خواهد افتاد که به خنده‌تان می‌اندازد. پله‌های ترقی را یک به یک پیموده‌اید اکنون به جایی رسیده‌اید که می‌توانید از خودتان و عملکردتان راضی باشید، یادتان باشد که در پیشرفت شما کمک‌های دیگران نقش مهمی داشته، به خودتان مغرور نشوید و همیشه قدردان باشید. یک جابجایی در پیش خواهید داشت نگران نباشید این اتفاق برایتان بسیار خوب است.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: ج ج آ
تعبیر: طالعت روشن است. روزگار بر وفق مراد شماست به زودی موفقیت شامل حالتان می‌شود و سربلندی در آینده نصیبتان خواهد شد، به زودی به هدف‌ها و خواسته‌های قلبی تان دست پیدا خواهید کرد و موفقیت را به دست خواهید آورد سعی کنید؛ هیچگاه بی گدار به آب نزنید و در راز و نیاز با خداوند کاهلی نکنید. اتفاق عجیبی را تجربه خواهید کرد، کنار آمدن با موقعیت جدید در ابتدا برایتان سخت و نگران کننده است، اما خیلی زود با وضعیت جدیدتان هماهنگ خواهید شد. هوش سرشار شما زبانزد خاص و عام است، اما یادتان باشد با این شاخه به آن شاخه پریدن هیچ کس به جایی نمی‌رسد. بر روی کارهایتان بیشتر تمرکز کنید به شریک عاطفی‌تان بیشتر محبت کنید.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: د ج د
تعبیر: طالعت نیک است. لطف خداوند در زندگی شامل حالتان می‌شود و موفقیت و سربلندی را در آینده نصیبتان می‌کند بهتر است؛ نگرانی‌ها را از خود دور کنید تا بتوانید به هدف‌های خود نزدیک شوید و به پیروزی برسید، به زودی از طرف شخصی به ثروت بزرگ دست پیدا می‌کنید و خود را به موفقیت می‌رسانید. زود تصمیم نگیرید و در قضاوت عجله نکنید. بهتر است کار نیمه کاره‌ای را که در دست دارید به سرانجام برسانید و بعد بروید به سراغ کار دیگر. مسئله و مشکلات خانوادگی‌تان را وارد محیط کاری خود نکنید. حسودی در جمع دوستانتان به موقعیت شما حسادت می‌کند تقصیر خودتان است که تمام جزئیات زندگی‌تان را در برابر دیدگان او روی دایره می‌ریزید.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ج د آ
تعبیر: طالع نیکی دارید و مال و ثروت فراوانی نصیبتان خواهد شد بهتر است که مراقب افراد سودجو در زندگیتان باشید تا دچار ضرر و زیان نشوید. زبانتان را نگاه دارید و سعی نکنید تا اسرار دیگران را جایی بازگو کنید چراکه از این طریق ضربه بدی خواهید خورد. توکلتان بر خداوند باشد و خودتان را به او بسپارید تا موفق شوید. فکری در سر دارید که به شدت حواستان را مشغول کرده آغاز یک کار جدید یا خرید یک وسیله نو یا سرمایه گذاری تازه، اگر می‌خواهید فکرتان را واقعا عملی کنید بهتر است این کار را حالا انجام دهید. خبر‌های خوبی به شما می‌رسد که زندگی‌تان را متحول می‌کند و شما را به آرزوی دیرینه‌تان می‌رساند. میهمانی ترتیب خواهید داد از حالا به فکر تدارک باشید

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: د ب آ
تعبیر: هدف خیری ندارید و به زودی مشکلاتی فراوان برای تان وجود خواهد داشت. قبل از اینکه دست به کاری مهم بزنید که در آن تردید دارید بهتر است از خداوند مدد بجویید و استخاره کنید تا بهترین راه را پیدا کنید. افراد حسود در اطرافتان بسیارند مراقب باشید تا در دامشان نیفتید. دیگران را برای اشتباهی که خودتان مرتکب شده‌اید مواخذه نکنید، خودتان را سوژه صحبت دیگران می‌کنید تا بیشتر پشت سرتان حرف بزنند مسئولیت را گردن بگیرید و جلوی دیگران بایستید. برای انجام کاری بهتر است از خودتان بیشتر از دیگران توقع داشته باشید. اموالتان را از جلوی دست جمع کنید تا بعد از گم شدن آن‌ها پشیمان نشوید

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: د ب آ
تعبیر: مقصود بدی دارید و از این طریق دیگران را در دردسر خواهید انداخت از کسی کینه به دل گرفته اید که قصد دارید عملش را تلافی کنید در صورتی که خودتان آسیب خواهید دید پس بهتر است دست از این کار بکشید. مراقب باشید و در امور خداوندی کوتاهی نکنید. ساده نباشید، اما خوددارتر رفتار کنید میهمانی از راه دور یا نوزادی در راه دارید که هر کدام باشد قدمش برایتان خیر و برکت بسیار دارد. شاکر باشید و از کمک به دیگران غافل نشوید. بیماری یکی از دوستان یا نزدیکانتان شما را کلافه کرده است. بد بینی بلای جان شما است بهتر است عینک بد بینی را همین حالا از چشمتان بردارید.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: د د ج
تعبیر: مقصودتان خیر است، اما برای رسیدن به آن باید بسیار تلاش کنید و زحمت بکشید پس ناامید نشوید. مدتی است افرادی پشت سر شما بدگویی می‌کنند باید هرچه سریعتر در مقابلشان ایستادگی کنید. گره‌ای در کارتان افتاده که فقط خداوند می‌تواند آن را برطرف کند پس توکلتان بر او باشد و از او مدد بجویید. حواستان باشد که صبر آدم‌های اطرافتان هم اندازه‌ای دارد، آن‌ها نمی‌توانند همین طور آرام بنشینند و شاهد رفتار اهانت آمیز شما باشند، پیش از آن که تمام پل‌های پشت سر خود را خراب کنید بهتر است تغییر رویه داده و منطقی‌تر تصمیم بگیرید. اگر متاهل هستید بهتر است کمی بیشتر به همسرتان توجه کنید و مراقب رفتار و گفتارتان در جمع باشید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار