گوناگون

فال روزانه تاروت پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲

فال روزانه تاروت پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲

پارسینه: در ادامه فال روزانه تاروت پنجشنبه ۱۶ آذر را مشاهده می‌کنید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت. فال روزانه تاروت امروز پنجشنبه ۱۶ آذر را مشاهده می‌کنید.

♈ فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت درویش: امروز از آتش نترسید و برعکس آن را در آغوش گرفته و به زندگی خود بیاورید. البته منظور آتش واقعی نیست، قرار نیست چیزی آتش بگیرد، فقط شور و هیجان بیشتری باید وارد زندگیتان کنید. شاید بعضی‌ها بخواهند جلویتان را گرفته و یا شما را از عواقب آن بترسانند، اما این بدان معنا نیست که شما مجبور هستید به توصیه آن‌ها پا به فرار بگذارید. کافی است درس لازم را از گفته هایشان بگیرید و نکاتی که به آن‌ها اشاره می‌کنند را مد نظر داشته باشید. نباید اجازه دهید کار‌ها و حرف‌های حساب نشده در رابطه عاطفیتان بیش از این مشکل ایجاد کنند و در مسیر رسیدنتان به خوشبختی مانع ایجاد کنند.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت عشاق: شما در حال حاضر اصلا صبر و حوصله ندارید، اما اگر پای کار‌هایی که خودتان دلتان بخواهد در میان باشد با شور و هجان بسیار هر کاری برای آن‌ها لازم باشد را انجام می‌دهید. شما امروز در بیان احساسات خود با مشکل مواجه هستید، اما خوشبختانه دیگران متوجه این موضوع نخواهند شد. با این حال باید در نظر داشته باشید که نباید این موضوع را از همه مخفی نگه دارید، شاید بتوانید در مورد مشکلی که با احساسات خود دارید با شخصی که دوست دارید و یا دوستی مورد اعتماد درد دل کنید.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت ابله: امروز کمی برای غافلگیری و ماجراجویی هم جا بگذارید و از روحیه ماجراجویانه‌ای که وقتی بدون داشتن هیچ مقصد مشخصی از خانه بیرون می‌زنید باید داشته باشید لذت ببرید. شاید با افراد و موقعیت‌هایی روبرو شوید که برایتان غریبه هستند، اما قطعا برایتان خوشایند خواهند بود. با این همه شاید به پایان رساندن کار‌هایی که امروز انجام می‌دهید زیاد برایتان راحت نباشد و دائم از شاخه‌ای به شاخه دیگر بپرید، یادتان باشد این کار تنها شما را خسته خواهد کرد و هیچ نتیجه‌ای برایتان نخواهد داشت.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت اعتدال: پیدا کردن تعادل در انجام کارهایتان و طبق روال معمول پیش رفتن امروز خیلی هم برای شما کار دشواری نخواهد بود. بیدار شدن و ترک تخت خوابتان به احتمال زیاد دشوارترین بخش امروز خواهد بود، اما همین که از پس این کار طاقت فرسا برآمدید و از جایتان بلند شدید همه چیز به حالت عادی باز خواهد گشت. امروز ذهنتان خیلی درگیر است و نمی‌توانید هجوم ناگهانی افکار مختلف را تحت کنترل در آورده و ظاهرتان را هم حفظ کنید، به خودتان سخت نگیرید و در مورد این موضوع با یک نفر صحبت کنید.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت برج: امروز کوچک‌ترین مسائل هم ناگهان برای شما تبدیل به مسئله مرگ و زندگی می‌شوند. حالتان مدام در حال تغییر است و یک لحظه احساس می‌کنید در مرز فاجعه قرار گرفته اید و لحظه‌ای دیگر روی ابر‌ها در حال پرواز هستید. این وضعیتی که برای شما به وجود آمده است بیشتر از آن که به دنیای اطرافتان مربوط باشد به خودتان و واکنش هایتان نسبت به محیط اطرافتان وابسته است.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت خورشید: امروز اوضاع برای شما بهتر از همیشه است و کار‌ها خیلی راحت‌تر از همیشه و به همان صورتی که خودتان می‌خواهید پیش خواهند رفت. این نشان دهنده این است که شما در مسیر درست قرار گرفته اید و دارید کار‌های صحیح را انجام می‌دهید. زندگی همیشه لازم نیست همراه با استرس و ناراحتی باشد. وقتی می‌بینید کاری خوب پیش نمی‌رود حتما باید روشتان را تغییر دهید. لبخند روی لب هایتان را حفظ کرده و نسبت به دیگران و احساساتشان احترام قائل باشید.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت قدرت: امروز تماس‌ها و پیام‌هایی که دریافت می‌کنید را مدام چک کنید، زیرا یک نفر سعی دارد با شما تماس بگیرد و احتمالا هم کار خیلی مهمی با شما دارد. اگر دیدید که تماس از دست رفته‌ای دارید و یا پیامی برایتان آمده است نسبت به آن بی تفاوت نباشید. اگر مشکلی در رابطه عاطفیتان پیش آمده است به این نکته توجه داشته باشید که اگر اهدافتان مشخص باشند و بدانید از رابطه خود چه می‌خواهید همه چیز خیلی خوب پیش خواهد رفت. وقتی دو نفر اهداف مشترکی داشته باشند قدرت بیشتری در جهت به دست آوردن آن هدف به جریان می‌افتد و تأثیر این انرژی را نباید دست کم گرفت.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت ارابه: امروز شما حتی اگر تلاش زیادی هم از خودتان نشان ندهید خیلی بیش از آنچه انتظار دارید را به دست خواهید آورد. راه‌های بسیاری برای رسیدن شما به خواسته هایتان وجود دارند و اگر یکی از آن‌ها بسته بود می‌توانید بدون نگرانی و ناراحتی به سراغ بعدی بروید و خیلی راحت به خواسته خود برسید. شما خیلی زود به مقصد خواهید رسید و همین باعث می‌شود وقت آزاد زیادی هم برایتان باقی بماند که می‌توانید از آن هر طوری که خودتان می‌خواهید استفاده کنید. فقط یادتان باشد که در جا نزنید و حالا که موتورتان گرم شده است بدون آن که از حرکت باز بمانید به پیشروی ادامه بدهید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت مرد دار آویز: امروز زیاد خودتان را درگیر جنبه احساسی زندگی نکنید. به خودتان سخت نگیرید و بگذارید زندگی در آرامش ادامه پیدا کند. مهم این است که به حرکت کردن ادامه دهید، حتی آب هم وقتی در یک جا بماند می‌گندد و متأسفانه شما مدتی است که دچار این حالت سکون و رکود شده اید. بلند شوید و راه بیفتید. اندکی تلاش کافی است تا حتی بهتر از قبل به سوی اهدافتان پیش بروید، پس تردید نکنید.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت شیطان: سعی کنید جنب و جوش دیوانه واری که در اطراف خود می‌بینید شما را تحت تأثیر قرار ندهد. اتفاقات و مسائل غیر منتظره از هر سو دور و برتان را فرا گرفته اند و شاید اولین واکنش شما عصبانی و هیجان زده شدن باشد. این دقیقا برعکس واکنشی است که شما باید از خودتان نشان بدهید. آرامش خودتان را حفظ کنید و قدم به قدم خودتان را با شرایط به وجود آمده تطبیق دهید. مطمئنا نمی‌شود چند وعده غذایی را پشت سر هم خورد و باید بین آن‌ها فاصله‌ای قرار داد، این دقیقا همان کاری است که شما هم در رویارویی با شرایط موجود باید انجام دهید.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت ملکه: وقت آن فرا رسیده است که هیجان بیشتری را وارد زندگی خودتان بکنید. شاید بتوانید با تماس گرفتن با یکی از دوستان قدیمی خود و یا بازگشت به عشقی که مدت‌ها پیش مجبور به ترک او شده بودید شور و هیجان درون خود را دوباره زنده کنید. به میل درونی خود نسبت به هیجان و ماجراجویی بی تفاوت نباشید. غذا‌های تند بخورید و لباس‌های رنگارنگ بپوشید. حتی همین اقدام‌های کوچک می‌توانند انرژی بیشتری را وارد زندگیتان کنند و شور و تحرک را به شما هدیه کنند.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت عدالت: امروز از آن روز‌هایی است که هر چقدر هم برای انجام هر کاری به شما وقت بدهند در پایان تقاضای پنج دقیقه وقت بیشتر کرده و در نهایت هم تا یک ساعت بعد آن را به اتمام نخواهید رساند. این لزوما اتفاق بدی نیست. کار‌هایی که انجام می‌دهید بخاطر عدم کفایت و ناتوانی شما بیش از اندازه طول نمی‌کشند، بلکه این وقت بیشتری که صرف انجام آن‌ها می‌کنید بخاطر دقت عمل و توجه بیشتری است که امروز در انجام کارهایتان به خرج می‌دهید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار