گوناگون

فال ابجد امروز سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲

فال ابجد امروز سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲

پارسینه: فال ابجد روزانه امروز سه شنبه ۱۴ آذر را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: د آ ج
تعبیر: به زودی غم و اندوه زندگی تان از بین خواهد رفت برایتان موفقیت و سربلندی را در زندگی به وجود می‌آورد بهتر است؛ استرس را از خود دور کنید به زودی اتفاقات خوب و خوشایندی در زندگی برایتان رخ می‌دهد، که شما را به هدف و خواسته هایتان می‌رساند. با خودتان خلوت کنید. در را به روی تمام مزاحمان و عوامل سد کننده ببندید و تامل کنید. شما از نظر عاطفی و احساسی دیگر رنجیده خاطر نیستید، اما وقتی طرف مقابلتان دست به کار‌های به نظر شما احمقانه یا اشتباه می‌زند، دیگر در مقابلش صبور نیستید. گفتن بعضی حرفا به کسی که نباید، از جانب شما کار درستی نیست.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د آ ب
تعبیر: گرفتار مشکلی بزرگ در زندگیتان شده اید بهتر است؛ برای حل مشکلات و سختی‌های زندگی تان راه حل مناسب پیدا کنید و خودتان را از مشکلات نجات دهید، برای موفقیت خود تلاش داشته باشید شما فرد با انگیزه و با اراده‌ای هستید خیلی زود می‌توانید بر مشکلات زندگی تان غلبه کنید و آینده تان را به خوبی بسازید. در مورد مشکلی کاری بخاطر حفظ کردن موقعیتتان مجبور می‌شوید عصبانیت خود را پنهان کنید. شما نظر خود را ابراز نمی‌کنید، در نتیجه باید بهایش را هم بپردازید. ادامه این روند فرسوده تان می‌کند شاید وقت آن رسیده که به خودتان اعتماد کنید و ترس و نگرانی را از خودتان دور کنید. شخصی در محیط کار حامی و پشتیبان شماست.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ج د ج
تعبیر: سعی کنید؛ نگرانی به دل خود راه ندهید به زودی مشکلات زندگی تان از بین خواهد رفت و سربلندی و موفقیت شامل حالتان می‌شود، برای خود در زندگی صدقه‌ای بدهید تا از چشم زخم مردم در امان بمانید و همیشه تنی سالم و تندرست در زندگی تان داشته باشید. بدون آنکه از کسی توقعی داشته باشید کار خیری را انجام خواهید داد. این را بدانید که سرمایه و ثروت تنها پول نیست. سرمایه حقیقی شما تندرستی، فکر خوب و کوشش خستگی ناپذیر شماست. بهتر است با داشتن این نعمت‌ها قدردان باشید. در فکر بدست آوردن چیزی هستید و بی وقفه برایش تلاش می‌کنید بطور حتم به آن دست خواهید یافت.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ج ب ب
تعبیر: مقصود نیکی دارید. روزگار بر وفق مرادتان خواهد بود به زودی به هدف خود خواهید رسید و موفقیت را به دست می‌آورید، اگر قصد رفتن به سفری را دارید این سفر را به خوبی و خوشی خواهید طی کرد و موفقیت را در زندگی تان سرازیر می‌کنید، سعی کنید احساس ناامیدی را خیلی زود از وجود خود خارج کنید. بیهوده دست روی دست گذاشته اید. اگر همین حالا برای سازماندهی کردن افکارتان وقتی را تعیین نکنید، همه مسائل دیگر هم پیچیده‌تر از قبل به نظرتان می‌آید، گرچه حقایق شفاف و واضح به نظر می‌رسند، اما شما در حالی که از دو طرف به سمت دو مسیر کاملا متضاد کشیده می‌شوید با مشکل حل نشدنی روبرو می‌شوید. ادامه این روند شما را پریشان و آشفته می‌کند.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ج ب د
تعبیر: طالعت خوب نیست. بهتر است دست از کار‌های نادرست خود در زندگی بردارید که طالع تان را به رنگ تیره و تار در می‌آورد و شما را به نابودی می‌رساند، اگر بخواهید از دیگران در زندگی انتقام جویی کنید برای خود مشکلات بزرگی به وجود می‌آورید و خودتان را به شکست مواجه می‌کنید. عنوان کردن آنچه که در سرتان دارید فکر خوبیست، به شرط آنکه نسبت به اظهارات دیگران هم گوش شنوا داشته باشید، وگرنه که یک طرفه به قاضی رفتن نتیجه اش راضی برگشتن است. در حالی که به هیچ نتیجه‌ای نرسیده اید بیهوده وقت خود را تلف می‌کنید، بهتر است سرتان را مثل کبک زیر برف نکنید و راهی را که باید هر چه زودتر انتخاب کنید.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د ج ب
تعبیر: طالعت نیک است. امیدتان در زندگی به خداوند باشد سعی کنید؛ هیچگاه در زندگی خود با عجله کارهایتان را به انجام نرسانید که مشکلات بزرگی برای تان به وجود می‌آورد، سعی کنید؛ فرد باهوش و زیرک باشید و در امورات کاری تان فعالیت خود را بالا ببرید. تغییر رفتار شخصی می‌تواند به سادگی احساسات شما را از حالت طبیعی خود بیرون آورده و عوض کند. فکر نکنید که می‌دانید چه اتفاقی در شرف وقوع است. هشیار باشید. چند روزی صبر کرده و بعد احساسات خود را دوباره مرور کنید. برای هر مسئله‌ای به اندازه خودش وقت بگذارید. به یک مهمانی دعوت می‌شوید حتما این دعوت را قبول کنید.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: ب ج ب
تعبیر: به زودی به مقصود خود در زندگی خواهید رسید و شادی و خوشبختی را در آینده به دست می‌آورید بهتر است؛ استرس را از خود دور کنید و به سمت انرژی‌های منفی در حال حرکت نباشید که برایتان مشکلات بزرگی به وجود می‌آورد، اگر قصد انجام کار مهمی را دارید سعی کنید؛ فعلا در آن کار تأخیر ایجاد کنید که برایتان مشکل ساز میشود. از مشورت با دوستی که از سر صداقت راه درست را به شما نشان می‌دهد صرف نظر نکنید و نا امیدی را لجوجانه در خود پرورش ندهید. تماس با فرد مهمی را که به تاخیر افتاده در لیست برنامه‌های امروز خود بگنجانید. عذرخواهی، نداشتن تمرکز و بی توجهی را جبران نمی‌کند. بر روی کار‌های مهمی که پیش رو دارید متمرکز باشید و چشمانتان را باز نگه دارید.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: د آ آ
تعبیر: طالعت خوب است. به زودی گشایشی در زندگیتان رخ خواهد داد که موفقیت و سربلندی را در زندگی برایتان به وجود می‌آورد و شما را از تمام مشکلات و سختی‌ها خیلی زود به دور نگه می‌دارد، سعی کنید؛ همیشه در زندگیتان فرد فعالی باشید تا به شادمانی برسید. به خودتان کمک کنید و اندیشه‌هایی را در سرتان بپرورانید که همواره خوشحالتان می‌کند. دست به کاری بزنید که می‌دانید از انجام دادن آن، هم خودتان و طرف مقابلتان شادمان می‌شود. با فردی معاشرت کنید که حضورش به شما احساس شادی می‌دهد. در مورد مسئله‌ای که با شما مطرح شده بهتر است جایگاه بی طرفانه داشته باشید. نوآور باشید و هیچ وقت از دیگران تقلید نکنید.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: د ب ب
تعبیر: به زودی به مقصود خود خواهید رسید و سربلندی را در زندگی تان به دست می‌آورید سعی کنید؛ به دنبال حل مسائل ومشکلات زندگی خود باشید، اگر بخواهید بی گدار به آب بزنید به دردسر‌های بزرگی مواجه می‌شوید که برای تان مشکلات بزرگی در زندگی ایجاد خواهد کرد. شما حتی اگر مجبور شوید کار‌هایی را انجام دهید که قبلا با آن‌ها سر و کار نداشته اید، باز هم بهتان سخت نخواهد گذشت. شما دوست دارید از هر چیز جدیدی سر در بیاورید. شما استعدادی فوق العاده برای برقرار کردن تعادل بین ناشناخته‌ها و شناخته‌ها دارید. برای رسیدن به آنچه می‌خواهید باید هر روز تمرین کنید وگرنه در عمل سست می‌شوید.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: ج ج ج
تعبیر: به زودی تمام مشکلات شما از بین می‌رود و برای تان و سربلندی در زندگی سرازیر خواهد شد، به زودی معاملات تجاری و اقتصادی در پیش رو خواهید داشت که سود و درآمد بسیار زیادی نصیب تان می‌کند، برایتان موفقیت را در آینده به وجود می‌آورد. قناعت یک ارزش است، بهتر است این روز‌ها با قناعت زندگی کنید، اما مراقب باشید آن را با خساست اشتباه نگیرید، خصوصاً نسبت به خودتان. تنبلی نکنید. تنبلی مثل دعوت کردن دردسر به خانه تان است. پیشنهادی دریافت خواهید کرد، بهتر است قبل از هر تصمصیمی به تمام زوایای قضیه فکر کنید. یادتان باشد، شما به هیچ کس بدهکار نیستید.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: د د ب
تعبیر: طالعت خوب نیست. با مشکلات بسیار زیادی در آینده رو به رو خواهید شد، شخصی در زندگی به شما حسادت می‌کند و می‌خواهد گره در کار شما به وجود بیاورد بهتر است؛ حواستان را جمع کنید تا گول ظاهر اطرافیانتان را نخورید و به دردسر‌های بزرگی در آینده مواجه نشوید. اگر قرار است شنونده درد و دل‌های کسی باشید، بهتر است از قبل آماده باشید و بدانید که همراهی و همدلی کردن با دیگران کار ساده‌ای نیست و گاهی انرژی بسیاری می‌طلبد. مشکلات پیش آمده اخیر به حد کفایت شما را خسته و کلافه کرده، شاید بهتر باشد به بارتان اضافه نکنید. به خودتان مرخصی بدهید و استراحت کنید.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: ج ب د
تعبیر: طالعت خوب است. بخت و اقبال روشنی در پیش رو دارید به زودی به آرزو‌های خود خواهید رسید و موفقیت را در زمینه کاری و پولی به دست می‌آورید، به زودی مدارک معتبری دریافت خواهید کرد که در آینده برایتان شادمانی و نشاط را به وجود می‌آورد و شما را به هدفتان نزدیک می‌کند. در محیط کاری بحثی پیش خواهد آمد و اوضاع آنطور که دلتان می‌خواهد پیش نمی‌رود. احتیاط کنید که حرفی نزنید که بعدا نتوانید از آن دفاع کنید. شما سالهاست که یک عذرخواهی به شخصی بدهکارید. این کار را این همه به تعویق نیندازید. مراقب رژیم غذایی تان باشید و با سهل انگاری سلامتی تان را به خطر نیندازید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار