گوناگون

فال روزانه تاروت پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲

فال روزانه تاروت پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲

پارسینه: در ادامه فال روزانه تاروت پنجشنبه ۹ آذر را مشاهده می‌کنید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت. فال روزانه تاروت امروز پنجشنبه ۹ آذر را مشاهده می‌کنید.

♈ فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت برج: از دست عشق زندگی تان ناراحت هستید، زیرا که او ترجیح می‌دهد امروز را در خانه بماند و با شما نیز ارتباطی نداشته باشد. این موضوع شما را نگران کرده، اما عصبانیت خودتان را کنترل کنید، زیرا تمام نشانه‌ها حاکی از آن است که مشکلی بین شما بوجود نیامده است. شاید تنها ترافیک، مشکلات کاری یا حتی بی خوابی علت کلافگی او شده است. کافی است کمی صبر کنید تا همه چیز مانند گذشته دوباره شیرین و بر وفق مراد شود.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت ملکه: اخیرا سرتان شلوغ است و زمان بیشتری را بیرون از خانه می‌گذرانید، به همین دلیل امروز احساس خستگی می‌کنید. مصرف ویتامین هایتان را فراموش نکنید و از نوشیدن بیش از حد قهوه نیز خودداری کنید. برای باز شدن ذهن تان، پیاده روی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با رعایت این نکات دوباره انرژی خود را به دست خواهید آورد فقط حواستان باشد که این خستگی همیشگی نشوند.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت خورشید: امروز کمی متفاوت‌تر از همیشه به نظر می‌رسید. احساس می‌کنید که دیگران، احساسات و افکارشان برای شما اهمیتی ندارند، اما نگران نشوید، زیرا این شرایط موقتی است و شما به زودی به حالت طبیعی خود باز خواهید گشت. سعی کنید کار‌های امروزتان را بر اساس منطق پیش ببرید تا نتیجه خوبی داشته باشند. زندگی عاطفی شما خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید، دچار تغییر و تحول خواهد شد. اگر چه شما بسیار نگران هستید، اما خبر‌های خوبی خواهید شنید؛ بنابراین خوش بین و منتظر معجزه باشید سپس اولین قدم خود را بردارید.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت ابله: یکی از دوستان تان مدام در مورد مسائل عاطفی با شما صحبت می‌کند، این موضوع شما را کمی ناراحت و خسته کرده است. بهتر است به او بگویید که اکنون زمان خوبی برای چنین گفتگو‌هایی نیست وهر کسی زاویه دید مخصوص به خود را دارد. بهتر است این بار که او را ملاقات کردید، موضوع جدیدی برای صحبت پیشنهاد دهید. اگر به فکر شروع یک رابطه عاطفی جدید هستید، امروز زمان مناسبی است، زیرا با افرادی آشنا خواهید شد که مشترکات زیادی با یکدیگر دارید. این اتفاق ممکن است در محیط کار یا کلاس‌های متفرقه رخ دهد. نظرات و ایده‌های خود را صادقانه بیان کنید تا او را آنطور که باید، به سمت خود جذب کنید.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت عدالت: با اعضای خانواده تان سر موضوعی به اختلاف نظر رسیده اید. توضیحات شما نیز آن‌ها را متقاعد نمی‌کند. بهتر است به جای ادامه این بحث، سعی کنید بار دیگر رفتار‌های خود را بررسی کنید. هیچ کس حوصله شنیدن علت و معلول‌های شما را ندارد، پس این بار شما به حرف‌های آن‌ها گوش دهید و طبق آن‌ها عمل کنید. با این کار همه چیز به روال عادی خود باز خواهد گشت. سعی دارید اشتباهی را که در روابط عاطفی خود مرتکب شده اید، تکرار نکنید. از این که مدام به بن بست می‌خورید، خسته شده اید، اما نگران نباشید، به زودی زندگی شما در مسیر تازه‌ای حرکت خواهد کرد و شما نیز به هدف تان خواهید رسید.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت کیمیاگر: برای به دست آوردن اطلاعاتی که به دنبالش هستید، باید با یکی از دوستان تان تماس بگیرید. این کار اگر چه کمی مشکل است، اما با گسترش ارتباطات خود می‌توانید به هدف تان برسید. اگر برای چندمین بار به بن بست خورده اید، کمی دست نگه دارید و کار دیگری را آغاز کنید تا در زمان مناسب دوباره به آن رجوع کنید. شما و شریک زندگی تان تصمیم گرفته اید تغییراتی به زندگی خود بدهید، تصمیم شما هر چه باشد، از عوض کردن خانه گرفته تا خرید وسایل مورد نیاز، همه چیز همان گونه که انتظارش را دارید پیش خواهد رفت. پس به راهی که انتخاب کرده اید شک نکنید.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت چرخ سرنوشت: مدتی است برای به دست آوردن پول بیشتر، تلاش زیادی کرده اید، اما به هدف تان نرسیده اید. شاید بخواهید راه دیگری را انتخاب کنید، اما در این راه باید با احتیاط قدم بردارید، زیرا ممکن است برایتان دردسرساز شود. راه‌های ساده‌تر و سریع تری نیز وجود دارند به شرط آن که با یک برنامه ریزی منطقی جلو روید. اگر مجرد هستید و به دنبال عشق زندگی تان می‌گردید، به زودی همان رویایی که همیشه در سر می‌پروراندید، به واقعیت تبدیل خواهد شد؛ بنابراین خودتان را برای یک زندگی شیرین‌تر آماده کنید.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت پاپ: یکی از نزدیک‌ترین افراد زندگی تان کاری را آغاز کرده و از شما نیز می‌خواهد که در آن دخالت نکنید. ما نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم کنار بکشید تا او کار خودش را آنطور که می‌خواهد انجام دهد. فقط یادتان باشد به او گوشزد کنید که کنار کشیدن شما نشانه بی توجهی تان نیست بلکه می‌خواهید به او فضا دهید تا آزادانه تصمیم بگیرد. اگر احتیاج به آرامش دارید، کمی مراقبه یا ورزش کنید، این کار در چنین شرایطی سخت، اما امکان پذیر است.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت کاهن اعظم: یکی از دوستان تان در موقعیت بدی به سر می‌برد، سعی نکنید در این شرایط او را وادار به حرف زدن کنید. تنها کافی است دست اش را بگیرید و با او به یک رستوران یا سینما بروید. این کار به آرامش شما نیز کمک خواهد کرد. عشق برای شما پر از ماجراجویی و هیجان است، بنابراین از اتفاق‌هایی که برایتان پیش خواهد آمد، هیجان زده نشوید. شما وعشق زندگی تان جسارت لازم را برای ایجاد تغییرات لازم به دست آورده اید، پس اولین قدم خود را با کمک یکدیگر بر دارید. به دیگران نیز اجازه مداخله و اظهار نظر ندهید، زیرا تنها شما را گیج‌تر می‌کنند.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت مرد دار آویز: احساس می‌کنید یکی از دوستان تان از شما دلگیر شده است. حتی از او علت اش را نیز می‌پرسید، اما جوابی نمی‌شنوید، زیرا او ادعا می‌کند که هیچ اتفاقی نیافتاده است. سعی کنید به گذشته و رفتارهایتان نگاهی بیاندازید و خود علت آن را پیدا و سپس برای رفع آن تلاش کنید. دوستی شما ارزشی بیش از این‌ها دارد. به زودی یک پیشنهاد کاری به شما می‌شود، قبل از هر تصمیمی خوب فکر کنید تا بعد‌ها پشیمانی به سراغتان نیاید. شما باید از فرصت‌هایی که پیش رویتان قرار می‌گیرد، نهایت استفاده را بکنید.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت قضاوت: در بحث‌هایی که میان دوستان تان بوجود آمده، شرکت نکنید و سعی کنید خودتان را از این شرایط دور نگه دارید وگرنه سوتفاهم‌های بوجود آمده دامن شما را نیز خواهد گرفت. به جای آن انرژی خود را برای کار‌های مهم تری صرف کنید. به عنوان مثال بلند شوید و موانعی را که بر سر راه رابطه عاطفی تان وجود دارد، بر دارید. اگر هم شما و هم محبوب تان فکر می‌کنید که این رابطه ارزش ادامه دادن دارد، تمام تلاش تان را برای شکستن مشکلاتی که در پیش است به کار گیرید.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت جهان: شریک زندگی شما مثل همیشه نیست و این موضوع شما را ناراحت و نگران کرده است، اما سعی کنید عصبانیت خود را کنترل کنید. این رفتار نشان دهنده بی اهمیتی او نسبت به شما نیست. مطمئن باشید که فردا همه چیز مانند گذشته خواهد شد و او برای ملاقات شما دوباره بی قراری خواهد کرد. بد نیست کمی دید خود را نسبت به زندگی و جهان تغییر دهید و خوش بین‌تر از قبل باشید. آینده شما دست خودتان است پس آن را آنطور که خود می‌خواهید بسازید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار