گوناگون

فال ابجد امروز پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲

فال ابجد امروز پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲

پارسینه: فال ابجد روزانه امروز پنجشنبه ۹ آذر را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب آ ب
تعبیر: طالعت خوب است. به زودی به مقصود خود خواهید رسید و موفقیت را در آینده به دست می‌آورید، بهتر است نگران مشکلات زندگی خود نباشید به زودی تمام مشکلات شما از بین می‌رود، گشایشی در زندگی شما رخ می‌دهد که گره از کارتان گشوده می‌شود و سربلندی نصیبتان می‌شود. به زودی فردی در سر راهتان قرار می‌گیرد که با وی پیوند دوستی برقرار می‌کنید، این دوست تازه دنیایی از خوبی و مهربانی با خود دارد و دیدگاهش نسبت به همه چیز مثبت است. گذشت و فداکاری نسبت به شخصی که یک اشتباه را بار‌ها تکرار کرده بی معنی است، از حقوقِ حقه‌ی خود چشم پوشی نکنید، او به حد کافی شما را از خود آزرده خاطر کرده.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: آ ج ب
تعبیر: طالعت نیک است. بخت و اقبال روشنی دارید، به زودی موفقیت و سربلندی شامل حالتان می‌شود و شما را به هدف و خواسته‌های قلبی تان می‌رساند، بهتر است؛ استرس و اضطراب را از خود دور کنید در مسیر‌های موفقیت راهی می‌شوید و خوشبختی را در آینده به دست خواهید آورد. در مورد مشکل مالی درخواست وام می‌تواند مشکل گشا باشد، مراقب باشید فرصت را از دست ندهید. روحیه و سلیقه شما با هر نوع موسیقی سازگار نیست، تنها برای خوشامد دیگران چیزی را که دوست ندارید تایید نکنید. خودتان که باشید دیگران بیشتر دوستتان دارند. دلتان می‌خواهد در زندگی تان تغییر و تحول ایجاد شود، یادتان باشد تنها دوست داشتن کافی نیست.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ج ب د
تعبیر: بخت و اقبال خوبی در انتظارتان است و رزق و روزی فراوانی از جانب پروردگار به دستتان خواهد رسید به زودی مقصودی که دارید حاصل خواهد شد. تا یک ماه دیگر اخباری مسرت بخش به دستتان میرسد که زندگیتان را متحول میکند. اگر قصد سفر دارید فعلاً از آن صرف نظر کنید که به صلاحتان نیست. برای رسیدن به نیتی که در سر دارید باید کمر همت ببندید تا به مقصود برسید، شما سزاوار موفقیت و شادی هستید کافی است عزمتان را جزم کرده با قدم‌های استوار پیش بروید. اینقدر بیهوده با خودتان حرف نزنید گوشی تلفن را بردارید و با شخص که می‌دانید تماس بگیرید. تغییرات چشم گیر در همه امور زندگی تان خواهید دید.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ب آ د
تعبیر: به آرزوهایتان دست خواهید یافت و اقبال خوبی در انتظارتان خواهد بود. سود و منفعت خوبی از طریق کاری بزرگ نصیبتان می‌شود که باید مقداری از آن را صرف امور خدایی کنید. اگر قصد دارید تا ملکی را معامله کنید دست نگه دارید که ممکن است دامی بزرگ باشد. در نمازهایتان کاهلی نکنید تا خداوند به شما رو بیندازد. اجازه ندهید احساس کینه در وجودتان ریشه بگیرد. مطالعاتان را بیشتر کنید. بی منظور حرفی زده اید و دلی را شکسته اید عذر خواهی کمترین کاری است که می‌توانید بکنید از زیر آن طفره نروید. همین روز‌ها خبری دریافت می‌کنید که بسیار شادتان می‌کند، بعد از شنیدن این خبر تمهیداتی فراهم می‌آید تا به سفری چند روزه بروید از این سفر نهایت استفاده را ببرید.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: آ آ آ
تعبیر: مقصود بسیار بدی دارید که از طریق آن ضربه بزرگی به شما وارد خواهد شد پس از آن صرف نظر کنید. زنی با شما دشمنی می‌کند و بدگویی‌هایی پشت سرتان انجام می‌دهد، اما باید در مقابلش ایستادگی کنید. از رفتار‌های نادرست و مکر و حیله به دور باشید. انفاق کنید بخصوص نسبت به شخصی که بخوبی با وضعیت او آشنا هستید و می‌دانید کم درآمد، اما آبرومند است. این روز‌ها شما بخاطر ضربه‌های احساسی چند وقت پیش بسیار سخت گیر شده اید، در حد معقول سخت گیری درست است، اما اگر از مرز منطق گذشت دردسر ساز خواهد شد، یا فعلا وارد رابطه‌ای نشوید یا اگر شدید مرز‌ها را درست تعریف کنید.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د ج آ
تعبیر: مقصودی که دارید بسیار بد می‌باشد و از نظر اقتصادی شما را در وضعیت بسیار بدی قرار می‌دهد. اگر پریشان و متصل هستید باید از خداوند طلب مغفرت کنید تا از این حالت خارج شوید. اگر اصرار به انجام وصلتی دارید باید هرچه سریعتر از آن صرف نظر کنید و منتظر باشید تا خداوند فرد بهتری را برایتان قرار دهد. با دقت و ریز بینی به اطراف در مسیری درست قرار می‌گیرید. در موردی عاطفی مراقب باشید به بیراهه کشیده نشوید. سفری برای شما رقم خورده است، این سفر باعث می‌شود که به خودتان بیاید و با نگاهی به گذشته متوجه تند خویی‌ها و اشتباهاتتان بشوید، نیاز به اظهار پشیمانی و ندامت نیست، همین که خوش رویی پیشه رو کنید او گذشته‌ها را فراموش خواهد کرد.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: ب ب آ
تعبیر: مقصود نیکی دارید و اگر دست از عجله و شتاب بردارید به‌زودی نیتتان حاصل می‌شود. اگر قصد دارید تا ملکی را معامله کنید هر چه سریعتر انجام دهید که سود خوبی نصیب تان می‌شود. خبر‌هایی به دستتان میرسد که شما را از تشویش دلهره خلاص می‌سازد. در مورد موضوعی که فکرتان را مشغول کرده در‌های سعادت و خوشبختی به رویتان باز خواهد شد. دست به کاری خواهید زد و آن را با موفقیت به سرانجام خواهید رساند. فرصت‌ها را از دست ندهید. در موردی عاطفی شخصی با نادانی در کار شما سنگ می‌اندازد، با صبر و حوصله و توضیح به موقع شما شک و شبهه‌ها از بین خواهد رفت. در انتخاب کلمات دقت کنید.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: آ د د
تعبیر: بخت و اقبال خوبی دارید، اما باید دست از تنبلی و کاهلی بردارید تا به نیات تان برسید. زنی که نقشی بر چهره دارد سعی می‌کند تا مشکلاتی برایتان پدید بیاورد باید هر چه سریعتر جلویش را بگیرید. قصد دارید تا به سفر زیارتی بروید که اگر آن را انجام دهید دلتان آرام میگیرد و زندگی برایتان راحت‌تر خواهد شد. اندیشه‌ی اینکه دست به کاری بزرگ بزنید همه‌ی زندگی تان را تحت الشعاع خود قرار داده، در نظر داشته باشید که انجام این کار نیازمند یک همراه است، همراهی که از جهات مختلف توانایی‌های بالایی داشته باشد و از ریسک کردن واهمه‌ای به دل راه ندهد. کمترین تردیدی به خود راه ندهید. احساسات تان را با کمک گرفتن از زبان شیرین تان بیان کنید.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ب ب آ
تعبیر: دوری از شخصی باعث ناراحتی بسیار زیادی در شما شده است بهتر است؛ به خودتان بیایید و غرور و تکبر را کنار بگذارید تا این دلتنگی را از بین ببرید و خودتان را از مشکلات نجات دهید، افکار بیهوده را از ذهن خود کنید که برایتان مشکلات بزرگی در زندگی به وجود می‌آورد، و شما را به دردسر‌های فراوانی مواجه می‌کند. نیتی در دل دارید، اطمینان داشته باشید که عاقبت خوش این کار تغییرات بسیاری را در زندگی تان به وجود می‌آورد. اتفاقات پیش آمده‌ی این اواخر خودخواهی و غرور بیش از حدتان را از بین برده، به هنگام نیاز کمک بطلبید و با خودتان مهربان‌تر باشید، همین روز‌ها فردی که مدت مدیدی است از او بی خبرید به طور ناگهانی و بی خبر به سراغتان می‌آید.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: د د ج
تعبیر: غم و اندوه از زندگیتان خارج خواهد شد و موفقیت و سربلندی در آینده برایتان به وجود خواهد آمد، سعی کنید؛ سپاسگزار نعمت‌های فراوان خداوند باشید و از یاد و نام او غافل نشوید، تا بتوانید خوشبختی را در آینده به دست بیاورید و به موفقیت برسید، اگر قصد رفتن به سفری را دارید بهتر است؛ فعلا به تاخیر بیندازید. تمام کینه‌ها و کدورت‌ها را دور بریزید بدین ترتیب دیگران هم راحت‌تر دوستتان خواهند داشت. با آغوش باز پذیرای شخصی باشید که در گذشته بسیار برایتان مهم بوده، حرفی از گذشته به میان نیاورید هر دوی شما بهای اشتباهاتتان را پرداخته اید. پیشنهاد کاری یا مالی به شما می‌شود آن را به فال نیک بگیرید، بدون شک می‌توانید به موفقیت‌های شایان توجهی دست پیدا کنید.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: د د آ
تعبیر: روزگار بر وفق مراد شماست به زودی آینده‌ای خوب و خوشی در پیش رو خواهید داشت موفقیت و سربلندی را در زندگیتان به دست می‌آورید، سعی کنید؛ نگران اوضاع پولی و مالی خود نباشید به لطف خداوند به ثروتی می‌رسید که تمام مشکلات شما از بین می‌رود و خوشبختی و آرامش در زندگی تان سرازیر می‌شود. برای تصمیمی که می‌خواهید بگیرید حتما" نظر خانواده را مد نظر قرار دهید. به خاطر داشته باشید که همیشه خودخواهی بیش از حد کار دستتان داده است. متاسفانه این اواخر بسیاری از کار‌هایی را که شروع می‌کنید قبل از آنکه به نتیجه برسد نیمه کاره رها می‌کنید. با یک اشتباه دیگران تمام محسناتشان را زیر سوال نبرید. برای صراحت و رک گویی دیگران ارزش قایل شوید.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: ج ب ج
تعبیر: طالعت خوب نیست. شخصی در صدد شماست که میخواهد مشکلات بزرگی در آینده برایتان به وجود بیاورد و شما را به دردسر‌های بزرگی مواجه کند، بهتر است؛ حواستان را جمع کنید و به کسی در زندگی اعتماد نداشته باشید که برایتان مشکلات بزرگی در زندگی ایجاد می‌کند و شما را به نابودی می‌رساند. اگر دوست دارید کاری را که در ذهن دارید به تنهایی انجام دهید، لزومی ندارد در موردش این همه با دیگران صحبت کنید. مشورت کردن با دیگران همیشه لازم و ضروری نیست. مراقب پیشنهادی که به شخصی می‌دهید باشید و مطمئن باشید که از پس آن بر می‌آیید وگرنه به مخمصه بدی خواهید افتاد. مقدمات یک سفر برایتان فراهم خواهد شد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار