گوناگون

فال ابجد امروز شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲

فال ابجد امروز شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲

پارسینه: فال ابجد روزانه امروز شنبه ۴ آذر را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ج آ ب
تعبیر: خیر و برکت در زندگی شما سرازیر می‌شود به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد و شادی و خوشبختی در زندگی برایتان به وجود می‌آید اگر گمشده‌ای دارید به زودی پیدایش می‌کنید و موفقیت و سربلندی را در زندگی بدست میآورید که شادی را برایتان ایجاد میکند. سخت نگیرید و به همه چیز بخندید، وامی می‌گیرید که باعث پیشرفتتان می‌شود. در راهی پا گذاشته اید باید صبر و حوصله بیشتری به خرج دهید، حالا که ریسک کرده اید باید هوشیارانه عمل کنید. بدترین چیز اضطراب و وسواس است سعی کنید خود را آرام نگه دارید. موسیقی و گردش برایتان مفید است. خبر‌هایی که فکرش را هم نمی‌کنید می‌شنوید، سفر خوبی در انتظار شماست.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د آ آ
تعبیر: طالعت خوب نیست. با مشکلات بزرگ در زندگی خود روبرو خواهید شد شخصی در زندگی به شما حسادت می‌کند و می‌خواهد برای تان مشکلات بسیار زیادی در آینده به وجود بیاورد، بهتر است؛ حواستان را جمع کنید تا به نابودی و شکست در زندگی خود مواجه نشوید. مسئولیت‌های زیادی را بر عهده گرفته اید که بیشتر از توان شماست. روز‌های شاد منتظر شما هستند. به وضعیت تغذیه خود توجه کنید. خبر تلفنی از شخصی باعث شادی تان می‌شود. دست از دودلی و شک بردارید. حواستان باشد که با دیگران طوری رفتار نکنید که فکر کنند از آن‌ها سوء استفاده شده، انصاف را رعایت کنید وگرنه دوستان را از اطراف خود می‌پراکنید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: د ج ج
تعبیر: از مشکلات خلاصی می‌یابید و زندگی روی خوشش را به شما نشان خواهد داد. خبری به دستتان میرسد که ممکن است از جانب یکی از دوستان نزدیکتان باشد، اما نباید این قضیه موجب شود تا امیدتان را به خداوند از دست بدهید. سعی کنید تا همواره به دنبال کسب روزی حلال باشید و از دوستان ناموافق دوری کنید تا سعادتمند خوشبخت شوید. شما به خوبی می‌دانید در زندگی چه می‌خواهید، به سمت آن قدم بردارید. دلیل اوقات تلخی‌ها و کلافه گی‌های اخیرتان دوری و بی توجهی به خودتان است. دلتنگ مسافری راه دور هستید که به زودی به دیدارتان خواهد آمد و دلتان به دیدارش شاد می‌شود. به یک میهمانی دعوت خواهید شد، این دعوت را بپذیرید، اما مراقب حرف‌های دیگران باشید، طوری رفتار نکنید که نتوانید خلافش را ثابت کنید.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د آ ج
تعبیر: اقبال نیکی در انتظارتان است و به هر آنچه که در آرزویش هستید می‌رسید، اما در صورتی که از مسیر خود منحرف نشوید و به سخنان بزرگتر هایتان توجه نشان دهید. به زودی مالی به دستتان میرسد که شما را از فقر اقتصادی نجات می‌دهد پس کنید تا آن را پس انداز کنید. در نماز‌های تان کاهلی نکنید و همواره برای هر چیزی از خداوند طلب یاری و مدد کنید. برای خریدن یک هدیه خساست به خرج ندهید، گاهی بهتر است سر کیسه را شل کنید. در فکر تدارک و برگزاری یک میهمانی بزرگ هستید. برای رسیدن به یک توافق کاری شرایط طرف مقابل را به دقت گوش کرده و در نظر بگیرید وگرنه در یک دور باطل مذاکرات بی نتیجه گیر خواهید کرد که فقط از شما انرژی گرفته و نهایتا به آنچه که می‌خواهید نمی‌رسید.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ج ب د
تعبیر: به جاه و منزلت می‌رسید و آنقدر ارج و قرب می‌یابید که همگان بر شما رشک می‌برند. اگر قصد دارید تا سفری را آغاز کنید هم اکنون دست نگاه دارید که دشمنان در کمینتان هستند. ممکن است فردی پشت سرتان بدگویی‌هایی انجام دهد، اما باید صبور باشید و در مقابلش ایستادگی کنید تا گزندی به شما نرسد. شما به خانواده خود بسیار اهمیت می‌دهید که این خوب است، اما حواستان باشد تا جایی پیش نروید که خودتان را فراموش کنید. برای رسیدن به خواسته تان از هیچ تلاشی فرو گذار نمی‌کنید و همین خصوصیت باعث می‌شود در هر کاری که انجام می‌دهید بهترین باشید به تازگی مجبور شده اید در زندگی اهم و مهم کرده و انتخابی بکنید که برایتان بسیار مشکل بوده.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: آ آ ب
تعبیر: از رنج و اندوه خلاصی می‌یابید و بالاخره رنگ سلامتی و خوشی را خواهید دید. در این نیتی که دارید هیچ خیری برای تان نیست پس از آن صرف نظر کنید تا خدایی نکرده آسیبی به شما نرسد. دست به کار‌هایی می‌زنید که از انجام شان پشیمان می‌شوید و برای این که دوباره راه تان را بیابید باید از خداوند طلب کمک و مغفرت کنید. اینکه بر ترس هایتان غلبه کرده و راه خود را انتخاب کره اید بسیار خوب است مطمئن باشید انتخاب درستی کره اید که بعد‌ها به خاطرش به خودتان آفرین خواهید گفت. این روز‌ها اگر مراقب زبانتان نباشید به شدت پشیمان خواهید شد، با هر کسی هر شوخی را نکنید شخصیت خود تان را ناخواسته زیر سوال خواهید برد و مجبور به توضیح دادن خواهید شد که فایده‌ای هم ندارد.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: ب ج آ
تعبیر: مقصود نیکی ندارید و اگر اقدام به آن کنید متاسفانه رنج و اندوه فراوانی به شما خواهد رسید. فردی سعی دارد تا شما را از راه به در کند و مشکلاتی برایتان پدید بیاورد بهتر است که به حرفهایش گوش فرا ندهید و در راه خودتان بمانید. نماز و قران بیشتر بخوانید تا از مسیر درست منحرف نشوید. به زودی وصلتی در پیش دارید که سعادت و خوشبختی فراوانی را نصیبتان خواهد کرد مبارک است انشاالله. برای گفتن حقیقتی دو دل هستید، اگر گفتن اش سودی برای کسی ندارد خودتان را خسته نکنید، صلاح مملکت خویش خسروان دانند. برای اقدام به یک سرمایه گذاری کوچک بهتر است کمی دست نگه دارید و بیشتر مطالعه کنید. وقت آن رسیده که به مسیر زندگی تان بیشتر و جدی‌تر فکر کنید، وضعیت کنونی را برای مدت طولانی نمی‌توانید ادامه بدهید.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: ج ب ج
تعبیر: بخت و اقبال نیکی دارید و به آرزوهایتان خواهید رسید. اگر از نبود چیزی در زندگیتان ناراحت و غمگین هستید به زودی آن را خواهید یافت و عشق و زیبایی وارد زندگیتان خواهد شد. ممکن است شخصی برایتان دامی پهن کند فریبش را نخورید و اجازه ندهید تا در قلبتان نفوذ کند توکلتان بر خداوند باشد تا سعادت‌مند شوید انشالله. برای یک روز هم که شده همه در‌های ارتباطی با دنیا را به روی خودتان ببندید و به دنبال روشی برای گوش دادن به ندای درونتان باشید. تکلیفتان را با شخصی که درگیری ذهنی فراوانی برای شما درست کرده روشن کنید. سعی کنید با تصمیمی که می‌گیرید کنار بیایید حتی اگر برایتان مشکل باشد. این روز‌ها دوروبرتان بسیار شلوغ است بهتر است از این فرصت استفاده کنید.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ب د د
تعبیر: در کارتان هیچگاه عجله نداشته باشید سعی کنید؛ صبورانه به تمام کار‌های زندگیتان رسیدگی کنید تا بتوانید به مقامات بالا و آرامش خودتان را برسانید در زندگی شخصی می‌خواهد به شما صدمات بسیار زیادی وارد کند بهتر است؛ حواستان را جمع کنید تا به نابودی و شکست مواجه نشوید. شما شیفته ى خانواده و دوستانتان هستید و شخصی که می‌خواهد شما را برنجاند از همین نقطه ضعفتان استفاده خواهد کرد، هوشیار باشید و عکس العملی که او به دنبالش است را نشان ندهید. چنانکه برنامه سفر دارید بهتر است برنامه تان را فعلا به تاخیر بیندازید. کاری برای یکی از نزدیکان تان کرده اید که بسیار خوشحالش کرده. دوره بحرانی را پشت سر گذاشته اید که اثراتش هنوز در رفتارتان مشهود است.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: د ج آ
تعبیر: استرس و اضطراب را از خود دور کنید طالعتان باشما یار است و شما را به هدف و خواسته‌های قلبی تان میرساند سعی کنید؛ در زندگی انرژی‌های منفی را از خود دور کنید تا به سربلندی و مقامات بالا خودتان را برسانید و زندگیتان را به خوبی بسازید. سعی کنید کار‌های شخصی تان را خودتان انجام دهید تا اینقدر عصبی نشوید. ناخواسته رفتاری از شما سر زده که در شان شما نیست، خیلی مراقب رفتار و کردارتان باشید. در انتخاب دوست محتاط باشید بیش از حد خوش بین هستید. اگر اشتباهی کردی بلافاصله پس از متوجه شدن اعتراف کنید تا شخصیت شما زیر سوال نرود خونسردی خود را حفظ کنید.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ج د ب
تعبیر: روزگار بر وفق مراد شما به زودی زندگی تان سر و سامان می‌گیرد و شما به خواسته‌ها و آرزو‌های قلبی تان خواهید رسید، اگر قصد انجام معاملات پولی و مالی را دارید هر چه زودتر به انجام برسانید که برایتان موفقیت و سربلندی را در آینده به وجود می‌آورد. در یک مشاجره کاری شرایط به نفع شما تغییر خواهد کرد به شرط اینکه کمی هوشیار‌تر عمل کنید و از اخبار اطرافتان غافل نباشید. شما اهل خانه و خانواده هستید اجازه دخالت و اظهار نظر به شخصی که این روز‌ها زیر گوش تان حرف‌های بیهوده می‌خواند ندهید، دست از خساست بردارید و کمی برای خودتان خرج کنید. مبلغ زیادی به زودی بدستتان خواهد رسید.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: ج ج ج
تعبیر: دست از دروغ گفتن‌های بیهوده بردارید که مشکلات بزرگی در آینده برایتان به وجود می‌آورد و شما را به نابودی و شکست در آینده مواجه می‌کند، بهتر است؛ حواستان را جمع کنید تا گول ظاهر اطرافیان خود را در زندگی نخورید و مشکلات بزرگی در زندگی برایتان ایجاد نشود. درگیری دادگاهی یا مسئله حقوقی را که داشته اید ختم به خیر می‌شود. اگر بچه دار هستید حواستان به زندگی زناشویی تان باشد، بچه‌ها نباید مانع آن شوند که با همسرتان بیشتر وقت بگذرانید. به تازگی کاری را که مدت‌ها به آن فکر می‌کرده اید شروع کرده اید، حواستان باشد که از حالا باید بیشتر تلاش کنید. حواستان به حرف‌هایی که به شما زده می‌شود باشد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار