گوناگون

دلیل رد ابری شکل هواپیماهای مسافربری

دلیل رد ابری شکل هواپیماهای مسافربری

پارسینه: وقتی بنزین هواپیما در موتور می‌سوزد مقدار زیادی بخار آب و ذره‌های دوده تولید می‌شود. این مواد معمولا به شکل دود از هواپیما خارج می‌شود.

به گزارش پارسینه و به نقل از اسکای ایرلاین؛ وقتی بنزین هواپیما در موتور می‌سوزد مقدار زیادی بخار آب و ذره‌های دوده تولید می‌شود. این مواد معمولا به شکل دود از هواپیما خارج می‌شود.

وقتی هواپیما در ارتفاع بالای ۸ هزار متر پرواز می‌کند و این ترکیب در دمای پایین‌تر از منفی ۴۰ درجه سانتیگراد قرار می‌گیرد، ذره‌های دوده و بخار آب، کریستال‌های بسیار ریز یخ را ایجاد می‌کنند و نواری طولانی از این کریستال‌ها در امتداد هواپیما کشیده می‌شود.

هواپیما‌هایی که پایین‌تر از ۸ هزار متر پرواز می‌کنند چنین نوار سفیدی در امتدادشان دیده نمی‌شود، چون در ارتفاع پایین‌تر دمای هوا بالاتر است و ذره‌های بخار آب، یخ نمی‌زند.

متاسفانه در باور عامیانه بعضی از مردم فکر می کنند این هواپیماها سم وارد هوا میکنند و روی آن نام پروژه Chemtrail گذاشته اند.

ارسال نظر

 • ناشناس

  مگه سم وارد هوا نمیکنن خوبم وارد میکنن این همه مریضی پس چیه

 • ناشناس

  چرا چرت مینویسی، هیچکس فکر نمیکنه دارن سم پخش میکنه از خودتون حرف درنیارین

 • ناشناس

  بخار ناشی از سوختن حدود ده متر امتداد دارد و دقایقی بعد محو میشود.چه دلیلی میتواند داشته باشد که ساعت ها آثار خروجی موتور هواپیما در آسمان بر قرار باشد .چرا شما رسانه ها برای نابودی بشر و بدور از انسانیت قدم بر میدارد.مردم دیگه آگاه شدن و نابودی شیطان نزدیک است.

 • سعید‌آریایی

  اینستاگرام‌شده‌منشا‌دروغ‌خیلی‌مردم‌تو‌این‌شبکه‌اجتماعی‌اغفال‌میشن
  چون‌نظارت‌درستی‌نداره‌

 • ناشناس

  سم یا کمتریل هستن برای بیماری و رخوت من وشما

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار