گوناگون

یک تیر و سه نشان در این جنگنده رادارگریز بومی کره جنوبی!+ عکس

یک تیر و سه نشان در این جنگنده رادارگریز بومی کره جنوبی!+ عکس

پارسینه: اولین جنگنده رادارگریز بومی کره جنوبی، KF-21 Boramae، قرار است بروزرسانی‌های کاربردی را تجربه کند.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبر آنلاین؛ یک تصویر تولید شده توسط کامپیوتر، KF-۲۱ نشان می‌دهد که به یک جنگنده بدون سرنشین بزرگ متصل است، با هواپیما‌های بدون سرنشین کوچک‌تر که برای اطلاعات الکترونیکی (ELINT)، جنگ الکترونیک (EW)، شناسایی نوری و اهداف ضد رادار استفاده می‌شوند.

این تصویر در چندین صفحه رسانه اجتماعی در Sina Weibo که در مورد امور نظامی چین و آسیا بحث می‌کند، منتشر شد. Boramae در چند ماه گذشته به موفقیت سریعی دست یافته است، اما هنوز راه درازی برای تکمیل هشتاد و پنج درصد از ۲۰۰۰ پرواز آزمایشی خود قبل از انتخاب نمونه‌های اولیه برای تولید انبوه دارد.

با این حال، تعداد پرواز‌های آزمایشی با هر شش نمونه اولیه موجود پس از پایان ساخت، تسریع خواهد شد. این جنگنده برجسته بدون سرنشین با سه هواپیمای بدون سرنشین کوچکتر دیگر که به نظر می‌رسد می‌تواند آن‌ها را داخل یک محفظه داخلی با در‌های جمع شونده حمل کند، متصل است.

یک تیر و سه نشان در این جنگنده رادارگریز بومی کره جنوبی!+ عکس

در بال راست آن یک «سکوی هوایی قابل تطبیق (AAP) برای جمع‌آوری اطلاعات با سیستم الکترواپتیکال/مادون قرمز (EO/IR) است.» پهپاد کنار آن یک «AAP برای عملیات فریب» است، در حالی که پهپاد کنار بال چپ یک «AAP برای پارازیت سیستم‌های متخاصم» است.

جینز گزارش داد که این مفهوم در طی نمایشگاه بین المللی هوافضا و دفاع (ADEX) ۲۰۲۳ در سئول، که از ۱۷ تا ۲۲ اکتبر برگزار شد، آشکار شد.

منبع: eurasiantimes

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار