گوناگون

فال روزانه تاروت سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲

فال روزانه تاروت سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲

پارسینه: در ادامه فال روزانه تاروت سه شنبه ۱۱ مهر را مشاهده می کنید.

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت. فال روزانه تاروت امروز سه شنبه ۱۱ مهر را مشاهده می‌کنید.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت پاپ: آیا برای تغییرات آماده اید؟ از امروز به بعد تغییرات مثبتی را در کار، روابط اجتماعی و فعالیت‌های زندگی خود مشاهده خواهید کرد. حال نوبت آن است که تمام توجه تان را بر زندگی خود متمرکز کنید. اگر هنوز آمادگی آن را ندارید، امشب در آرامش، فهرستی از فعالیت‌هایی را که در حال انجام آن هستید تهیه کنید و برنامه ریزی خود را دوباره به دقت مرور کنید. توصیه می‌کنیم زیاد احساسی برخورد نکنید، حداقل امشب را.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت ملکه: آیا اخیرا تغییراتی را در شخصیت خود مشاهده کرده اید؟ این سوالی است که مدام ذهن تان را درگیر کرده است. نگران نباشید، تغییر شغل، محیط زندگی یا حتی دیدار با فردی ناآشنا بسیار برایتان جذاب خواهد بود و همه چیز به بهترین شکل خود پیش خواهد رفت، پس از شرایط جدیدی که در آن به سر می‌برید، نهایت لذت را ببرید. لازم نیست آنقدر جدی به مسائل عاطفی نگاه کنید. گاهی همه چیز خود به خود به بهترین شکل پیش خواهد رفت.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت کیمیاگر: از آنجا که شما فردی کنجکاو هستید که از کشف و اکتشاف لذت می‌برد و مدام ایده‌های نو به ذهن تان می‌رسد، به زودی فرصتی برایتان فراهم می‌شود که پله‌های موفقیت را طی خواهید کرد. اگر می‌خواهید کمی به زندگی خود هیجان دهید، شریک زندگی تان را با یک بلیط کنسرت غافلگیر کنید. امروز تا می‌توانید به ظاهر خود اهمیت دهید، زیرا ارتباطات و روحیه اجتماعی شما این روز‌ها به اوج خود می‌رسد بنابراین از این فرصت نهایت استفاده را بکنید.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت عشاق: امروز انرژی مثبت زیادی خواهید داشت بنابراین بهترین فرصت است تا آن را صرف هدف‌های مهم زندگی تان کنید. شاید لازم باشد برخی اخلاق‌های بد خود را تغییر دهید و به راه‌های دیگری بیاندیشید. شما در حال بالا رفتن از پله‌های موفقیت هستید، اما مراقب باشید در این راه قدم هایتان را بر پای دیگران نگذارید. شما از کار و زندگی خصوصی تان راضی هستید بنابراین این شادی را جشن و و امشب را با معشوق خود بیرون از خانه به سر ببرید.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت خورشید: رابطه عاطفی شما در مسیر باد قرار گرفته است و شما نیز از این مسئله ناراضی نیستید. شما دوست دارید شرایط جدید را تجربه کنید و خودتان را در موقعیت‌های گوناگون بسنجید. تصمیم شما هر چه باشد، پایان خوبی در انتظارتان است بنابراین نگرانی به دلتان راه ندهید. دروازه‌های خوشبختی به روی شما باز شده، گذشته را رها کنید و تمرکز خود را به مسیر روبه روی تان بگذارید. قبل از اقدام به شروع هر رابطه‌ای خوب درمورد آن فکر کنید. کلام تان نشان دهنده ذهن و شخصیت شما است، بنابراین مراقب سخنان خود باشید.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت ابله: امروز روحیه ریسک پذیری شما افزایش می‌یابد، اما احتیاط کنید. زیاده خواهی ممکن است به برنامه‌های شما آسیب برساند حتی روحیه شما را خراب کند. اگر یکی از دوستان تان یا شما مخالفت کرد، لجاجت خود را کنار بگذارید و با گفتگو موضوع را حل کنید. شاید از شنیدن این که امروز روابط عاطفی خوبی را با فرد مورد علاقه تان تجربه می‌کنید خوشحال شوید. ایده‌های خود را مطرح و از علاقمندی هایتان با او صحبت کنید. گفتگو صبر و لذت شما را از رابطه، افزایش خواهد داد.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت چرخ سرنوشت: ماه گذشته اتفاق‌های عجیب و غریبی را، به خصوص در روابط عاطفی تان، تجربه کرده اید، اما امروز تمام آن نگرانی‌ها به پایان می‌رسد و شما آرامش را تجربه خواهید کرد. از این فرصت استفاده کنید و به جای حال، تمرکزتان را بر آینده بگذارید. شاید برای برنامه ریزی تنها یک ماه فرصت داشته باشید پس از همین حالا دست به کار شوید، اما برای رسیدن به روهایتان عجله نکنید. بهتر است با آرامش تمرکز خود را روی مسئولیت‌ها و وظایف زندگی خود بگذارید.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت ستاره: چالشی را در زندگی تان تجربه می‌کنید که ممکن است کمی روحیه شما را خراب کند، اما نگران نباشید، زیرا تقدیر کارش را خوب بلد است. شما باید تحت هر شرایط اعتماد به نفس خود را حفظ کنید و با توانایی‌های خود افراد زیادی را به خود جذب کنید. اگر می‌خواهید در جمع بدرخشید، امروز بهترین فرصت است. پس با دوستان یا همکاران تان تماس بگیرید و برنامه‌ای را برای شب ترتیب دهید. امشب ارتباطات شما با دیگران به بهترین نحو پیش خواهد رفت. خوش بین باشید و آنچه در ذهن تان می‌گذرد را بیان کنید.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت اعتدال: اگر چه این اواخر را با استرس گذرانده اید، اما بزودی به آرامش خواهید رسید. تا جایی که می‌توانید از این فرصت برای تعادل انرژی و احساسات تان استفاده کنید. اگر از شرایط فیزیکی خود راضی نیستید، کمی استراحت را به شما پیشنهاد می‌کنیم. فرد مورد علاقه خود را به شام دعوت کنید یا اگر مجرد هستید، به دنبال کاری که از آن لذت می‌برید، باشید به عنوان مثال با دوست صمیمی تان قرار ملاقاتی بگذارید و به رستوران مورد علاقه خود سری بزنید. معجزه موسیقی را نیز در زندگی تان فراموش نکنید

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت مرد دار آویز: ایده‌های جدیدی به ذهن تان رسیده که بر موفقیت شما تاثیر بسزایی دارد. دوست دارید کمی خود را از دیگران کنار بکشید، اما آیا به عواقب آن فکر کرده اید؟ می‌دانید برای این که فردی منحصر بفرد و خاص باشید، چه کار‌هایی باید انجام دهید؟ اگر هنوز درباره تصمیمی که گرفته اید شک دارید، دوباره در آرامش بنشینید و به آن فکر کنید یا اگر احتیاج به کمک دارید، از دوستان یا اقوام خود کمک بگیرید. بهتر است کمی دست از خیال پردازی بردارید و تمرکز خود را بیشتر روی واقعیات بگذارید.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت کاهن اعظم: از امروز به بعد شرایط جدیدی را در زندگی خود تجربه خواهید کرد. پس از مدت‌ها تلاش و خستگی، بالاخره به هدف یتان نزدیک شده اید. شاید لازم باشد دوباره درباره روشی که در پیش گرفته اید بهتر بیاندیشد. در مورد مسائل عاطفی به دو راهی برخورده اید و احساس می‌کنید که با شریک زندگی تان تفاهم ندارید، اما عجله نکنید، گفتگو بهترین راه برای حل مشکلات است. شاید لازم باشد مسائل را بار دیگر از زاویه دید دیگری بررسی کنید.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت ماه: امروز، روز خوبی برایتان خواهد بود پس از صحبت با یکی از دوستان، ایده‌های جدیدی برای زندگی به ذهن تان رسیده و حال زمان آن است که آن‌ها را عملی کنید. اگر مجرد هستید، امشب شانس عاشق شدن به شما روی می‌آورد و از میان دوستانی که ملاقات می‌کنید با فرد جدیدی آشنا خواهید شد. اگر می‌خواهید رابطه تان ادامه یابد، همین حالا در مورد اهداف زندگی خود با او صحبت کنید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار