گوناگون

 بزرگترین آناکوندای شکار شده در جهان+ فیلم

 بزرگترین آناکوندای شکار شده در جهان+ فیلم

پارسینه: در حالی که چندین گونه از آناکوندا وجود دارد، آناکوندای سبز بزرگترین و شناخته شده ترین آنهاست. یکی از جذاب‌ترین جنبه‌های آناکوندا اندازه آنهاست، به طوری که برخی از افراد به ابعاد واقعاً عظیمی می‌رسند.

سانا نوشت: آناکونداها یکی از بزرگترین مارهای جهان هستند که به دلیل طول و دور چشمگیر خود شناخته شده اند. این خزندگان غیر سمی در جنگل‌های بارانی و مرداب‌های آمریکای جنوبی یافت می‌شوند؛ جایی که آنها شکارچیان راس محسوب می شوند که می‌توانند طعمه‌های بزرگ‌تر از خودشان را از بین ببرند.

در حالی که چندین گونه از آناکوندا وجود دارد، آناکوندای سبز بزرگترین و شناخته شده ترین آنهاست. یکی از جذاب‌ترین جنبه‌های آناکوندا اندازه آنهاست، به طوری که برخی از افراد به ابعاد واقعاً عظیمی می‌رسند.

علیرغم شهرت وحشتناک آناکونداها، آناکونداها بخش مهمی از اکوسیستم آنها هستند و به تنظیم جمعیت گونه های طعمه کمک می کنند و به عنوان طعمه برای سایر شکارچیان عمل می کنند.

درک این مارهای جذاب و رفتار آنها بخش مهمی از درک شبکه پیچیده زندگی در جنگل های بارانی آمریکای جنوبی است. بزرگترین آناکوندای ثبت شده تا کنون بیش از ۳۰ فوت طول و بیش از ۵۰۰ پوند وزن داشت.

آناکونداها شکارچیان و طعمه های مهمی در اکوسیستم خود هستند و نقش مهمی در شبکه پیچیده زندگی در جنگل های بارانی آمریکای جنوبی دارند.

بزرگترین آناکوندای ثبت شده یک آناکوندای سبز ماده بود که ۳۳ فوت و ۸۸۰ پوند وزن داشت. این مار عظیم الجثه در طبیعت در برزیل شکار شد و اندازه گیری ها توسط رکوردهای جهانی گینس تایید شد.

در حالی که این آناکوندا بزرگترین مارهایی است که تا به حال ثبت شده است، ادعاهای زیادی مبنی بر وجود مارهای بزرگتر وجود دارد، اما هیچ کدام تایید نشده است. توجه به این نکته مهم است که تخمین اندازه مارها اغلب اغراق آمیز است و اندازه گیری دقیق آنها در طبیعت دشوار است.

بزرگ‌ترین آناکوندای ثبت‌شده، علاوه بر طول چشم‌گیرش، ۴۴ اینچ ضخامت دارد و آن را به یکی از ضخیم‌ترین مارهایی تبدیل می‌کند که تاکنون دیده شده است. آناکونداها به داشتن ماهیچه های قدرتمند معروف هستند و می توانند طعمه خود را با نیرویی باورنکردنی منقبض کنند.

علیرغم شهرت وحشتناک آناکونداها، آناکونداها به طور معمول تهدیدی برای انسان نیستند و به احتمال زیاد از تماس با آنها اجتناب می کنند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار