گوناگون

فال ابجد امروز شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

فال ابجد امروز شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

پارسینه : فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است.فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز شنبه 13 خرداد ۱۴۰۲ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

فال ابجد متولدین فروردین ماه

فروردین

ابجد فال شما : د د ب

تعبیر فال ابجد: ‌از این نیت که کرده ای باید صبر کنی تا مرادت حاصل شود. اگر قصد سفر داری برو، نفع خوبی از آن خواهی برد. اگر قصد انجام کار خیری را داری به آن عمل کن. مراقب باش تا گناه نکنی. برای بهتر شدن کارها به خداوند توکل کن.

فال ابجد متولدین اردیبهشت ماه

اردیبهشت

ابجد فال شما : ج د آ

تعبیر فال ابجد: ‌به نظر می‌رسد اهل فتنه هستی و شر به پا می کنی. دست از خصومت بردار تا به غم مبتلا نشوی. زبانت را نگه دار وگرنه دوستان و آشنایان از تو رنجیده شده و تو را ترک می کنند. چند وقت دیگر گشایشی در کارت پیدا می‌شود. از جایی که انتظار نداری سود و منفعتی به تو می‌رسد. برای آنکه به رفاه و سعادت برسی باید کوشش و همت کنی. در چند روز آینده خبر خوشی به تو می‌رسد و در پیش بعضی عزیز می‌شوی.

فال ابجد متولدین خرداد ماه

خرداد

ابجد فال شما : د ج ب

تعبیر فال ابجد: ‌در چند روز آینده خبر خوشی به تو می‌رسد. یک طلب سوخته و یا یک چیز گم شده را به دست می‌آوری. کارها بر وفق مراد تو خواهد بود. سود یا پول زیادی نصیبت می‌شود. با دوستان خوب مشورت کن چون از راهنمایی آنها سود خواهی برد. مال حلال خوبی به دست می‌آوری؛ قدر آن را بدان و شکر خدا کن. می‌توانی از آن به افراد مستحق احسان کنی تا اجر معنوی نصیبت شود.

فال ابجد متولدین تیر ماه

تیر

ابجد فال شما : ج آ ‌آ

تعبیر فال ابجد: ‌به آنچه نیت کرده ای می‌رسی اما باید منتظر بمانی. از اعمال بد دوری کن تا از غم و رنج در امان بمانی. از فکر بد و پول حرام دوری کن، خداوند روزی تو را به تو بخشیده است. به زودی یک خبر خوشحال کننده به تو می‌رسد که تغییراتی را در زندگی ات به وجود می‌آورد، اگر در همه امور به خداوند توکل کنی به مقصودت می‌رسی.

فال ابجد متولدین مرداد ماه

مرداد

ابجد فال شما : د ب د

تعبیر فال ابجد: طالع خوبی داری و به خواسته ات می‌رسی. روزی حلال به دست تو می‌رسد؛ قدرش را بدان. سعی کن به کسی خیانت نکنی چون صدمه بزرگی خواهی خورد. اگر قصد سفر دوری را داری از آن منصرف شو زیرا به رنج و زحمت خواهی افتاد. از کار و تلاش غفلت مکن تا به مقصود برسی ان شاالله

فال ابجد متولدین شهریور ماه

شهریور

ابجد فال شما : آ آ ب

تعبیر فال ابجد: اگر بیمار هستی به زودی سلامت خود را باز می یابی. به زودی زندگی خوبی را با خانواده ات خواهی داشت. در کار و معامله سود خوبی نصیب تو می‌شود. یکی از کسانی که به او نیکی می‌کنی به تو بدی می‌کند اما از کار خود پشیمان می‌شود چون غمخوار توست. اگر قصد سفر داری برو؛ سفر خوبی را خواهی داشت. اگر چیزی را از دست داده ای به زودی به دست خواهی آورد. اگر مسافری داری به زودی بازمی گردد. اگر کسی از نزدیکانت در زندان باشد به زودی آزاد می‌شود. اگر خواسته ای داری به زودی برآورده می‌شود. از کارهای بد حذر کن و در انجام کارهای خیر پیش قدم باش. به خاطر انجام یک کار خوب و خیر بر سر زبان ها می‌افتی. از جایی که انتظار نداری پول یا چیزی به شما می‌رسد پس خداوند را شکرگزار باش.

فال ابجد متولدین مهر ماه

مهر

ابجد فال شما : ب ب ج

تعبیر فال ابجد: ‌این قصد و نیتی که داری هیچ نفعی برایت ندارد. بهتر است از این نیت و خواسته دست برداری. از کارهای بد و حرام بپرهیز و به حلال قناعت کن. در کارت گشایش خوبی پیدا خواهد شد اگر مراقب افکار و نیاتت باشی. در زندگی صبر پیشه کن و به خداوند امیدوار باش.

فال ابجد متولدین آبان ماه

آبان

ابجد فال شما : ج د د

تعبیر فال ابجد: ‌با این قصد و نیتی که در سر داری ممکن است سلامتت به خطر بیفتد؛ بهتر است آن را از سر بیرون کنی وگرنه صدمه سختی خواهی دید. کسی به تو طعنه می زند؛ از او دوری کن. اگر در همه امور به خدا توکل کنی در کارت گشایش پیدا می شود و به مقصود می رسی.

فال ابجد متولدین آذر ماه

آذر

ابجد فال شما : آ ب ج

تعبیر فال ابجد: به زودی مقصودت بر آورده می‌شود و از غم رها می‌شوی. باید شکر خدا را به جا آوری. افرادی هستند که در عین دوستی غیبت تو را می‌کنند . از این افراد دوری کن. برای مقصود و نیتی که داری باید تلاش کنی تا به آن برسی. اگر کسی را رنجانده ای باید از او دلجویی کنی. نیات خیر داشته باش و در کارها محکم پیش برو، به خداوند توکل کن تا به مرادت برسی.

فال ابجد متولدین دی ماه

دی

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر فال ابجد: ‌به زودی گره کارت باز می‌شود و به هر خواسته ای که داری می رسی. ممکن است کسی به زودی به جمع خانواده شما افزوده شود. دوستان خوبی داری؛ به وقت نیاز با آنها مشورت کن. تا حدی از شر بدخواهان در امان هستی. در چند روز آینده یک خبر خوشحال کننده می شنوی. اگر آرزو یا نیتی داری به آن می رسی. در کارهایت به خدا توکل کن تا به امید حق کارهایت درست به انجام برسد. رازت را به هرکس نگو .خوددار باش و از بدی ها پرهیز کن. آنچه را که انتظار داری ان شاالله به زودی به دست خواهی آورد.

فال ابجد متولدین بهمن ماه

بهمن

ابجد فال شما : آ ب د

تعبیر فال ابجد: به زودی از طرف شخصی بزرگ کمکی به تو خواهدرسید و گشایشی در کارت پیدا می‌شود. از آسیب بدخواهان دور می مانی و دوستان نیز با تو صمیمی تر می‌شوند. اگر قصد سفر را داری انجام بده. اگر قصد ازدواج برای خودت یا کسی را داری یا قصد انجام کار یا معامله ای را داری انجام بده. بخت با شما یار است. فرزند صالحی نصیب شما می‌شود که قدمش برای شما خیر است. از مال حرام پرهیز کن. مراقب افکار و اعمال و رفتارت باش تا گرفتار صدمه و بلا نشوی.

فال ابجد متولدین اسفند ماه

اسفند

ابجد فال شما : ب ج د

تعبیر فال ابجد: طالعت نیک است و نیتت برآورده می‌شود. رازت را به کسی نگو. باید مراقب بدخواهان باشی. در کارت گشایش دیده می‌شود .به خداوند رحمان امیدوار باش و با توکل به او به کار و زندگی ات ادامه بده. اطمینان داشته باش که روزهای بهتری را در پیش خواهی داشت.

منبع: رصد روز

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار