گوناگون

ترافیک سنگین در ورودی های تهران

ترافیک سنگین در ورودی های تهران

پارسینه: جانشین پلیس راه راهور فراجا اعلام کرد: در آخرین روز تعطیلات نوروزی ترافیک ورودی تهران لحظه به لحظه پرحجم و سنگین‌تر می‌شود.

سرهنگ سیاوش محبی روز یکشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: بازگشت مسافران در همه جاده های منتهی به تهران ترافیک سنگینی را رقم زده است.

وی به رانندگان و مسافران توصیه کرد: بازگشت خود را به ساعات پایانی روز موکول نکنند و با مدیریت زمان و حرکت به موقع برای بازگشت در ترافیک جاده ها گرفتار نشوند.

این مسئول خاطرنشان کرد: ماموران پلیس راهور با آمادگی ۱۰۰ در صدی در حال آماده باش کامل در جاده ها خدمات رسانی می کنند.

محبی تاکید کرد: رانندگان با رعایت قوانین راهنمایی ورانندگی و پرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز سفری ایمن برای خود و سایر رانندگان رقم بزنند.

وی با بیان اینکه امروز بیشتر مردم به دامان طبیعت در خارج از شهر رفتند، توضیح داد: بهتر است هموطنانی که به دامنه طبیعت رفتند قبل از تاریکی هوا به شهر خود برگردند تا بازگشت آنها با ترافیک مسافران برون شهری تداخل نکند و ترافیک سنگین تر نشود.

جانشین پلیس راه راهور فراجا افزود: رانندگانی که در حال بازگشت هستند برای رسیدن به مقصد عجله و شتاب نداشته باشند و هر زمان احساس خستگی و خواب آلودگی کردند برای استراحت کوتاه توقف کنند تا از بروز حوادث جاده ا به دلیل خستگی و خواب آلودگی پیشگیری شود.

محبی ادامه داد: در حال حاضر محدودیتی در هیچ یک از محورهای مواصلاتی اعمال نشده و تردد در جاده های چالوس و آزاد راه تهران- شمال آزاد است.

وی یادآور شد: در صورت سنگین شدن ترافیک به منظور کاهش بار ترافیکی محدودیت اعمال و در صورت لزوم اعمال محدودیت در جاده ها اطلاع رسانی خواهد شد.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار