گوناگون

مستند جولان زنان بی حجاب و هنجارشکن به بهانه آزادی پوشش+ فیلم

مستند جولان زنان بی حجاب و هنجارشکن به بهانه آزادی پوشش+ فیلم

پارسینه: فیلم از اپال تا شمال؛ مستند جولان زنان بی حجاب و هنجارشکن به بهانه آزادی پوشش که در اینستاگرام منتشر شده است را تماشا کنید.

فیلم منتشر شده از مستند جولان زنان بی حجاب و هنجارشکن به بهانه آزادی پوشش با عنوان «از اپال تا شمال» با واکنش‌های فراوان کاربران در اینستاگرام مواجه شد.

به نقل از دیلی فوتبال؛ در این ویدیو که در شبکه‌های اجتماعی فراگیر شده، بخشی از پوشش زنان هنجارشکن که به بهانه آزادی پوشش به دنبال قبح شکنی بی حجابی هستند روایت شده است.

ارسال نظر

 • ناشناس

  به کجا چنین شتابان،فقط التماس یک لحظه تفکر

 • سوگل

  ۱)بی حجابی و اباحه گری هرگز دفعتا فرهنگ نمی شود، یقینا تدریجی و در یک پروسه انجام می شود.۲) هیچکس در جامعه ایرانی جرات و جسارت هنجارشکنی ندارد و خصوصا در مورد خانمها که بخواهند به هر طریق به خود آسیب بزنند، حالا کم یا زیادی فرقی ندارد، ولیکن هنجارشکنی تابع ساختارهای حاکم بر جامعه است، پس خود شخص شاید دیده شود به عنوان نقطه عطف، ولی در راس آن امر باید دنبال متولیان و افرادی گشت که زمینه رو مهیا کرده و فرد رو آماده بر برهم زدن و عدم تبعیت از روال قانونی نموده اند. پس مقصر یک شخص نیست بلکه جریانی است که به اون سمت سوق داده،و... الان هم ما یک خانم هستیم روحیات بانوان رو خوب می دونیم و یقین داریم این خانمها با پشتوانه اخلاقی و اجتماعی و سیاسی و امنیتی آزادانه اقدام می کنند.

  یک نکته؛«وقتی ارزشها عوض شوند، عوضی ها باارزش می شوند». الان حقیقت این هست که عوضی ها ارزشمند هست و دارای احترام و بانوان مقید در جامعه فقط نمادین حضور دارند و با مزاق اکثریت در چهره عمومی اینها خوش هست، دنبال مقصر گشتن هم آب در هاون کوبیدن است و هیچ ارزشی ندارد. این فضاهای ول و یله و رهای اینترنت دست کیست؟! همون هم آموزش رو آزاد و قبح شکنی می کند، این قدر پاسخ سخت نیست. ترویج فرهنگ و حجاب هم بگذارید در کوزه، آبش را بخورید(من خانم مفیدی هست، متخصص فرهنگی با نگاه ریالیستی یعنی واقع گرایانه به مسائل نگاه می کنم نه نگاه آنچه باید باشد که نیست!و مخاطب باید های اجتماعی و سیاسی و فرهنگی خود اشخاص کارگزار‌ و مسوولین مرتبط هستند)

 • ناشناس

  اینها فواحشی هستند که پایبندی به موازین اخلاقی و دینی نداشته و ماموریت دارند تا به اسم زنان معمولی حریم جامعه را بشکنند

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار