گوناگون

پیش بینی تکان دهنده سیاستمدار روس درباره ایران+ فیلم

پیش بینی تکان دهنده سیاستمدار روس درباره ایران+ فیلم

پارسینه: ولاديمير ژيرينفسكي، پارسال فوت كرد,تحليل هاي عجيبي داشت كه بيشترشان به واقعيت پيوسته مثلا 30سال پيش گفته بود كه روسيه با اوكراين واردجنگ خواهد شد،ان موقع روابط روسيه با اوكراين درعالي ترين سطح بود،اما كليپ ٦سال قبلش درمورد ايران را ببینید.

به گزارش پارسینه، پیش بینی تکان دهنده سیاستمدار روس درباره ایران ، در برنامه يكشنبه با ولاديمير اين بود، كه جنگ بعدي غرب با ايران در شمال خواهد بود كه آنگلوساكسون ها اين جنگ رابراي تجزيه ايران به ٦ كشور راه خواهند انداخت، ميليون ها آواره از ايران و ارمنستان و آذربايجان و اسراييل به روسيه پناهنده مي شوند و ما بايد از الان اماده باشيم، مي گفت ايران تنگه هرمز را خواهد بست و قيمت نفت به شدت بالا خواهد رفت و غربي ها به بهانه حقوق بشر و كنترل مسير انرژي از جنوب حمله مي كنند و ايران در دو جبهه درگير خواهد شد و برنده اصلي اين جنگ انرژي،آمريكا خواهد بود.

پيش بيني ديگر اين فرد از ٦سال پيش اين بود كه از سال ٢٠٢٤ ديگر در روسيه انتخابات رياست جمهوري نخواهد بود و شوراي رهبري مثل چین تشكيل خواهد شد.

ارسال نظر

 • ایرانی

  بنده به پیشگویی اعتقاد راسخ دارم واینده خیلی بدی درراه هست

 • محمد مهدی اسلامی

  __ بسمه تعالی __ گفردانه را چون زیاد خورده بود __ ز مغزش برون داده بوده است دود __سروش جان بیا پاسخش را نویس __ بگو داخل گور خود را مخیس __

 • سعید

  در واقع سناریو خود را بدست حاکمانی که مصالح مملکت را به رفقا میسپارند اجرا میکنند

 • ببر مازندران

  اون پیشگوی عراقی هم از این مزخرفات زیاد میگفت

 • ناشناس

  مواد زیاد مصرف کرده

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار