گوناگون

مخوف ترین جنگنده سیاه روسیه به پرواز در آمد+ فیلم

مخوف ترین جنگنده سیاه روسیه به پرواز در آمد+ فیلم

پارسینه: جنگنده ای که جهان از قبول کرده بود قرار نیست عملیاتی باشد مورد آزمایش قرار گرفته است.

یکی از جذاب‌ترین هواگرد‌های روس‌ها سوخو ۴۷ برکوت است. پرنده سیاه با بالی رو به جلو که البته هرگز عملیاتی نشد با وجود تمامی عنوان‌ها و تیتر‌های عوام پسند در بسیاری از مجلات و سایت‌ها علمی، ولی واقعیت این است که سوخو ۴۷ هرگز قرار نبود عملیاتی باشد و تنها یک اثباتگر فناوری بود.

در سال ۲۰۰۲ رسما اعلام شد که سوخو ۴۷ به عنوان یک اثبات گر فناوری در زمینه مواد کامپوزیت و سامانه هدایت دیجتال با سیم برای تکمیل پروژه های، چون سوخو ۳۵ و پاکفا به کار خواهد رفت اگرچه تا چند سال همچنان سوخو امید داشت که این پرنده را تولید کند، اما این اتفاق غیر ممکن بود. گفته می‌شود که اخیرا روسیه آن را آزمایش کرده است.

ارسال نظر

 • عباس

  بابا روسیه نمخواد جنگنده مخوف هواکنی که مردم مضلوم اکراینو بکشی یه فکری بحال پوتین کنید که طبق رای دیوان لاهه حکم بازداشتش صادر شده.

 • ناشناس

  هواپیماها وتجهیزات روسی درمقابل غربیها تاب مقاومت ندارند واین درجنگ اکراین وجنگ غربی ها باصدام خودش رانشان داد

 • علیرضا

  این فیلم سال 2019هست،روس ها سه مدل ازش ساختن برا اثبات فناوری،ولی به دلیل کمبود بودجه و مشکلات مالی روسیه کنار گزاشته شد،جدید نیست که شما نوشتی جدید

 • علی‌جان

  روسیه‌نه‌خودش‌وجهه‌قشنگی‌داره‌نه‌اخبارش

 • ناشناس

  درحمله به عراق یک دونه ازابن هواپیماهای روسی نتونستند پرواز کنند. از این گذشته این خبر چه ربطی به ما داره. لعنت بر آمریکا روسیه. انگلیس

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار