گوناگون

اقدام عجیب زن هندی از ترس ابتلا به کرونا! + فیلم

اقدام عجیب زن هندی از ترس ابتلا به کرونا! + فیلم

پارسینه: ماموران پلیس پس از بازکردن در خانه این زن با صحنه هایی وحشتناک روبه رو شدند.

اقدام عجیب یک زن جوان هندی که خود و فرزندش را به مدت سه سال در یک آپارتمان حبس کرده بود به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است. این زن که نگران بود پسرش به محض اینکه پا به بیرون از خانه بگذارد بر اثر کووید-۱۹ خواهد مرد دست به ان اقدام وحشتناک زد.

مونمون، یک زن ۳۶ ساله اهل گوروگرام با شروع همه گیری کرونا، ارتباط خود و پسرش را از دنیای خارج قطع کرده بود. او که از موج عفونت‌های کروناویروس و مرگ و میر ناشی از کووید-۱۹ که در سال ۲۰۲۰ هند را فرا گرفت، شوکه شده بود به این فکر افتاد که قطع هر گونه تماس با دنیای خارج تنها راه محافظت از پسرش است.

پسر این زن در آن زمان ۷ ساله بود. پس از این اقدام، شوهر این زن نیز مجبور شد با آن‌ها در داخل خانه بماند، اما وقتی پس از پایان محدودیت‌های قرنطینه او شروع به رفتن سرکار کرد، از بازگشت دوباره به خانه منع شد. این مرد که سال‌ها از خانواده اش جدا شده بود، سرانجام هفته گذشته از پلیس کمک گرفت.

سوجان مجهی، مهندس شاغل در گوروگرام، به پلیس گفت که همسرش به مدت سه سال در آپارتمان خانواده محبوس بوده است و او مجبور شده بود پس از ممنوعیت ورود به جای دیگری را برای زندگی اجاره کند.

وقتی پلیس برای اولین بار داستان مهجی را شنید، نمی‌توانست آن را باور کند؛ بنابراین با همسرش، مونمون، تماس گرفتند. این زن ضمن تایید رواست همسرش گفت که پسر ۱۰ ساله او "کاملاً سلامت است". افسر از مادر از این درخواست کرد که از طریق تماس تصویری وضعیت سلامت پسر را تایید کند و آن موقع بود که پلیس به وضعیت وحشتناک حاکم بر خانه پی برد. نه تنها خانه کاملاً به هم ریخته بود و همه جا از تود‌های زباله پر شده بود، بلکه پسر نیز در حالی که مو‌های بلندش به بالای شانه‌هایش رسیده بود نامرتب به نظر می‌رسید.

بلافاصله تیم پلیس به محل اعزام شدند. ماموران پس از ورود به آپارتمان شوکه شدند. زباله‌ها سه سال بود که بیرون نیامده بودند، بنابراین همه جا انبوهی از زباله وجود داشت، لایه‌ای از خاک ضخیم همه سطوح خانه را پوشانده بود و دیوار‌ها با نوشته‌ها و نقاشی‌ها پوشیده شده بود، احتمالاً توسط پسری که جز مادرش در طول قرنطینه طولانی، همدمی نداشت.

گفتنی است؛ هر دو مادر و پسر ۱۰ ساله اش برای درمان در بخش روانپزشکی بستری شدند. این در حالی است که سوجان مجهی امیدوار است که زندگی آن‌ها به زودی به روال سابق بازگردد.

منبع: مخاطب24

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  والله با این کار و جمع زباله ها خانه اش بیشتر میدان ویروس و باکتری بدتر از کرونا شد !!! ماها هم خودمون رو قرنطینه کردیم ولی دیکه آشغال رو تا دم در که بردیم و خرید اینترنتی هم کردیم اونم رعایت فاصله !!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار