گوناگون

رز گلد؛ شیک ترین رنگ موی سال+ فرمول

رز گلد؛ شیک ترین رنگ موی سال+ فرمول

پارسینه: در اینجا با رنگ مو رز گلد جدیدترین و با کلاس ترین فرمول رنگ برای دختران مشکل پسند آشنا شوید.

در این مطلب چهار فرمول ترکیبی رنگ موی رز گلد شیک ترین رنگ موی سال به همراه مدل هایی از این رنگ موی زیبا را مشاهده می کنید که امیدواریم این رنگ موی خاص مورد توجه تان قرار بگیرد.


رنگ موی رزگلد و همه آن‌چه که باید درباره آن بدانید

رنگ موی رز گلد از انواع رنگ موهای برتر و معروف است و اگر شما تمایل دارید رنگ مویی زیبا و خاص داشته باشید بهتر است از این رنگ مو زیبا برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید.

رنگ مو رز گلد، رنگ موی طلایی و رنگ موی شرابی از انواع رنگ موهای زیبا و خاص هستند و شما می توانید با کمک این رنگ موها تغییرات مثبتی را در چهره خود ایجاد کنید.


فرمول های ترکیبی رنگ موی رز گلد

رنگ مو رز گلد شیک ترین رنگ موی سال از انواع رنگ موهای ترکیبی است و برای زدن این رنگ مو روی موها باید پایه دکلره موهایتان ۸ و یا بالاتر باشد همچنین می توانید برای قرمزی بیشتر موها رنگ مو آلبالویی را اضافه کنید و برای افزایش تناژ بنفش روی موها می توانید واریاسیون بنفش را به ترکیب رنگ مو بیفزایید.


فرمول ترکیبی رنگ مو رز گلد شماره ۱


۲/۳ تیوپ از رنگ موی سری طبیعی ۸ پرستیژ
۱/۴ تیوپ از رنگ موی قرمز ۶.۴۶ پرستیژ
۲ بند انگشت از واریاسیون ۰۰۵ پرستیژ
۱ بند انگشت از واریاسیون ۰۰۳ پرستیژ
۳ نخود از واریاسیون ۰۰۱ پرستیژ
پایه دکلره ۸ و یا بیشتر

روش استفاده از رنگ مو رز گلد

ابتدا رنگ مو و واریاسیون ها را با یکدیگر به خوبی ترکیب کنید سپس ۱.۵ برابر حجم رنگ مو اکسیدان شماره ۶ به آن اضافه کنید و رنگ مو را به خوبی با اکسیدان ترکیب کنید سپس موهایتان را رنگ بزنید و بعد از گذشت ۱۰ دقیقه موهایتان را با کمک نرم کننده بشویید. اگر تمایل دارید تناژ قرمز روی موهایتان بیشتر باشد از رنگ مو آلبالویی استفاده کنید.

رنگ مو ترکیبی رز گلد شماره ۲


رنگ موی طبیعی شماره ۸ مدیا : نصف بیشتر از یک تیوپ
رنگ موی آلبالویی شماره ۷.۵۵ مدیا : ۱/۳ تیوپ
رنگ موی طلایی شماره ۱۰.۵ مدیا : ۱ بند انگشت
واریاسیون ۰۰۵ مدیا : مقداری بیشتر از ۲ بند انگشت

روش استفاده از رنگ مو رز گلد

در شیک ترین رنگ موی سال ابتدا رنگ مو و واریاسیون را با یکدیگر ترکیب کنید سپس به اندازه ۱.۵ برابر از رنگ مو اکسیدان شماره ۶ اضافه کنید و رنگ مو را روی موهای خود بزنید و بعد از ۱۰ دقیقه رنگ مو را با کمک نرم کننده از روی موهای خود بشویید. می توانید برای افزایش تناژ قرمز از رنگ آلبالویی استفاده کنید.


دو فرمول دیگر از رنگ موی رزگلد

رنگ مو رز گلد، از جمله رنگ موهای خاص و فانتزی می باشد که اخیرا ترند شده و طرفدارن زیادی دارد، ترکیب رزگلد از ترکیب رنگهای نارنجی، صورتی با طلایی روی پایه های مختلف مو به وجود می آید، تناژ های رنگ مو رزگلد و مرجانی اغلب شبیه هم می باشند، اما ترکیب رزگلد روشن تر از رنگ موی مرجانی است. در ادامه می توانید با چند فرمول ترکیبی دیگر از رنگ موی رزگلد آشنا شوید.


رنگ مو رز گلد فانتزی

استفاده از رنگ مو تاثیر زیادی در تغیر چهره می گذارد، از این رو استفاده از آن می تواند موجب جذاب تر شدن چهره شما شود، حال در صورتی که علاقمند به استفاده از رنگ مویی فانتزی و جذاب هستید، رنگ موی رزگلد، انتخاب خوبی برای خانوم های جوان و به روز می باشد، در اینجا می توانید با چند فرمول ترکیبی از رنگ موی رزگلد آشنا شوید و با استفاده از این نوع رنگ موی جذاب در کنار آرایش چشم و خط چشم گربه ای جذاب تر و زیباتر به نظر آیید.

فرمول اول رنگ مو رز گلد

رنگ موی مسی صورتی + رنگ موی عسلی شماره ۷ + پودر صورتی به اندازه یک قاشق غذا خوری + اکسیدان به میزان لازم
حدود ۴۵ دقیقه زمان صبر کردن، برای تثبیت این رنگ مو لازم است اما با توجه به حجم مو ها و بلندی و کوتاه بودن مو نیز مقدار زمان مورد نظر می تواند کمتر یا بیشتر شود.
نکته : میزان استفاده از رنگهای بالا، سلیقه ای می باشد و می توانید با کم یا زیاد کردن هر کدام از آنها به تناژی متفاوت و زیبا به دلخواهتان دست پیدا کنید، ضمن اینکه هر چقدر پودر صورتی زیادتر باشد، رنگ مو بیشتر به سمت تناژ صورتی خواهد رفت.

فرمول دوم رنگ مو رز گلد

برای درست کردن شیک ترین رنگ موی سال رنگ موی مسی شماره ۸ به اندازه ۶۰ میل + رنگ وی بژ شماره ۸ به اندازه ۲۰ میل + یک سانت واریاسیون قرمز بسته به حجم مو + یک و نیم برابر اکسیدان ۶ درصد


اجازه دهید، این ترکیب از رنگ مو به مدت ۴۵ دقیقه روی مو های شما بماند، سپس موهای خود را با آب ولرم شست و شو دهید.
رنگ مو رز گلد ترکیبی از رنگ موهای طلایی و صورتی است و این رنگ مو درخششی زیبا روی موهای شما ایجاد می کند. رنگ مو رز گلد برای خانم ها با رنگ پوست های مختلف مناسب است. توجه داشته باشید که اگر تن پوست شما سرد است باید سایه های صورتی این رنگ مو را انتخاب کنید و اگر تن پوست شما گرم است می توانید سایه هایی به رنگ هلویی را انتخاب کنید.
رنگ مو رز گلد را می توانید به صورت هایلایت و بالیاژ و یا به صورت رنگ موی آمبره و … روی موهای خود بزنید.

منبع : آرگا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار