گوناگون

لحظه وحشتناک بیهوش شدن چترباز در آسمان+ فیلم

لحظه وحشتناک بیهوش شدن چترباز در آسمان+ فیلم

پارسینه: چتربازی که پس از خروج از هلی کوپتر به مدت ۳۰ ثانیه در آسمان بیهوش شده بود به طرزی معجزه آسا نجات یافت.

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه وحشتناک بیهوش شدن چترباز در آسمان را به تصویر می‌کشد. این مرد که هویتش کریستوفر اعلام شده در حال آموزش چتر بازی بود که پس از حمله ناگهانی صرع به مدت ۳۰ ثانیه در آسمان بیهوش شد.

کرستوفر پس از هوشیاری متوجه شد که از ارتفاع ۱۲۰۰۰ پایی در حال سقوط به زمین است. او این صحنه را " ترسناک‌ترین لحظه زندگی " خود توصیف کرد.

بنا به گفته کریستوفر او در ارتفاع ۱۲ هزار پایی به همراه استاد خود از هلی کوپتر به بیرون پرید. اما بر خلاف روال همیشگی زمانی که او قصد داشت به سمت چپ برگردد یک اتفاق غیرمنتظره برای وی رخ داد. خوشبختانه استاد تیزبین او متوجه حادثه شد و بلافاصله تلاش کرد به کریستوفر کمک کند. خوشبختانه استاد کریستوفر موفق شد در ارتفاع حدود ۴۰۰۰ پایی چتر نجات او را فعال کند. کریستوفر در ارتفاع ۳۰۰۰ پایی هوشیاری خود را به دست آورد و توانست به سلامت روی زمین فرود بیاید.

این چترباز خوش شانس این ویدئو را در کانال شبکه اجتماعی یوتیوب خود منتشر کرد. این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۲ میلیون بیننده داشته است. همچنین این ویدئو بیش از ۱۸ هزار کامنت دریافت کرده است. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «مردی که چترنجات کریستوفر را فعال کرد یک قهرمان است.» کاربر دیگر نوشت: «برادر تو با این کارت زندگی یک انسان را نجات دادی. تو لایق دریافت مدال شجاعت برای این نمایش قهرمانانه ات هستی.» منبع: مخاطب 24

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار