گوناگون

لحظه وحشتناک حمله ببر بنگال به یک دختر+ فیلم

لحظه وحشتناک حمله ببر بنگال به یک دختر+ فیلم

پارسینه: ویدئویی بازنشری از حمله ببر بنگال به یک دختر را در یک پارک سافاری ببینید.

ویدئویی که به تازگی بار دیگر بازنشر شده است لحظه حمله ببر بنگال به یک دختر را به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می شود این دختر هنگام خارج شدن از خودرو مورد حمله این ببر قرار می گیرد. این ویدئو پس از انتشار در شبکه اجتماعی توئیتر تبدیل به ویدئویی داغ شد.

در ابتدای این ویدئو به نظر می رسد سه خودرو در حال بازدید از یک منطقه حفاظت شده حیات وحش هستند. سپس یکی از خودروها توقف کرده و یک دختر نوجوان از سمت راست صندلی جلو پیاده شده و به سمت راننده حرکت می کند. لحظاتی بعد در حالی که این دختر با راننده در حال صحبت است ناگهان یک ببر بنگال از پشت سر به وی حمله ور شده و او را به داخل جنگل می کشد.

در ادامه مرد راننده و زنی که در صندلی عقب نشسته که به نظر می رسد پدر و مادر قربانی باشند برای نجات این دختر به دنبال ببر می دوند.

این ویدئو توسط یک مامور جنگلبانی هند در توئیتر منتشر شد. این مامور جنگلبانی با انتشار این ویدئو به گردشگران محلی هشدار داد که محل های عبور ببر ایده خوبی برای توقف و پیاده شدن از خودرو نیست و مردم در صورت چنین اقدامی باید با عواقب جدی آن مواجه شوند.

منبع: مخاطب24

ارسال نظر

 • عبدل‌احمد‌ذکراله‌کیکاووس

  تا تو باشی وسط اون محوطه،هوس رانندگی نکنی،،، اگه چینی باشه که نوش جون ببری،انقد اینا سگو گربه و میمون به طرز وحشیانه و غیر انسانی خوردن که خدا داند

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار