گوناگون

دانشگاهی که شما را به یاد هاگوارتز می‌اندازد+ عکس

دانشگاهی که شما را به یاد هاگوارتز می‌اندازد+ عکس

پارسینه: دانشگاه آرکادیا در پنسیلوانیای آمریکا جایی است که شما را به یاد هاگوارتز می‌اندازد.

دانشگاه آرکادیا در پنسیلوانیای آمریکا دانشگاهی که شما را به یاد هاگوارتز می‌اندازد و در سال ۱۸۹۳ ساخته شده. این دانشگاه در مقایسه با بسیاری از طراحی‌های مدرن ساختمانی یکی از زیباترین معماری‌های سنتی را دارد و به نظر می‌رسد در پس دیوار‌های بلند و تونل‌های زیر زمینی اش که مختص ارتباط داخل و خارج دانشگاه بوده پیغام‌های رمزآلودی را به بیننده منتقل می‌کند.

نمای زیبا از دانشگاه آرکادیا

دانشگاه آرکادیا

در سال ۱۹۷۳، دانشگاه اولین برنامه‌های تحصیلات تکمیلی خود را معرفی کرد و شروع به پذیرش دانشجویان پسر کرد. این دانشگاه در سال ۲۰۰۱ وضعیت یک دانشگاه را به دست آورد. پیش از این، این دانشگاه به نام کالج بیور شناخته می‌شد. پس از کسب مقام دانشگاهی، نام آن را رسما به نام فعلی خود یعنی دانشگاه آرکادیا تغییر دادند. در سال ۲۰۰۶، این دانشگاه بخش علوم پزشکی را در محوطه خود افتتاح کرد. دانشگاه آرکادیا به عنوان دانشگاه جهانی فیلادلفیا در نظر گرفته می‌شود.

دانشگاه آرکادیا یا هاگوارتز؟

محوطه دانشگاه آرکادیا
محوطه دانشگاهی که شما را به یاد هاگوارتز می‌اندازد در ۷۶ هکتار زمین گسترده شده است. تمامی امکانات مورد نیاز را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. حدود ۴۰۰۰ دانشجو دارد و در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی دروسش را ارائه می‌دهد؛ که شامل پنج کالج، یعنی کالج مطالعات جهانی، کالج علوم بهداشت، کالج هنر و علوم جهانی، کالج آموزش و کالج تجارت جهانی می‌شود.

درون دانشگاه آرکادیا

سر در دانشگاه آرکادیا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار