گوناگون

معجزه ماسک نارنگی برای پوست شما+ دستور

معجزه ماسک نارنگی برای پوست شما+ دستور

پارسینه: لکه‌هایی که روی پوستتان جا خوش کرده‌اند، چروک‌هایی که هر روز عمیق‌تر می‌شوند و جوش‌هایی که از پوستتان بیرون می‌زنند را می‌توانید با کمک ماسک‌های خانگی از چهره‌تان پاک کنید.

جوان شدن با ماسک نارنگی برای شما مانند یک معجزه است. اگر فوت و فن ساخت ماسک‌های خانگی پوست را بدانید، حتی از پوست میوه‌هایی که قرار است دور بریزید هم می‌توانید مرحمی برای جوان و شاداب کردن پوستتان بسازید. همراه مجله اینترنتی دلتا باشید.

میوه نارنگی سرشار از ویتامین A است. برای درمان بیماری‌های پوستی نظیر جوش و آکنه، باید از ویتامین A و مشتقات آن استفاده کرد. همچنین این ویتامین می‌تواند برای ضد عفونی کردن زخم و بازسازی آن مورد استفاده قرار گیرد. ویتامین A برای از بین بردن چین و چروک هم به کار می‌رود. همچنین ویتامین C موجود در نارنگی یک آنتی اکسیدان قوی است که می‌تواند فرآیند پیری پوست را کند، و پوست را در برابر رادیکال‌های آزاد مقاوم سازد و جوان شدن با ماسک نارنگی را تجربه کنید.


رادیکال‌های آزاد، اتم‌های ناپایداری هستند که باعث تخریب سلول‌های بدن و موجب بیماری و پیری پوست می‌شوند.
آنتی‌اکسیدان‌های موجود در ماسک نارنگی از جمله ویتامین C، به رادیکال‌های آزاد، الکترون می‌دهند و باعث کاهش اثر آن‌ها بر سلول‌های بدن می‌شوند. این ویتامین موجود در انواع ماسک نارنگی، باعث کلاژن‌سازی بیشتر در پوست می‌شود و در نتیجه خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می‌دهد. همچنین در پوست نارنگی ترکیبی وجود دارد که سلول‌های سرطانی را از بین می‌برد. اگر از سیاهی پوست خود در عذاب هستید، به مطلب این آرایش مخصوص ولنتاین است مراجعه کنید.


چطور از پوست میوه در طرز تهیه ماسک نارنگی کمک بگیریم؟

بعد از مصرف این میوه، می‌توانید پوست‌های آن را در سینی بافاصله قرار دهید تا خشک شوند و سپس آن را آسیاب و نگه‌داری کنید. از این پودر می‌توان با مخلوط‌های مختلف، ماسک‌های مختلفی تهیه کرد و برای پوست به کار برد. پوست نارنگی به علت خاصیت آنتی‌اکسیدانی، در درمان جوش‌های سرسیاه بسیار مؤثر است.
علاوه بر این، اسیدسیتریک موجود در نارنگی به‌عنوان یک ماده سفت کننده طبیعی برای پوست عمل کرده و از افتادگی پوست جلوگیری می‌کند و جوان شدن با ماسک نارنگی را به ارمغان می‌آورد. استفاده از ماسک نارنگی تنها برای بهبود ظاهر پوست نیست، چرا که بوی آن هنگام استفاده از ماسک نارنگی باعث ایجاد آرامش و تمدد اعصاب می‌شود. نارنگی سرشار از مواد ضدعفونی‌کننده است که با استفاده از آن روی پوست صورت، می‌توان پوست خود را ضدعفونی کرد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار