گوناگون

اگر برای شوهر خود مادری می کنید، بخوانید

اگر برای شوهر خود مادری می کنید، بخوانید

پارسینه: مادری کردن درحق مردان، یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی است که زنان مرتکب می‌شوند.

وقتی زندگی مشترک خود را شروع می‌کنید، عشق تمام وجودتان را فرا گرفته است. می‌خواهید هر چه همسرتان نیاز دارید برآورده کنید و با تمام از بودن کنار همسرتان لذت می برید. اما زمانی به خود می‌آیید که می‌بینید مادر همسرتان شده‌اید. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بیان عوارض مادری برای همسر می‌پردازیم.


عوارض مادری برای همسر

اغلب ما زنان طوری با مردان رفتار می‌کنیم انگار پسر بچه‌اند و آنان هم مثل پسر بچه‌ها به ما پاسخ می‌دهند. سریع‌ترین و کشنده‌ترین راه از بین بردن شور و حرارت، در زندگی عشقی همین مادری کردن در حق همسر است.


کارهای مادرانه‌ای که زنان در حق مردان می‌کنند

زیادی تر خشک کردن آنان و انجام دادن کارهایی که باید خودشان بکنند، مانند: انتخاب لباس، جمع و جور کردن لباس‌هایشان بعد از ریخت وپاش آنان، پیدا کردن کلیدها
ما فرض را بر این می گذاریم که مردان فراموش کار هستند و اطلاعاتی را به آنان یاد آوری می کنیم که باید خودشان به خاطر بسپارند، مانند یادت نره آشغال‌ها رو شب بزاری دم در، یادت نره شیر بخری.
ما به مردان سر کوفت می‌زنیم که مثل بچه‌ها هستند، به‌عنوان مثال می‌گوییم چند دفعه بهت بگم چراغ آشپزخونه رو خاموش کن؟
به عهده گرفتن برخی از فعالیت‌ها وکارهایی که خیال می‌کنیم آنان از پس آن بر نمی‌آیند، مانند برنامه‌ریزی برای مسافرت، بچه‌ها را برای خرید لباس به فروشگاه بردن.
تصحیح اشتباه‌هایشان حتی وقتی هیچ کمکی از ما نخواسته‌اند، مانند: اصلاح گفته‌هایشان وقتی دارند خاطره تعریف می‌کنند،

چگونه از مادری کردن در حق همسرم دست برداریم؟

اگر می‌بینید که شوهرتان تمام مسئولیت‌هایش را گردن شما انداخته، ناراحت نشوید این چیزی است که شما از او ساخته است. ولی ناامید نباشید می‌توانید با تغییر رویه زندگیتان او را تبدیل به مرد زندگی کنید. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب چگونه رابطه عاطفی را گرم نگه داریم؟ سر بزنید.


به همسرتان احترام بگذارید

یکی از چیزهایی که مردان که به آن نیاز دارند، احترام از طرف همسرشان است. این موضوع به نظر قدیمی است ولی هر کتابی را که در مورد شناخت مردان بخوانید این موضوع را گوشزد خواهند کرد. یک مرد باید احساس کند که مورد احترام است و شما او را تحسین می‌کنید.

گاهی اوقات که احساس می‌کنید که او بسیار محترم نیست، احترام گذاشتن دشوار است. اما حفظ این ایده که احترام برای مردان بسیار مهم است، این موضوع را آسان خواهد کرد. او شوهر و پدر فرزندان و رهبر خانواده است و باید مورد احترام باشد. تاثیر احترام گذاشتن در به مرد در زندگی شگفت انگیز است.


به دنبال نقاط قوت شوهرتان باشید

اکثر افراد نسبت به انتقاد ضعیف هستند و انتقاد، آن‌ها را ناراحت می‌کند. غر زدن و انتقاد کردن کار مادران است. شما باید دست از انتقاد شوهرتان بردارید. کارهای خوب او را تحسین کنید و نداشته‌ها و ضعف‌هایش را قبول کنید. یافتن توانایی‌های همسر کار سختی نیست. شما باید به جای مانور دادن روی ضعف‌ها، نقاط قوت همسرتان را بگویید.


بنشینید و با او صحبت کنید

در مورد این مشکل با همسرتان صحبت کنید. صادقانه به او بگویید که نگران هستید که او خود را یک کودک تلقی کند و اینکه شما به او به عنوان عشق زندگیتان احترام می‌گذارید. به او بگویید که نمی‌خواهید مانند مادرش باشید، اما به کمک او نیز نیاز دارید. فقط از او بپرسید که احساس او در این مورد چیست و آیا راه حل خاصی برای حل این مشکل دارد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار