گوناگون

آزمون شناخت تفاوت: در ۵ ثانیه کلاه متفاوت را پیدا کنید

آزمون شناخت تفاوت: در ۵ ثانیه کلاه متفاوت را پیدا کنید

پارسینه: چالش این است تا در طول 5 ثانیه تشخیص دهید کدام کلاه جفت مشابه ندارد. بازی های فکری تمرین های ذهنی ساده و خلاقانه ای هستند که مغز شما را تازه نگه می دارند. این پازل با محدودیت زمانی مهارت های ذهنی و بینایی شما را آزمایش می کند. شانست را امتحان کن!

بازی های فکری نوعی از پازل است که حل آن به تفکر و مهارت هوش نیاز دارد. حل این گونه چالش ها ذهنی اغلب نیاز به تفکر جانبی با در نظر گرفتن محدودیت های داده شده در سوال دارد. برخی از این معماها می توانند ساده و برخی دیگر مانند آزمون شناخت تفاوت، دشوار باشند، اما همه آن‌ها راهی عالی برای آزمایش مغز است.

آزمون شناخت تفاوت

در تصویر زیر کلاه های زیادی در رنگ های سرخ، آبی و سبز وجود دارد. هر یک از کلاه ها یک جفت مشابه دارد به جز یکی. اکنون ما شما را به چالش می کشیم تا کلاه متفاوت را در طول ۵ ثانیه یا کمتر پیدا کنید. برای پیدا کردن کلاه متفاوت در تصویر، باید از چشمان تیزبین و هوش عالی خود استفاده کنید. آزمون شناخت کلاه آنقدر ها هم دشوار نیست، شما فقط باید مغز خود بر روی پیدا کردن کلاه متفاوت متمرکز کنید.

آزمون شناخت تفاوت

زمان شما از حالا شروع می شود:

.

.

.

پاسخ آزمون را در اینجا جستجو کنید:
معماها و بازی های فکری بر اساس تفکر، منطق و خلاقیت استوار هستند. یعنی، با هر آزمایش، توانایی شما در تفکر و تصمیم گیری بهتر می شود. به هر حال، زمان شما به پایان رسیده است. آیا توانستید کلاه متفاوت را تشخیص دهید؟

در آزمون شناخت تفاوت مجموعا ۱۱ کلاه وجود دارد که در میان آن‌ها ۱ کلاه متفاوت از بقیه و بدون جفت مشابه است. ما مطمئن هستیم که خیلی ها تا هنوز جواب را پیدا کردند.

.

.

.

جواب
اما اگر هنوز موفق نشدید، لطفا به تصویر زیر نگاهی بیندازید:

پاسخ آزمون شناخت تفاوت

ارسال نظر

 • ناهید

  من که نفهمیدم چی میگه !!

 • TEDDY

  بین کلاها توی هر رنگی یکی دیگه مثل خودش هست ولی کلاه ابیا سه تا هستن که دوتاشون شبیه همن ولی اون یکی شبیه نیست

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار