گوناگون

گل جنجالی دیاباته به نفت آبادان از نگاه کارشناس داوری

گل جنجالی دیاباته به نفت آبادان از نگاه کارشناس داوری

پارسینه: گل دوم پرسپولیس به صنعت نفت آبادان در مشکوک‌ترین حالت ممکن به ثمر رسید.

در ادامه به بررسی گل جنجالی دیاباته به نفت آبادان از نگاه کارشناس داوری خواهیم پرداخت. بازی تیم‌های صنعت نفت و آبادان در حالی با برتری سرخپوشان همراه است که گل نخست قرمز‌ها با شوت سینا اسدبیگی و ضربه سر شیخ دیاباته به ثمر رسید، اما گل دوم به جنجالی‌ترین شکل ممکن وارد دروازه فرزین گروسیان شد.

به نقل از ورزش سه؛ در صحنه گل دوم عیسی آل‌کثیر در حالی پاس خود را به دیاباته ارسال می‌کند که شیخ در موقعیتی مشکوک به آفساید صاحب توپ می‌شود و در نهایت نیز ضربه خود را می‌زند. بعد از ورود توپ به دروازه بازیکنان صنعت نفت به شدت نسبت به تصمیم کمک داور، علیرضا ایلدروم، اعتراض کردند و مدعی شدند که او در این صحنه به اشتباه سوت زده است.

تصویر منتشره در فضای مجازی که ادعای رقبای پرسپولیس مبنی بر آفساید بودن شیخ دیاباته را نشان می‌دهد.

اگرچه کمک یک بازی جایگیری بسیار خوبی در این صحنه داشته، اما هواداران تیم‌های رقیب پرسپولیس نیز با انتشار تصاویری گرافیکی مدعی شده‌اند که زانوی شیخ دیاباته در آفساید قرار دارد. هرچند که در طرف مقابل نیز هواداران پرسپولیس مدعی‌اند این خطوط به شکلی نادرست رسم شده‌اند.

در همین خصوص کارشناسان داوری نظرات خود را درباره گل جنجالی دیاباته به نفت آبادان اظهار داشته‌اند که در ادامه می‌خوانید:

حسین زرگر: هم ویدیوی آهسته و هم صحنه فریز شده را دیدم و به نظرم کار بسیار خوب کمک داور است چرا که دو بازیکن در موقعیت برابر هستند.

تورج حق‌وردی: اینطور که در تصاویر مشخص است مهاجم پرسپولیس در موقعیت آفساید صاحب توپ شد و جلوتر از مدافعان حریف قرار داشت و باید آفساید گرفته می‌شد.

ارسال نظر

 • عدالت

  کمک داور بایدبه بازیکنان میگفت بایستن تاخط بکشم ببینم زانوی دیاباته یک میلیمتر درافسایدنیست این بازی جدیدتونه برای پرسپولیس؟تف به شرفتون

 • آرش

  این خط کاملا اشتباهه زیرا توپ پاس داده شده و توپ روبروی زانوی راست پاس دهنده می باشد و زمان لازم برای حرکت بدن مهاجم وجود دارد اگه از روی این خط آفساید میگن شده اشتباهی نظر میدن

 • سعید

  پرسپولیس همیشه باآفسایدبرده

 • ناشناس

  نمی دونم چرا ورزش ۳و خبر ورزشی در مورد صحنه صحبت نمی کنن .می دونیم که طرفدار پرسپولیس هستید اما عدالت کو

 • Mohsenmojoodi

  وی ای آر بیارند تا همه چیز حل بشد ولی بازم حرف و حدیث توش نمونه اش بازی ژاپن...

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار