گوناگون

خودتان را با این تست بینایی ماهی پنهان محک بزنید

خودتان را با این تست بینایی ماهی پنهان محک بزنید

پارسینه: در تست بینایی ماهی پنهان شما باید در طول ۷ ثانیه ماهی مخفی در میان کوسه‌ها را پیدا کنید. با انجام این چالش، مهارت‌های بینایی خود را بیازمایید.

توهمات نوری خصوصا از نوع تست‌های بینایی، بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغز ما می‌دهند. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگو‌ها می‌تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد به صورت بصری درک کنیم. به هر حال، کارشناسان می‌گویند در تست بینایی ماهی پنهان فقط افراد تیزبین می‌توانند ماهی مخفی در میان کوسه‌ها را پیدا کنند. اکنون با انجام این تست بینایی ماهی پنهان خود را کمی به چالش بکشید.

تست بینایی ماهی پنهان

تست بینایی ماهی پنهان

آیا می‌توانید ماهی پنهان شده در میان کوسه‌ها را تشخیص دهید؟ تصویر دسته‌ای از کوسه‌های خوشحال را نشان می‌دهد. با این که آن‌ها لبخند می‌زنند و خوشحال به نظر می‌رسند باز هم ترسناک هستند. خوب به هر حال، در میان این کوسه‌ها یک ماهی به خوبی پنهان شده است. چالش این است تا در طول ۷ ثانیه یا کمتر ماهی پنهان در میان کوسه‌ها را شناسایی کنید.

اگر خستگی روحی دارید، آن را نادیده نگیرید. زیرا بر قابلیت‌های مغز شما تاثیر خیلی منفی دارد. اگر این روند ادامه یابد، بر سلامت روحی و همچنین جسمی شما نیز تاثیر می‌گذارد. پیشنهاد می‌کنیم در چنین مواقع دمی تازه کنید. می‌توانید بیرون از خانه بروید، به موسیقی گوش دهید، به دوش یا پیاده روی بروید، با دوستان نزدیک یا خانواده خود صحبت کنید، یا معما‌ها و تست های، چون تست بینایی ماهی پنهان را حل کنید.

زمان شما به پایان رسیده است.

جذاب: تست دقت زوج متفاوت: اگر دقت عالی دارید پس در ۹ ثانیه زوج متفاوت را تشخیص دهید!
جواب

آیا موفق شدید تست بینایی ماهی پنهان را حل کنید؟ اگر بله، به شما تبریک می‌گوییم. پس واقعا از چشمان تیزبینی برخوردارید. اما اگر تا هنوز موفق نشدید، برای دیدن جواب به تصویر زیر نگاه کنید:

تست بینایی ماهی پنهان

منبع: خبرنامه

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار