گوناگون

چگونه همسرم را وابسته به خودم کنم؟

چگونه همسرم را وابسته به خودم کنم؟

پارسینه: وفاداری یکی از اصول و ارکان اصلی موفقیت در زندگی زناشویی است که این امر در پس ایجاد وابستگی همسر به خود و خصوصیات اخلاقی مناسب ایجاد می شود.

یکی از اصول مهم برای موفقیت در زندگی زناشویی وفاداری به همسر است. عدم وفاداری به همسر سبب ایجاد تنش و مشکلات جدی در زندگی زناشویی می شود. مردان و زنانی که تعهدات خودشان را در ازدواج نادیده می گیرند و به حرف ها و عهدی که با هم بسته اند، وفادار نیستند، توانایی درک متقابل یکدیگر را نداشته و نمی توانند زندگی پایداری داشته باشند.

برخی از زنان و مردان بدون هیچ گونه تنشی همسر خود را وابسته و مطیع خود و علاقه مند به خانواده و برآورده کردن منافع زندگی می کنند. برای داشتن یک همسر وفادار و وابسته کردن او در طول زندگی باید مهارت هایی داشته باشید. در این بخش ترفندهایی را آورده ایم تا با استفاده از آنها بتوانید همسری وفادار داشته باشید.

راهکارهایی که در ادامه آورده ایم برای داشتن همسری وفادار و وابسته نمودن او به خود مفید هستند ، پس برای اینکه زندگی مشترک خوب و پایداری داشته باشید با روش های زیر همسرتان را وابسته و وفادار نمایید.

با همسر خود در مورد کوچک ترین مسائل و احساسات رو راست و صادق باشید و با او آنقدر صمیمی باشید تا او نیز با شما صادق باشد و از گفتن مسائل خود واهمه ای نداشته باشد.

اگر از فتار همسر خود ناراحت شدید او را قضاوت نکنید بلکه خود را جای او بگذارید و سعی کنید همسر خود را در آن موقعیت خاص تصور کنید. اینگونه شما می توانید راحت تر از قبل همسرتان را درک کنید و همسرتان نیز می داند حتی اگر در مورد کارهای اشتباه خود با شما صحبت کند ، ترد نمی شود.

برای اینکه همسرتان را وفادار و به خود وابسته نمایید، کوچکترین تلاش او برای ایجاد آرامش و یک زندگی خوب و ایده ال را نادیده نگیرید و بازخورد مثبت دهید و از او تشکر و قدردانی نمایید.

مردان از همنشینی با زنان غرغرو که مرتب غر می زنند و از شوهر خود ایراد می گیرند ، فراری هستند. اگر می خواهید همسرتان را وفادار کنید و او وابسته شما شود، این رفتار را به حداقل برسانید.

نقطه حساس زندگی اکثر مردان خانواده آن هاست. پس همیشه و حتی در زمان بروز اختلافات بین شما و خانواده همسرتان تا حد امکان جانب احترام را حفظ کنید تا به عنوان یک همسر ایده آل، در ذهن همسرتان نقش ببندید و او تا ابد به شما وفادار بماند.

یکی از مسائل عمده و مهم برای زنان و مردان تایید از جانب همسرشان است. اگر همسر خود را تایید نمایید روابط بین شما بهتر خواهد شد و همسرتان نسبت به خود احساس مثبت می کند و نسبت به شما وفادار خواهد شد.

اگر همسرتان رفتار اشتباهی نمود ، به خاطر این رفتار کل شخصیت همسرتان او را زیر سوال نبرید زیرا با این کار شما او در یک موقعیت دفاعی قرار گرفته و با شما مخالفت و لجبازی خواهد نمود پس رفتار اشتباه همسرتان را بخشیده و گذشت کنید.

به این مهم بارها در بخش خانواده پلاس نمناک اشاره کرده ایم که کنجکاوی زیاد باعث ایجاد دلخوری و تنش می شود. بیشتر مردان به دلیل ویژگی های شخصیتی خود دوست ندارند که درباره مسائل خارج از منزل صحبت کرده و علاقه ای به توضیح دادن و شرح مسائل شان ندارند. بنابراین اگر همسرشان به حریم خصوصی آنها احترام نگذارد و جیب ها، گوشی تلفن همراه، او را بررسی نماید و سوالات زیادی از او بپرسد ، آنها از همسر خود دوری می کنند و فضای صمیمی بین آنها از بین می رود پس برای حریم خصوصی همسرتان ارزش قائل شوید تا همسری وفادار داشته باشید.

اگر بین شما و همسرتان کدورتی پیش آمد هرگز قهرطولانی نکنید و با پیش قدم شدن در آتی به هسر خود بفهمانید که به زندگی دلگرم هستید و او برایتان مهم بوده و در اولویت است تا او هم نسبت به شما همین حس را داشته و وفادار بماند.

برای حرف های توام با اضطراب ها و نگرانی های همسرتان شنونده خوبی باشید. اگر برای او شنونده خوبی باشید ، او همیشه به شما اعتماد کرده و همیشه برای صحبت نزد شما خواهد آمد.

اگر می خواهید همسرتان به شما وابسته شده و وفادار باقی بماند زمان مناسبی با او صحبت کنید. گفتگو در زمان مناسب سبب می شود بین شما صمیمیت به وجود آید اما اگر بدو ورود همسرتان به خانه با او صحبت کنید او خسته از کار روزانه است و با حرف زدن شما احساس ترس و دلشوره کرده و این احساس را با داد و فریاد زدن بر سر شما تخلیه می کند پس اجازه دهید همسرتان استراحت کرده و در زمان مناسب با او حرف بزنید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار