گوناگون

جنگ تمام عیار عقاب با بچه گراز+ فیلم

جنگ تمام عیار عقاب با بچه گراز+ فیلم

پارسینه: جنگ تمام عیار عقاب با بچه گراز را در فیلم زیر ببینید.

جنگ تمام عیار عقاب با بچه گراز را در فیلم زیر ببینید. وقتی در حیات وحش هستید، همیشه باید برای چیز‌های کوچک توقف کنید، زیرا هرگز نمی‌دانید که یک رؤیت ممکن است به کجا منجر شود! برای این گروه، توقف برای خانواده‌ای از گراز‌های زگیل‌دار منجر به تماشای یک کشتار می‌شود!

به گزارش فرادید، نظیم محمد، ۴۹ ساله که در پارک ملی کروگر این اتفاق را مشاهده کرده گفت: در یک رانندگی آرام و بدون حادثه در امتداد S ۱۱۴ بود، جایی که من در حال فیلمبرداری از ایمپالا، مهمیزمرغ و تعدادی فیل در طول مسیر بودم، قبل از اینکه با خانواده‌ای از گراز‌ها روبرو شدم.

زمانی که گراز‌ها از زیر درختی به درخت دیگر می‌دویدند، به فیلم‌برداری ادامه دادم. من و خانواده ام کاملاً از حضور یک عقاب جنگی بی اطلاع بودیم تا زمانی که گراز‌ها در فضای باز از جاده عبور کردند.

جنگ تمام عیار عقاب با بچه گراز خبر ساز شد. پسرم اولین بار بود که متوجه ورود عقاب از سمت چپ شد و خوشبختانه من دستم را ثابت نگه داشتم و گراز‌ها را در فوکوس نگه داشتم. فقط یک بار که عقاب هدف خود را شکار کرد، متوجه شدم که چه رؤیت قابل توجهی را گرفته بودم! هیجان طبیعتاً همه را فرا گرفت... با وجود ماشین‌های زیادی که برای بررسی متوقف شدند، اما بلافاصله بعد از آن رفتند، ما ماندیم.

دو ساعت بعد، هنگامی که عقاب جنگی دوباره از درخت نزدیک به پایین پرواز کرد، گراز کوچک را در چنگال خود محکم کرد و آن را به بوته‌ای نزدیک برد.

این مشاهده حتی نادرتر از کشتن گربه‌های بزرگ است، زیرا فیلم‌های بسیار کمی از کشتن عقاب‌های جنگی در پارک کروگر وجود دارد.

این پناهگاه شگفت‌انگیز حیات‌وحش که ما آن را پارک ملی کروگر می‌نامیم، می‌تواند پیش پا افتاده‌ترین و بی‌حادثه‌ترین منظره را به چیزی به یادماندنی تبدیل کند، البته اگر کسی صبور باشد.

عقاب جنگی یکی از باشکوه‌ترین و زیباترین گونه‌های عقاب است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار