گوناگون

دلایل علاقه پسران مجرد به زنان مطلقه چیست؟

دلایل علاقه پسران مجرد به زنان مطلقه چیست؟

پارسینه: گاهی اوقات، اگر از وقت‌گذرانی با زن مطلقه که عاشقش شده‌اید خودداری کنید یا اگر در برنامه و شرایط ملاقاتتان تجدیدنظر کنید ممکن است حس خود را نسبت به این زن از دست بدهید.

گاهی اوقات مردان جذب زنان مطلقه می‌شوند و گمان می­کنند که عاشق شده‌اند، اما فقط به این دلیل که شما این احساسات را به یک زن دارید، به این معنا نیست که می‌توانید هر کاری که دوست دارید انجام دهید.

دلایل عاشق شدن پسران مجرد به زنان مطلقه

اگر عاشق یک زن مطلقه هستید، باید بدانید که در این لحظه ازنظر عاطفی کجا هستید؟ آیا ماندن با او باعث ناراحتی می‌شود؟ وانمود نکنید که هیچ مشکلی وجود ندارد و تقصیر‌ها را بر گردن او نیندازید. باید به این مسئله بپردازیم که چرا فردی را انتخاب کرده‌اید که نمی‌تواند در زندگی عاشقانه شما تمام و کمال حضور داشته باشد؟ در ادامه به این دلایل می‌پردازیم.

مادر‌ها در میزان مهرورزی متعادل باشند

اگر فرد در خانه‌ای بزرگ شود که مهر و محبت در آن وجود دارد و مادر طبق تعریف نقشش با او برخورد کند، دیگر کودک در جوانی به فکر داشتن مادر دوم نمی‌افتد. البته برعکس این موضوع هم صادق است. یعنی مهرورزی بیش از حد مادر که باعث می‌شود جوان‌ها با انتخاب زن‌های بزرگ‌تر و پخته‌تر به دنبال یافتن مادر دوم باشند. البته شاید خودشان هم متوجه این مسئله نشوند و این تصمیم ریشه در ناخودآگاه آن‌ها داشته باشد.

باور‌های شکل گرفته در کودکی از دلایل عاشق شدن پسران مجرد به زنان مطلقه

یکی از دلایلی که یک مرد مجرد جذب خانمی مطلقه می‌شود، این است که بهتر از یک خانم جوان توانایی لازم برای مدیریت یک زندگی را دارد و باتجربه‌تر است. اکثر افراد عموما بدون اطلاعات و منطق و تنها براساس احساس‌شان پیشقدم می‌شوند و تصمیم‌گیری می‌کنند حتی اگر آن خانم بچه هم داشته باشد، می‌گویند مثل بچه خود او را بزرگ می‌کنم. این‌ها اشتباهات کوچکی نیست و ناشی از باور‌هایی است که گاهی در کودکی شکل گرفته است.

پکیجی از تسهیلات

مورد تاثیرگذار بعدی در این انتخاب‌ها توجه به دیدگاه اقتصادی است، چون خانم‌های مطلقه عموما ثروت دارند و در برگزاری مراسم عروسی کم توقع هستند. به همین خاطر این مسئله نقش مهمی در انتخاب این زن‌ها توسط پسر‌های مجرد دارد. داشتن مجموعه‌ای از این تسهیلات برای هر پسر جوانی یک آرزوی دست نیافتنی است. زمانی که این آرزو توسط خانم مطلقه‌ای که خانه، ماشین و ثروت دارد تامین می‌شود، برای آن‌ها گزینه مناسبی محسوب می‌شود.

حس ابراز وجود در میان مردان از دلایل عاشق شدن پسران مجرد به زنان مطلقه

گاهی پسر‌ها تصمیم به انجام کاری می‌گیرند که تا به حال کسی در خانواده آن را انجام نداده است. به‌عنوان مثال با خانمی که ۱۰ سال از خودشان بزرگ‌تر است ازدواج می‌کنند تا سر زبان‌ها بیفتند. این مرد‌ها از اینکه همه با آن‌ها مخالفت کنند و در نهایت با قدرت نمایی پیروز میدان شوند، لذت می‌برند. در این پسرها، فشار مضاعف خانواده و علاقه‌مند شدن به زن مطلقه منجر به ازدواج می‌شود.

سرویس دهی بدون قید و شرط

دختر‌های جوان بیشتر به همسران‌شان می‌گویند چرا به این خانم نگاه کردی؟ چرا وقتت را صرف من نمی‌کنی؟ اما با اینکه یک زن مطلقه هم چنین چیز‌هایی در ذهن دارد، اما کمتر به زبان می‌آورد. این زن‌ها کمتر می‌گویند این کار را بکن و آن کار را نکن. درواقع کمتر دستور می‌دهند و بیشتر کوتاه می‌آیند، چون نمی‌خواهند تجربه تلخ قبلی دوباره تکرار شود. در این زندگی عموما همه چیز آماده است. یک سرویس بدون قید و شرط و مسئولیت که متاسفانه پسر‌های امروزی خیلی دنبالش هستند./منبع:فرتاک نیوز

ارسال نظر

 • ع م

  به پسران این دورزمونه دخترنمیدن بایدبرن زن بیوه بگیرند

 • ناشناس

  تا کی می‌خواین به تحقیر کردن خانمها ادامه بدین خجالت بکشین

 • سعید

  من خودم تجربشو داشتم خیلی عاشقانه است من ۱۲ساله
  که زندگی می کنم خیلی هم راضیم من پیشنهاد میکنم شما هم ازدواج کنید

 • سید حسین سعادت میرقدیم

  علاقه ای ندارم . باکره بهتره . ⛔⛔⛔

 • ناشناس

  چرت و پرت تحویل مردم ندید خواهشن

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار